Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - adamovski96 - 11-04-2020 10:15

Witam , kilka dni , miesięcy wysłałeś mi wiadomość :
c)Reklama w konkurencyjnych serwisach reklamowych. Najskuteczniejsza metoda zdobywania poleconych lecz w przeciwieństwie do 2 pierwszych jest to opcja płatna.
Jeśli jesteś w stanie co nieco zainwestować w promocję swojego reflinku napisz do mnie a udostępnię Ci moje "gotowce" w postaci szablonów mailingowych.

Odpisywałem ci żebyś udostępnił mi te materiały ale do dziś nie odpisałeś Sad


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - MrocznyKILL - 19-04-2020 21:19

(11-04-2020 10:15)adamovski96 napisał(a):  Witam , kilka dni , miesięcy wysłałeś mi wiadomość :
c)Reklama w konkurencyjnych serwisach reklamowych. Najskuteczniejsza metoda zdobywania poleconych lecz w przeciwieństwie do 2 pierwszych jest to opcja płatna.
Jeśli jesteś w stanie co nieco zainwestować w promocję swojego reflinku napisz do mnie a udostępnię Ci moje "gotowce" w postaci szablonów mailingowych.

Odpisywałem ci żebyś udostępnił mi te materiały ale do dziś nie odpisałeś Sad

Poszło PW, zerknij na sejfka.


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - MrocznyKILL - 05-05-2020 19:21

Cytat:Wiadomość administracyjna #246 - Karty PaySafeCard na sejfiku!

Na prośbę użytkowników rozszerzyliśmy ofertę doładowań o karty przedpłacone - PaySafeCard. Teraz na sejfik można zakupić także elektroniczny kod PaySafeCard Classic (Polska) w nominałach od 20 do 200zł. Sprzedaż kodów jest objęta dokładnie tym samym programem partnerskim co doładowania, dzięki czemu możemy polecać nasz reflink i otrzymywać prowizję za każdy zakup.

Przejdź do oferty.

Przejdź do programu partnerskiego.

Docelowo chcemy także aby karty te były dostępne w ramach wymiany zarobków - jako forma wypłaty, jak i akceptowane jako forma płatności przy zakupach reklam i usług wewnętrznych, są to jednak osobne procesy wdrożeniowe i będziemy informować o postępach na bieżąco.



RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - ArturG - 22-06-2020 14:45

Jaki serwis polecacie do promocji głównego PTP? Smile Bo reklama w klikach PTC w Mega-Surfie dawała mi kilkanaście kredytków dziennie, ale po drugim usunieciu reklamy dałem sobie spokój z tym serwisem... Undecided


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - MrocznyKILL - 08-07-2020 13:02

(22-06-2020 14:45)ArturG napisał(a):  Jaki serwis polecacie do promocji głównego PTP? Smile Bo reklama w klikach PTC w Mega-Surfie dawała mi kilkanaście kredytków dziennie, ale po drugim usunieciu reklamy dałem sobie spokój z tym serwisem... Undecided

Niestety aktualnie nie ma w Polsce serwisów w których można by to ptp sensownie promować i na tym zarobić... Pozostaje tylko ptp extra oraz ptp multi.


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Sergiuszo - 23-07-2020 15:40

Wypowie się ktoś inny niż pan prowadzący czy serwis godny uwagi? Bo widziałem wcześniej niepochlebne opinie a nie chce mi się tracić czasu na scamy


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Shimeon - 23-07-2020 17:57

(23-07-2020 15:40)Sergiuszo napisał(a):  Wypowie się ktoś inny niż pan prowadzący czy serwis godny uwagi? Bo widziałem wcześniej niepochlebne opinie a nie chce mi się tracić czasu na scamy

Serwis wypłacalny. Żaden scam. Tutaj masz odnośnik do ostatnio zrealizowanych wypłat. https://sejfik.com/pages/beenpaid.php


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - MrocznyKILL - 28-07-2020 19:21

(23-07-2020 15:40)Sergiuszo napisał(a):  Wypowie się ktoś inny niż pan prowadzący czy serwis godny uwagi? Bo widziałem wcześniej niepochlebne opinie a nie chce mi się tracić czasu na scamy

Nieprzychylne opinie tyczyły się względnie niskich zarobków, a nie wypłacalności serwisu.


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - MrocznyKILL - 12-08-2020 19:47

@up
Przypominam że zajmuje się skupem sejfikowych punktów.
Jeśli chcesz sprzedać punkty wystaw je tutaj https://sejfik.com/pages/tradepoints.php cena to 0,00046 za punkt (46gr za 1000 pkt) a ja je odkupie gdy tylko będę online.
Od transakcji powyżej 10000 pkt możliwość negocjacji ceny w takim wypadku proszę o PW https://sejfik.com/pages/profil.php?user=michalx2008x


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - SkylineR34 - 18-08-2020 10:04

Naliczanie PTP imperium z sejfika spadło na 40% z 80%.
Zamiast zarabiać to się traci.