Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 09-03-2013 18:33

Ależ łatwo wziąć udział w ankiecie i kliknąć że Sejfik to "Nic specjalnego" a uzasadnić to już nieco trudniej Wink Ponawiam swoją prośbę o uzasadnienie swojego wyboru bo podejrzewam że osoby które zagłosowały w ankiecie tak a nie inaczej zrobiły to bez zaznajomienia się z warunkami serwisu


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Tokirium - 09-03-2013 22:14

(09-03-2013 17:55)administrator00 napisał(a):  No jak miałbym do wyboru rejestracje z czystego linku i z czyjegoś polecenia to co skorzystałbym z drugiej opcji bo co za różnica i tak mnie to nic nie kosztuje a przy moich klikach jeszcze ktoś prócz mnie może zarobić, pewnie nie jest to dużo ale zawsze coś.
Ja niestety zaczynając przygodę z klikaniem usunąłem raz login polecającego. Nie wiedziałem jeszcze jak to działa i nie wiem dlaczego, ale jakoś mnie wystraszył ten nieznany login (był w dodatku jakiś nietypowy) przy moich danych. Ale do następnych programów już się zapisywałem korzystając z jakiegoś bloga, w którym spodobały mi się opisy programów i nic już nie kasowałem. Potem zapisywałem się z aukcji i już pilnowałem nawet wpisania poprawnego loginu.
Tak więc jeśli ktoś się zapisuje korzystając z jakiegoś poradnika, to niech nie kasuje loginów, bo to nie ma żadnego znaczenia, a często można też otrzymać cenne rady od uplina.
A co do ankiety, to może tak głosowali ci, którzy pisali, że nie widzą sensu w klikaniu za grosze.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 10-03-2013 00:58

(09-03-2013 18:33)MrocznyKILL napisał(a):  Ależ łatwo wziąć udział w ankiecie i kliknąć że Sejfik to "Nic specjalnego" a uzasadnić to już nieco trudniej Wink (...)

No masz racje, że kliknąć to każdy głupi potrafi, ale już z uzasadnieniem swojego wyboruy jest gorzej. Podejrzewam, że większość z tych osób co kliknęła tak a nie inaczej nawet nie sprawdziła możliwości zarobkowych, jakie oferuje sejfik. Tylko po co zaznaczać i psuć serwisowi jakąś tam wyrobioną już opinie, bo tego nie rozumiem niestety !


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - eris109 - 10-03-2013 14:20

poleciało z refa


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 10-03-2013 15:21

(10-03-2013 14:20)eris109 napisał(a):  poleciało z refa

Dziękuje za rejestrację z reflinku. Jeśli masz jakieś pytania zapraszam na PW (najlepiej bezpośrednio w serwisie).


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - machoney - 10-03-2013 16:50

Nieco przejrzałem temat, nie mam czasu się do wszystkiego odnieść, ale zauważyłem kilka nieco dziwnych opinii, napisanych przez osoby albo kompletnie nie mające w sobie krzty sprytu, albo liczące na to, że Bóg im sypnie manną z nieba..

Po pierwsze dzienne zarobki w sejfiku, po przeliczeniu także zarobków punktowych, są porównywalne z innymi polskimi gptr-ami (od pieluchy czy Netele).

Po drugie świat sejfika nie kończy się na samym klikaniu, mamy chociażby bardzo dobrze zliczające PTP z przyzwoitą stawką za 1000 zaliczonych wejść (PTP extra ~0.68/1000uv), manualsurf, zadania, zapisy, pobieranki itd. Jeżeli chodzi o ilość metod zarobku skupionych w jednym serwisie to sejfik jest jednym z liderów.

Po trzecie sejfik jest jednym z niewielu polskich serwisów, w których upline ma prawo decydować o losach swoich poleconych. Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć ile są warci aktywni poleceni, nie wspominając o klikaczach-maniakach i nałogowych promotorach. ;]

Po czwarte admin i moderatorzy, razem z tym leniem który założył ten temat, dbają o to żeby melepetki jak najrzadziej narzekały na nie dające się zaliczyć reklamy, lub francuskie zamulacze.

Po piąte na aukcjach w sejfiku możemy sprzedać praktycznie wszystko, przy czym cieszą się one o wiele większą popularnością niż w innych polskich serwisach.

Po szóste na sejfiku praktycznie codziennie są wprowadzane jakieś zmiany, mające usprawnić jego działanie i uczynić serwis bardziej atrakcyjnym dla userów. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że żaden inny admin nie dba o serwis tak jak markonix.

Kolejny atut to względnie niskie minimum do wypłaty (3zł. na PP i 10zł. na bankowe).

Ktoś mógłby się przyczepić się do kwestii podatkowych.. ale jak tak dobrze się temu przyjrzeć to po pierwsze część tego podatku odzyskamy w formie bonusu lojalnościowego (10% wartości netto wypłaty) w przypadku wypłat na konto bankowe, a po drugie warto zlecać wypłaty na kwoty powyżej 200zł. - otrzymamy wtedy normalny PIT-11 i jeżeli mamy niskie roczne zarobki lub jesteśmy np. studentami, będziemy mogli odzyskać podatek jako zwrot z U.S.
W tej sytuacji nawet na tym zarobimy. ;]

Jeżeli to co napisałem kogoś nie przekona to z przykrością będzie można stwierdzić, że coś z nim nie tak. ;]


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - malwina33 - 10-03-2013 19:22

Smile witam. chciałabym wyrazić swoją pozytywną opinie o fejsiku.plSmile jestem na tej stronce od niedawna ale już go polubiłam. z początku kiedy tylko tam weszłam pomyślałam sobie znowu jakaś lipa. szybko zmieniłam zdanie. mnóstwo ciekawych rzeczy za które otrzymujemy kaskę bądz punkciki które potem możemy wymienić na kaskę. ile zarobisz zależy tylko od ciebie. im więcej czasu poświęcisz tej stronce i się troszke przyłożysz tym więcej zarobisz. także serdecznie zapraszam ca fejsik.comSmile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 10-03-2013 19:30

(10-03-2013 19:22)malwina33 napisał(a):  Smile witam. chciałabym wyrazić swoją pozytywną opinie o fejsiku.plSmile jestem na tej stronce od niedawna ale już go polubiłam. z początku kiedy tylko tam weszłam pomyślałam sobie znowu jakaś lipa. szybko zmieniłam zdanie. mnóstwo ciekawych rzeczy za które otrzymujemy kaskę bądz punkciki które potem możemy wymienić na kaskę. ile zarobisz zależy tylko od ciebie. im więcej czasu poświęcisz tej stronce i się troszke przyłożysz tym więcej zarobisz. także serdecznie zapraszam ca fejsik.comSmile

Fejsik ??? mam nadzieję że to tylko pomyłka a nie reklama innego serwisu Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - malwina33 - 10-03-2013 19:31

Smile poczytałam tu trochę waszych wypowiedzi i widzę że większość osób dobrze wypowiada się o fejsiku. zresztą tak jak i ja choć przyznam wiele muszę się jeszcze nauczyćBig Grin


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 10-03-2013 19:33

(10-03-2013 19:31)malwina33 napisał(a):  Smile poczytałam tu trochę waszych wypowiedzi i widzę że większość osób dobrze wypowiada się o fejsiku. zresztą tak jak i ja choć przyznam wiele muszę się jeszcze nauczyćBig Grin

To Sajfik a nie Fejsik Big Grin Tongue