Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Bemowiak - 17-05-2019 17:41

Moja przygoda w Sejfiku trwa od miesiąca i jestem zadowolony jak na taki program. Chyba nawet jest to najlepszy Polski klikać reklam.


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 20-05-2019 09:22

(17-05-2019 17:41)Bemowiak napisał(a):  Moja przygoda w Sejfiku trwa od miesiąca i jestem zadowolony jak na taki program. Chyba nawet jest to najlepszy Polski klikać reklam.

Zdecydowanie tak. Na polskim rynku nie ma konkurenta w swojej kategorii. Jeden z ostatnich bastionów dla wielbicieli klikania w reklamySmile


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Bemowiak - 21-05-2019 11:46

(20-05-2019 09:22)MrocznyKILL napisał(a):  
(17-05-2019 17:41)Bemowiak napisał(a):  Moja przygoda w Sejfiku trwa od miesiąca i jestem zadowolony jak na taki program. Chyba nawet jest to najlepszy Polski klikać reklam.

Zdecydowanie tak. Na polskim rynku nie ma konkurenta w swojej kategorii. Jeden z ostatnich bastionów dla wielbicieli klikania w reklamySmile

Ja osobiście wkręciłem się w tą stronę. Wiadomo to są i tak grosze ale jak się siedzi przed kompem to można sobie klikać.


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Shimeon - 23-05-2019 17:09

Dzisiaj ktoś w płatnych zadaniach dał 3-minutową ankietę za złotówkę:

[Obrazek: I6e3vuq.png]

Dlatego warto tam zaglądać, bo to rzadkość natrafić na takie zadanka z większą premią. Oczywiście ankiety tej już nie ma, bo ją zrobiłem.

"Kto pierwszy, ten lepszy" Tongue


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 23-05-2019 18:45

(23-05-2019 17:09)Shimeon napisał(a):  Dzisiaj ktoś w płatnych zadaniach dał 3-minutową ankietę za złotówkę:

[Obrazek: I6e3vuq.png]

Dlatego warto tam zaglądać, bo to rzadkość natrafić na takie zadanka z większą premią. Oczywiście ankiety tej już nie ma, bo ją zrobiłem.

"Kto pierwszy, ten lepszy" Tongue

1 zł za 3 minuty. Niezły wynika Cool Jak by było więcej takich to dało by 20 zł na 1 h Big Grin


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Shimeon - 23-05-2019 21:46

(23-05-2019 18:45)MrocznyKILL napisał(a):  
(23-05-2019 17:09)Shimeon napisał(a):  Dzisiaj ktoś w płatnych zadaniach dał 3-minutową ankietę za złotówkę:

[Obrazek: I6e3vuq.png]

Dlatego warto tam zaglądać, bo to rzadkość natrafić na takie zadanka z większą premią. Oczywiście ankiety tej już nie ma, bo ją zrobiłem.

"Kto pierwszy, ten lepszy" Tongue

1 zł za 3 minuty. Niezły wynika Cool Jak by było więcej takich to dało by 20 zł na 1 h Big Grin

To niech ludzie z tego forum zakładają konta na sejfiku i tworzą wysokopłatne kampanie Big Grin

Ja z chęcią bym wziął 10zł nawet za godzinę ankiety Cool


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Bemowiak - 24-05-2019 17:16

Ja tez byłem w szoku, Szybka ankieta i łatwy zarobek Smile 1 zł w 3 minuty. Szkoda że takich ankiet nie ma codziennie Big Grin


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 30-05-2019 10:47

Cytat:Kup reklamę
Wiadomość administracyjna #234 - Ciekawostki statytyczne - Użytkownicy

Przedstawiamy kilka ciekawostek statystycznych na temat naszego serwisu ?. Dzisiaj kategoria:

?‍♂️?‍♂️Użytkownicy ?‍♂️?‍♂️

W systemie ogółem mamy ponad 60000 użytkowników. Liczba ta składa się na aktywnych użytkowników i tych, którzy o sejfiku na jakiś czas zapomnieli. Oczywiście ta pierwsza grupa jest istotniejsza, ale nie usuwamy kont użytkowników do momentu, gdy sami o to nie poprosili, a ich adres e-mail jest wciąż aktywny.

Jeżeli mówimy o aktywności to najlepszym okresem ?? dla sejfika był marzec 2011 roku, wtedy liczba aktywnych użytkowników była największa - blisko 4500 użytkowników i średnio ➕30 nowych rejestracji dziennie ?.

Natomiast najgorszym okresem ?? był wrzesień 2014 gdy liczba aktywnych zbliżała się do granicy 2000 ☹.

Na dzień dzisiejszy w programie mamy okres typowej stabilizacji - liczba aktywnych użytkowników jest mniej więcej po środku tych liczb, a dziennie przybywa przynajmniej kilkunastu nowych sejfikowiczów ??.

Pod względem pochodzenia naszych użytkowników, oczywiście pomijając narodowość ??, znaczna większość mieszka w województwach ? mazowieckim i ? śląskim.

Rozkład pomiędzy płcią piękną i tą mniej, prezentuje się następująco: na jedną użytkowniczkę ?‍? przypada dwóch użytkowników ?‍??‍?. Nie pozostaje to bez znaczenia gdy mamy walentynki i włączamy wewnętrzną zabawę "Poznajmy się" ?.

3 miesiące temu, w lutym padł ciekawy rekord - przez 3 dni liczba użytkowników z członkostwem ♛ premium ♛ (?https://sejfik.com/pages/gold.php) wynosiła 40 osób. To całkiem przyzwoita liczba, biorąc pod uwagę, że były momenty w historii programu gdy liczba VIPów nie przekraczała dwóch osób..



RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Sericulum - 31-05-2019 08:14

Powróciłem do Sejfika Smile

Jakiś czas temu zrobiłem kampanie na kliki konkursowe ale nie udało się zrobić jej do końca i teraz jak chciałbym wypłacić te zarobki PTP to muszę zrobić drugą kampanię, żeby mieć te 20% ukończonych? Czy jak to działa?

I warto promować te produkty finansowe? Dobrze to rozliczają?


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - SkylineR34 - 31-05-2019 08:56

@Sericulum
Żeby wypłacić kredytki musisz mieć ich minimum 1000.
A do tego musisz mieć min. 20% wyklikanych przez siebie reklam ze wszystkich jakie były na sejfiku przez miesiąc, więc wchodzisz w płatne kliki oraz kliki konkursowe i klikasz wszystko co jest przez kilka dni aż uzbierasz te min 20% ze wszystkich możliwych w miesiącu.
Jako, że zaraz nowy miesiąc te 20% się resetuje i trzeba uzbierać od nowa więc kolejna możliwa wymiana przy klikaniu co się pojawi dopiero za jakiś tydzień.