Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Major727 - 17-12-2019 10:53

Jakis spis ile mozna zarobic na polecanych ?


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Shimeon - 17-12-2019 12:20

(17-12-2019 10:53)Major727 napisał(a):  Jakis spis ile mozna zarobic na polecanych ?

To zależy od poziomu, aktywności no i liczby poleconych.

Jeśli jest to poziom I, czyli twój bezpośredni polecony to prowizja będzie wynosiła 16%. Oczywiście w dalszym ciągu zakładając, że ten polecony pozostanie aktywny w programie Wink

Więcej: https://sejfik.com/pages/docs/tabela_1_opcje_zarabiania.pdf


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - cornel9192 - 08-01-2020 01:52

Cześć, szukam porad od doświadczonego usera. Założyłem konto z twojego refa, zrobiłem co mogłem - 6 gr jest. Dalej nie do końca wiem jak to ma wyglądać. Jeśli byś pomógł byłoby super. A i pytanie, jak zrobić taki banner jak wy macie?


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Shimeon - 08-01-2020 16:40

@corner

Zakładka Zarabiaj > Program Partnerski > Materiały promocyjne > Banery personalizowane


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - cornel9192 - 08-01-2020 21:56

Dzięki za pomoc, narazie nadal mam problem z ustawieniem avatara, bardzo nieintuicyjne. Nie jestem zielony w internecie, a jednak nie potrafię ustawić głupiego avatara. Nawet na tej zewnętrznej stronie gravatar mam avatar, a na sejfiku go nie widzę Tongue


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - kariolmax - 14-01-2020 17:39

Czy serwis umożliwia inwestycję np 1000zl? Jeśli tak, jakiego zwrotu możemy się spodziewać?


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - MrocznyKILL - 21-02-2020 16:10

Cytat:Wiadomość administracyjna #243 - Nowe produkty finansowe

Ze względu na duże zainteresowanie promocją produktów finansowych rozszerzyliśmy ofertę o produkty z grupy premium - karty kredytowe. Jest to już obszar trudniejszy w promocji ze względu na większe restrykcje przy ich przyznawaniu (np. wymagane udokumentowane stałe dochody), ale za to korzyści są analogicznie bardziej interesujące.
Na przykład - w tym momencie aktywne są równolegle 3 programy kart kredytowych City, w każdej ofercie wynagrodzenie podstawowe to 75zł za wydanie karty, natomiast najciekawszym elementem są same promocje banku - do każdej karty możliwe jest zdobycie nagrody i są to - telefon iPhone z znaczną zniżką, 400 zł do wydania do Allegro czy 400 zł do wydania w sklepach Lidl! Co więcej, na te programy dajemy osobistą rekomendację, te karty kredytowe przy rozsądnym użytkowaniu są w 100% bezpłatne i jest to potwierdzone osobistymi testami, oczywiście promocje w postaci bonu zakupowego także przetestowaliśmy Smile.

Zachęcamy do promocji pokaż oferty.



RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - MrocznyKILL - 04-03-2020 17:29

(14-01-2020 17:39)kariolmax napisał(a):  Czy serwis umożliwia inwestycję np 1000zl? Jeśli tak, jakiego zwrotu możemy się spodziewać?

Nie jest to serwis inwestycyjny... lecz inwestycja pośrednia jest możliwa.
Można zainwestować w reklamę swojego reflinku i czerpać pasywne dochody z poleconych (o ile trafią się nam jakieś aktywne perełki).


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - MrocznyKILL - 15-03-2020 12:28

@up
Przypominam że zajmuje się skupem sejfikowych punktów.
Jeśli chcesz sprzedać punkty wystaw je tutaj https://sejfik.com/pages/tradepoints.php cena to 0,00046 za punkt (46gr za 1000 pkt) a ja je odkupie gdy tylko będę online.
Od transakcji powyżej 10000 pkt możliwość negocjacji ceny w takim wypadku proszę o PW https://sejfik.com/pages/profil.php?user=michalx2008x


RE: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - MrocznyKILL - 07-04-2020 20:05

Cytat:Wiadomość administracyjna #245 - Doładowania telefonu bez marży

W tych trudnych czasach chcielibyśmy dodać także od siebie małą cegiełkę.

Do odwołania obowiązuje rabat, na wg nas najbardziej pożądany produkt jakimi są doładowania telefonu. Z pewnością rozmawiamy ze sobą teraz częściej niż zwykle, dzwonimy do osób, z którymi dawno nie rozmawialiśmy, korzystamy z internetu itd..

Rabat łączy się z prowizją polecającego za doładowanie, tak więc kupując dla siebie otrzymujemy rabat jak i zwrot jednocześnie. Należy zwrócić uwagę, że faktycznie doładowanie można kupić w innych miejscach, czasem może i wygodniej, ale niewątpliwą zaletą sejfik (oprócz ceny) są też elastyczne formy płatności - nie tylko szybkie przelewy, ale także BitCoin, PayPal, Blik i inne. Oprócz tego sprzedajemy kod, który łatwiej "odłożyć" czy przekazać innej osobie.