Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - damianexxx5 - 25-04-2023 11:00

To niezły "biznes" ktoś zrobił. Domena już na sprzedaż za 1k. Ciekawe za ile kupili serwis.


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Feniks77 - 29-04-2023 09:15

Też dostałem wypłatę za poprzedni miesiąc.

Mam jeszcze tyle na koncie
[Obrazek: sejfikkasa.png]
Jeśli ktoś chce to sprzedam dowolną ilość środków bądź punktów sejfik za 50 %
ceny.


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - rachman - 01-05-2023 00:00

Moja nie doszła, więc ją wycofałem. Doładowania telefonów niedostępne. Wygląda na to, że trzeba wydać środki na reklamę i powoli zapomnieć... Wink


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Owl_ - 12-05-2023 17:12

(25-04-2023 11:00)damianexxx5 napisał(a):  To niezły "biznes" ktoś zrobił. Domena już na sprzedaż za 1k. Ciekawe za ile kupili serwis.

Cześć,

mam pytanie:

Ten wątek dotyczy serwisu z domeną sejfik.com

Czy nie pomyliłeś przypadkiem z domeną sejfik.pl?

Pytam, ponieważ nie widzę nigdzie oferty dotyczącej sprzedaży domeny sejfik.com za 1 000 zł, a znalazłem natomiast ofertę za 1 000 zł, ale domeny Sejfik.pl

Kod:
https://www.aftermarket.pl/domena/sejfik.pl/

Czy możesz napisać gdzie domena sejfik.com wystawiana jest na sprzedaż za 1 000 zł?


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Zaperr44 - 14-05-2023 18:36

O cholera, sejfik w końcu się zescamił. Aż szkoda, że nie ma z nami już Mikusia, to by padł z ekstazy xD


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - maxiu170 - 03-10-2023 09:05

Widzę, że wypłaty cały czas idą, czy to napewno SCAM?


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - MrocznyKILL - 08-10-2023 11:22

(03-10-2023 09:05)maxiu170 napisał(a):  Widzę, że wypłaty cały czas idą, czy to napewno SCAM?

Serwis działa i wypłaca, choć ilość aktywnych ciągle spada...


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - MrocznyKILL - 04-01-2024 09:51

@up


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - precell - 04-01-2024 17:56

Chciałem zobaczyć co tam się pozmieniało po latach i zmianie właściciela, ale zdaje się moje konto przepadło wraz z e-mialem w domenie której już nie posiadam Big Grin


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - chincyk - 04-01-2024 18:39

A przypadkiem nie usuwali ostatnio kont? bo ja na swoje nie mogę się zalogować (ostatnio jakoś w listopadzie się logowałem)