Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Shimeon - 05-11-2018 07:23

Mrocznykill napisałem do ciebie pw parę dni temu. Odczytasz?


Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Mantyy - 08-11-2018 10:27

bardzo slabe zarobki

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - TomaszMadridista - 08-11-2018 19:20

Witam, poszło z refa Smile


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Shimeon - 22-11-2018 10:04

Jestem już prawie miesiąc na sejfiku i tak: mój aktualny stan konta wynosi 6.49zł oraz 11295pkt
W pierwszy dzień zarobiłem równo 3zł za poprawne wypełnienie ankiety (mogę pokazać dowód).
A później to już przez każdy tydzień zarabiałem (i zarabiam) ok. 1.20zł.
Głównie korzystam z czterech pierwszych zakładek z sekcji "Zarabiaj", ale i dość często wygrywam w konkursie klikacza.
Pieniędzy jeszcze żadnych nie wypłaciłem, a nawet jakbym chciał wypłacić w pierwszy dzień od rejestracji, to musiałbym poczekać 7 dni na możliwość wypłaty (chociażby na konto bankowe).

Także dla początkujących buxy są moim zdaniem najlepsze. Oczywiście dobre i wypłacalne i nie skreślając innych metod zarobku.

MrocznyKILL napisał(a):Link partnerski KLIKNIJ TUTAJ Zapisując się z tego linku możesz liczyć na moje rady i odpowiedzi na Twoje pytania!

Ja bym odradzał rejestracji poprzez reflink autora tego tematu. Najpierw przysięga, że będzie pomagał przy zarabianiu, a potem olewa poleconych, wchodzi na forum, nawet czyta pw i nie dotrzymuje słowa Smile


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - marek_____ - 22-11-2018 11:18

Gdyby ktoś się zastanawiał czy warto wykupować te pakiety polecającego - oczywiście, że nie Big Grin. Wykupiłem pakiet za 25 zł (podwójny) i zdobyłem przez miesiąc 12 polecających, którzy zarobili dla mnie całe, uwaga... 60 groszy Big Grin.


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - maxiu170 - 22-11-2018 13:26

(22-11-2018 11:18)marek_____ napisał(a):  Gdyby ktoś się zastanawiał czy warto wykupować te pakiety polecającego - oczywiście, że nie Big Grin. Wykupiłem pakiet za 25 zł (podwójny) i zdobyłem przez miesiąc 12 polecających, którzy zarobili dla mnie całe, uwaga... 60 groszy Big Grin.

Sprzedaj na giełdzie poleconych, może chociaż część kasy się zwróci Big Grin


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - marek_____ - 22-11-2018 14:29

Niestety, nie jest to takie proste. Transfer każdego poleconego kosztuje 1 zł.


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Marcins1996 - 28-11-2018 15:42

Na buxach nie zarobi się bez poleconych niestety a nawet gdy ich pozyskasz to nie możesz być pewny że będą ci kasę nabijać huehue


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - SkylineR34 - 13-12-2018 16:17

@MrocznyKILL
Skup punktów aktualny?
Napisałem na priv, ale bez odzewu.
5500pkt do wymiany.


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 14-12-2018 14:27

(13-12-2018 16:17)SkylineR34 napisał(a):  @MrocznyKILL
Skup punktów aktualny?
Napisałem na priv, ale bez odzewu.
5500pkt do wymiany.

Transakcja sfinalizowana. Dziękuje Smile

(22-11-2018 10:04)Shimeon napisał(a):  Jestem już prawie miesiąc na sejfiku i tak: mój aktualny stan konta wynosi 6.49zł oraz 11295pkt
W pierwszy dzień zarobiłem równo 3zł za poprawne wypełnienie ankiety (mogę pokazać dowód).
A później to już przez każdy tydzień zarabiałem (i zarabiam) ok. 1.20zł.
Głównie korzystam z czterech pierwszych zakładek z sekcji "Zarabiaj", ale i dość często wygrywam w konkursie klikacza.
Pieniędzy jeszcze żadnych nie wypłaciłem, a nawet jakbym chciał wypłacić w pierwszy dzień od rejestracji, to musiałbym poczekać 7 dni na możliwość wypłaty (chociażby na konto bankowe).

Także dla początkujących buxy są moim zdaniem najlepsze. Oczywiście dobre i wypłacalne i nie skreślając innych metod zarobku.

MrocznyKILL napisał(a):Link partnerski KLIKNIJ TUTAJ Zapisując się z tego linku możesz liczyć na moje rady i odpowiedzi na Twoje pytania!

Ja bym odradzał rejestracji poprzez reflink autora tego tematu. Najpierw przysięga, że będzie pomagał przy zarabianiu, a potem olewa poleconych, wchodzi na forum, nawet czyta pw i nie dotrzymuje słowa Smile

Mam ogrom zaległości w większości serwisów. W najbliższym czasie będę starał się nadgonić wszelkie zaległości.