Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Zawadson - 06-08-2018 11:43

MrocznyKill, dlaczego ze wszystkich promowań PTP polecasz PTP Ekstra? W PTP Ekstra dostaje się 0.4 kredyta za unikalne kliknięcie w każdą z reklam w rotatorze raz na 24 godziny, a w zwykłym PTP otrzymuje się 1 kredyt za unikalne kliknięcie w link raz na 24 godziny. To chyba oczywiste, że PTP bardziej się opłaca niż Ekstra, bo kto klika w reklamy w rotatorze?

A tak poza tym, nie idzie mi najlepiej z promowaniem PTP, ponieważ mam CTR na poziomie 12.9%. Muszę dopłacać. Nie wiem, dlaczego nie zalicza. (Promuję PTP Sejfika).


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - loryn222 - 06-08-2018 12:32

(06-08-2018 11:43)Zawadson napisał(a):  MrocznyKill, dlaczego ze wszystkich promowań PTP polecasz PTP Ekstra? W PTP Ekstra dostaje się 0.4 kredyta za unikalne kliknięcie w każdą z reklam w rotatorze raz na 24 godziny, a w zwykłym PTP otrzymuje się 1 kredyt za unikalne kliknięcie w link raz na 24 godziny. To chyba oczywiste, że PTP bardziej się opłaca niż Ekstra, bo kto klika w reklamy w rotatorze?

A tak poza tym, nie idzie mi najlepiej z promowaniem PTP, ponieważ mam CTR na poziomie 12.9%. Muszę dopłacać. Nie wiem, dlaczego nie zalicza. (Promuję PTP Sejfika).

Nie promuj ptp sejfika na sejfiku bo Bana mozesz dostać.

Promuj ptp sejfik extra , działa on na zasadzie takiej ze kupujesz za 50 groszy 1000 wyświetleń na sejfiku i masz z tego zarobku 75 groszy .

A jak sejfik na tym zarabia to proste . Twoja wykupiona kampania na wyświetlanie ptp extra ląduje w dziale kliki konkursowe . Klikajacy dostaje 1 punkt za każde klikniecie czyli za 1000 wyświetleń twojego linku ptp klikacze zarobią w sumie 1000 punktów warte okolo 50 groszy ale w trakcie klikania na sejfiku są odświeżane banery czyli drugi zarobek admina ( pierwszy to wykupienie przez ciebie kampanii) dalej po kliknięciu w link twojej kampanii pojawiają się linki polecajace i ptp innych serwisów lub kampanie reklamowe takie jak Orange czy jakis znanych marek samochodów czyli trzeci zysk . Teraz zsumuj koszt wykupienia wszystkiego czyli banerów lampa i reklamowych zewnętrznych jak i kupno lampa i przez ciebie czyli wewnętrznych i odejmij 50groszy jako zarobek dla klikaczy .


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - TheJerremi - 06-08-2018 13:02

(06-08-2018 11:43)Zawadson napisał(a):  MrocznyKill, dlaczego ze wszystkich promowań PTP polecasz PTP Ekstra? W PTP Ekstra dostaje się 0.4 kredyta za unikalne kliknięcie w każdą z reklam w rotatorze raz na 24 godziny, a w zwykłym PTP otrzymuje się 1 kredyt za unikalne kliknięcie w link raz na 24 godziny. To chyba oczywiste, że PTP bardziej się opłaca niż Ekstra, bo kto klika w reklamy w rotatorze?

A tak poza tym, nie idzie mi najlepiej z promowaniem PTP, ponieważ mam CTR na poziomie 12.9%. Muszę dopłacać. Nie wiem, dlaczego nie zalicza. (Promuję PTP Sejfika).

Na chłopski rozum tłumacząc - najbardziej wartościowe ptp polega na tym, ze czyjeś UV może być użyte na tylko jedno zwykle ptp. Przykladowo: Masz w klikach konkursowych pierwsze dwa linki którymi są zwykle ptp. Za pierwsze ptp użytkownik otrzyma 1 kredytek, natomiast druga osoba już nie otrzyma, ponieważ twoje UV zostało zużyte na ptp pierwszej osoby. Dlatego jeżeli chciałbyś żeby promować zwykle ptp musiałbyś zapewnić żeby twój klik był pierwszy przed innymi. Natomiast z ptp ekstra obie osoby dostały by po 0.4 kredytka. No chyba, ze już weszli na ich ptp z innej strony czy w jakis inny sposób. Chyba zrozumiale dość opisałem Tongue


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - loryn222 - 07-08-2018 14:09

Dokladnie a promować z zyskiem mozesz też ptp imperiumreklamy gdzie za 1000 zaliczonych wyświetleń masz 1000 kredytek które sa warte 1zl natomiast na 1000 wyświetleń wykupionych na sejfiku zarobisz na imperiumreklamy okolo 80 groszy bo % zaliczonych wynosi ~ 80%


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - EfectiveWork - 07-08-2018 14:25

@[MrocznyKILL] powiedz mi szczerze ile Ty obecnie zgarniasz na sejfiku ? Smile Strasznie mnie to ciekawi Smile


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 07-08-2018 18:11

(07-08-2018 14:25)EfectiveWork napisał(a):  @[MrocznyKILL] powiedz mi szczerze ile Ty obecnie zgarniasz na sejfiku ? Smile Strasznie mnie to ciekawi Smile

Na dzień dzisiejszy na sejfiku nie robię aktualnie nic. Szczerze nawet nie wiem dawno nie liczyłem (za bardzo pochłonęły mnie inne metody zarabiania) ale na pewno z 200 zł z samych ref wpada... może nawet więcej.

ALE ŻEBY TRADYCJI STAŁO SIĘ ZADOŚĆ Tongue

Nadal uważam sejfik za genialny serwis dla początkujący dający co nieco zarobić i pozwala podłapać pierwsze kontakty Smile A gdy się rozwiniemy sam sejfik można potem wykorzystywać pośrednio w innych biznesach.


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - EfectiveWork - 07-08-2018 19:52

@[MrocznyKILL] Dzięki za odpowiedz Smile

Można śmiało powiedzieć, że tutaj jesteś królem sejfika Big Grin


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 07-08-2018 20:53

(07-08-2018 19:52)EfectiveWork napisał(a):  @[MrocznyKILL] Dzięki za odpowiedz Smile

Można śmiało powiedzieć, że tutaj jesteś królem sejfika Big Grin

Sejfikowy fanatyk TAK to JA we własnej osobie 2 Big Grin TongueTongue


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Zawadson - 11-08-2018 19:07

Coś dzisiaj Sejfik nie działa.


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - adi_hq - 11-08-2018 19:10

"Uwaga. Występują problemy techniczne. Niestety nie mamy wpływu na czas ich naprawy."

Z Facebooka 5h temu