Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Lokxu2k - 16-07-2021 15:22

Czy to ma sens ? Już raczej lepiej napisać post o apce, lub banku taki jak Bcc co robi marketing szeptany, lepiej na tym wyjdziesz


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - MrocznyKILL - 03-01-2022 13:37

(07-06-2021 14:51)maxiu170 napisał(a):  [Obrazek: sejf.png]

Promuję w pulsreklamy, kampani nie da się zapauzować jedynie usunąć, a kupiłem tę najdroższą XD

Tak tak wiem kiedy post był dodany Wink jakoś tego nie wyłapałem Wink Jakie ptp promujesz EXTRA czy STANDARD ?


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Anna2008 - 12-03-2022 17:11

Wyplata doladowania dla mnie miala by zrobiona 2 dni temu.
Czekam czekam i nic Sad


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - HighDavid777 - 12-03-2022 17:15

(12-03-2022 17:11)Anna2008 napisał(a):  Wyplata doladowania dla mnie miala by zrobiona 2 dni temu.
Czekam czekam i nic Sad

Potwierdzam problem z wypłatą od kilku dni Angry


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - rachman - 13-03-2022 19:30

Ja na doładowanie - wypłata - czekam 7 dni, dam znać kiedy dojdzie.

edit: Anulowałem wypłatę doładowania, pobrano opłatę za anulowanie i chciałem zamówić inne bo to już mi niepotrzebne. Nie da się - muszę odczekać 10 dni... Doładowałem sobie z konta bo ile można czekać... Takie przeciąganie jaki ma cel... hmmm


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Devil877 - 16-03-2022 18:19

Do mnie po długiej ciszy zaczęły płatne maile przychodzić ale nie działają ... na stronie też nie mogę wejść w wiadomości pojawia się biała strona z logiem sejfika i nic więcej.


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - maxiu170 - 01-04-2022 16:21

Czy opłaca się promować PTP Extra Sejfik w klikach Sejfik? Wydaje mi się że rentowność padła.
Jak wygląda sytuacja ze skracaczami typu adfly? Też próbowałem i też w plecy.


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Owl_ - 01-04-2022 18:06

(16-03-2022 18:19)Devil877 napisał(a):  Do mnie po długiej ciszy zaczęły płatne maile przychodzić ale nie działają ... na stronie też nie mogę wejść w wiadomości pojawia się biała strona z logiem sejfika i nic więcej.

Miałem tak samo, u mnie pomogło wyczyszczenie ciasteczek programem Ccleaner.

(01-04-2022 16:21)maxiu170 napisał(a):  Czy opłaca się promować PTP Extra Sejfik w klikach Sejfik? Wydaje mi się że rentowność padła.
Jak wygląda sytuacja ze skracaczami typu adfly? Też próbowałem i też w plecy.

Swojego czasu pojawiła się taka oficjalna wiadomość od admina Sejfika w tej sprawie:

„Na koniec zła wiadomość dla promotorów PTP. Od zawsze promowanie PTP miało na celu pozyskiwanie ruchu, który nie jest osiągalny tylko za pomocą reklam wewnętrznych, ponieważ te ograniczone są liczbą aktywnych użytkowników w sejfik.

Tak więc preferowane zawsze było promowanie swoich linków PTP w innych programach, na prywatnych stronach i innych miejscach w sieci, szanując równocześnie wszelkie postanowienia i regulaminy tych stron.

Ruch z sejfik.com czyli "od samego siebie" także był akceptowany i miał służyć jako uzupełnienie, ale od dłuższego czasu ten balans jest mocno zaburzony, dlatego od 15 listopada ruch z tzw. auto promocji będzie premiowany tylko w 70% czyli na przykład dla linków dających 0.4 kredytka, dla ruchu z domeny sejfik.com będzie to blisko 0.3 kredytka. "

Więc chyba już nie opłaca się promować PTP Sejfika w Sejfiku, jeśli się mylę, to niech mnie ktoś poprawi.


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - maxiu170 - 02-04-2022 15:05

Ogólnie to chyba nigdzie się nie opłaca promować PTP Sejfika.


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - grzesiek8305 - 30-04-2022 16:10

Pytanie do autora wątku oraz innych, jak ten Sejfik sprawuje się aktualnie, ile można wyciągnąć z tego w ciągu miesiąca (zakładając że siedzi się na tym ciągle, nie sporadycznie)?

Temat jest już dosyć stary, tak więc na pewno macie w tej sprawie coś do powiedzenia.