Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - krzysialkovsky - 04-03-2018 12:35

Witam jestem nowy na sejfiku i mam pytanie, wykupiłem promowanie PTP i do tej pory na 100 wejść mam tylko 3 zaliczone i aż 97 niezaliczonych. Od czego to zależy bo nie bardzo rozumiem..


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 04-03-2018 13:07

(04-03-2018 12:35)krzysialkovsky napisał(a):  Witam jestem nowy na sejfiku i mam pytanie, wykupiłem promowanie PTP i do tej pory na 100 wejść mam tylko 3 zaliczone i aż 97 niezaliczonych. Od czego to zależy bo nie bardzo rozumiem..

Jak prawidłowo promować PTP:

Cytat:Promowanie PTP. Jak pewnie zauważyłeś w "Klikach konkursowych" znajduje sporo reklam sejfikowego PTP. Nie zagłębiając się w szczegóły techniczne podam sposób na dorobienie kilku złotych poprzez promocję PTPu (jeśli ktoś jest zainteresowany wnikliwą analizą dlaczego tak a nie inaczej jest najkorzystniej proszę o wiadomość wyjaśnię indywidualnie)

Aby zarobić na PTP musisz mieć przynajmniej kilka złotych na swoim sejfikowym koncie lub tez możemy opłacić inwestycję środkami zewnętrznymi (np. paypal czy konto bankowe) .

1. Wejdź w zakładkę Reklama>>>"Z zarobków" (lub "Kup reklamę" jeśli chcesz zapłacić środkami zewnętrznymi)
2. Odszukaj opcję "Wejścia konkursowe" i kliknij w "stwórz własną konfigurację"
3. Ustaw ilość wejść na taką jak pozwala Ci na to Twój stan finansowy.
4. BARDZO WAŻNE ustaw "Czas na stronie" na 5 sekund.
5. Kliknij "Dodaj do koszyka"
6. Po dodaniu do koszyka w zamówionej kampanii odszukaj opcję "Uzupełnij dane"
7. W "Uzupełnij dany" mamy 3 rubryki do uzupełnienia:
Nazwa kampanii: tutaj wpisujemy: "Kampania promocyjna PTP"
Adres www: tutaj wklejamy nasz unikalny link PTP EXTRA (Link PTP EXTRA znajdziemy w zakładce Zarabiaj>>> Promowanie PTP>>> Podgląd. Znajdziemy tutaj 3 linki o nazwach "PTP" , "PTP EXTRA" oraz "PTP MULTI". BARDZO WAŻNE abyś wybrał i skopiował link nr 2 "PTP EXTRA.
Adres banera: tą rubrykę pozostawiamy pustą
8. Klikamy kontynuuj i opłacamy kampanie .
9. Obserwujemy jak nasz stan "Kredytek PTP" rośnie a po uzbieraniu minimum 1000 wymieniamy je na złotówki.

Podsumowanie jak zarabiamy. Przykładowo gdy kupimy 10000 wejść na nasz link PTP EXTRA otrzymamy za to 6.50 zł. Za kampanie 10000 wejść zapłacimy 5 zł więc 1,50 zł zysku.

UWAGA KOŃCOWA! JEDNOCZEŚNIE MOŻNA MIEĆ AKTYWNĄ TYLKO 1 KAMPANIE PTP. ZAMÓWIENIE KOLEJNYCH KAMPANII PRZED ZAKOŃCZENIEM AKTUALNEJ NIE PRZYNIESIE NAM ZYSKU.

Zysk na PTP może wydawać się pozornie skompilowany lecz serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną a objaśnię wszytko dużo bardziej szczegółowo.



RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Karciarz - 05-03-2018 14:55

Zarejestrowałem się z poleconego linku i napisałem na gg.


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 05-03-2018 21:46

(05-03-2018 14:55)Karciarz napisał(a):  Zarejestrowałem się z poleconego linku i napisałem na gg.

Dziękuję za skorzystanie z reflinku.


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - krzychu10v - 07-03-2018 16:56

Chciałbym zakupić jakąś reklame. I tu moje pytanie- jaka jest najlepsza/promowanie, aby zarobić jak najwięcej i wyjść na plus? Ktoś da jakieś wskazówki?


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - jagi1992 - 07-03-2018 17:47

poszedł ref, pozdro


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 07-03-2018 18:13


Klik za niemal 8 gr znów dostępny Big Grin

(07-03-2018 17:47)jagi1992 napisał(a):  poszedł ref, pozdro

Dziękuję za skorzystanie z reflinku.


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 11-03-2018 10:10

Wszystkich sejfikowiczów zapraszam po łatwe 5 zł. Wystarczy zapisać się do serwisu V24 i zarobić 5 zł. https://sejfik.com/pages/pts.php?search=+5+z%C5%82

Przypominam że zajmuje się skupem sejfikowych punktów.
Jeśli chcesz sprzedać punkty wystaw je tutaj https://sejfik.com/pages/tradepoints.php cena to 0,00047 za punkt (47gr za 1000 pkt) a ja je odkupie gdy tylko będę online.
Od transakcji powyżej 5000 pkt możliwość negocjacji ceny w takim wypadku proszę o PW https://sejfik.com/pages/profil.php?user=michalx2008x



btw modinfo: Temat podbity za FG


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - DejoL - 15-03-2018 19:02

Poszło z refa Tongue


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 16-03-2018 09:42

(15-03-2018 19:02)DejoL napisał(a):  Poszło z refa Tongue

Dziękuję za skorzystanie z reflinku.