Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - blazejwiecha - 08-03-2013 14:05

Z tego co widzę sejfik.com jest dosyć wiarygodnym serwisem, jak narazie nie dostałem wypłaty bo zarobek na tym serwisie jest bardzo mozolny dlatego tez piszę tutaj tego posta za którego podobno mam dostać 3 grosze oraz 1000 punktów. Ile w tym prawdy okaże się pewnie za chwilę. Myślę że napisałem już wystarczająco dużo słów, które pozwolą na zaakceptowanie wymogów odnośnie dostania tych punktów. Strona sejfik.com sama w sobie jest dosyć przejrzysta więc będę nadal próbował na niej zarobić jakąś kasę. Ciekaw jestem czy uda mi się przekroczyć 50 zł na miesiąc , jezeli da się dotrzeć do ok 1500 zł minimum w ciągu miesiąca to ma to sens , w przeciwnym razie jest to zupełnie bezużyteczne !!!


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - jasmin - 08-03-2013 15:09

(08-03-2013 14:05)blazejwiecha napisał(a):  jezeli da się dotrzeć do ok 1500 zł minimum w ciągu miesiąca to ma to sens , w przeciwnym razie jest to zupełnie bezużyteczne !!!
Nie masz przypadkiem zbyt dużych wymagań? Przeciętna pensja w miesiąc za klikanie? pokerface

Chociaż, z wieloma bardzo aktywnymi poleconymi, może byś wyciągnął coś porządnego, ale nie takie kwoty... To dodatkowa forma zarobku, większości starcza na waciki czy zgrzewkę piwa, nie utrzymanie.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - blazejwiecha - 08-03-2013 15:11

czyli warte zgrzewki piwa jest to męcząc się dobrych parę godzin ? słaba forma zarobku Sad


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 08-03-2013 15:15

(08-03-2013 14:05)blazejwiecha napisał(a):  Z tego co widzę sejfik.com jest dosyć wiarygodnym serwisem, jak narazie nie dostałem wypłaty bo zarobek na tym serwisie jest bardzo mozolny dlatego tez piszę tutaj tego posta za którego podobno mam dostać 3 grosze oraz 1000 punktów. Ile w tym prawdy okaże się pewnie za chwilę. Myślę że napisałem już wystarczająco dużo słów, które pozwolą na zaakceptowanie wymogów odnośnie dostania tych punktów. Strona sejfik.com sama w sobie jest dosyć przejrzysta więc będę nadal próbował na niej zarobić jakąś kasę. Ciekaw jestem czy uda mi się przekroczyć 50 zł na miesiąc , jezeli da się dotrzeć do ok 1500 zł minimum w ciągu miesiąca to ma to sens , w przeciwnym razie jest to zupełnie bezużyteczne !!!


Widzę masz spore poczucie humoru Wink porównywać Sejfika z praca na etacie za minimalną krajowąBig Grin Czy gdziekolwiek i ktokolwiek napisał że to "sposób na utrzymanie" . Chcesz zarabiać 1500 zł siedząc wygodzie w fortelu gdzie ponad połowa ludzi w naszym kraju aby tyle zarobić musi twardo zapylać jako np. barmanki , piekarze , pielęgniarki itp...
Pośmialiśmy się ok beka ale proszę o więcej rozsądku w kolejnych postach

Ps: nie przeczę że 1500zł jest nie możliwe do osiągnięcia ale póki co jeszcze jaki maniak się nie znalazł Wink bynajmniej o takim nie słyszałem.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 08-03-2013 15:17

(08-03-2013 15:11)blazejwiecha napisał(a):  czyli warte zgrzewki piwa jest to męcząc się dobrych parę godzin ? słaba forma zarobku Sad

Parę godzin= kilkadziesiąt zł ... witamy w Polsce Huh


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - jasmin - 08-03-2013 15:20

(08-03-2013 15:11)blazejwiecha napisał(a):  czyli warte zgrzewki piwa jest to męcząc się dobrych parę godzin ? słaba forma zarobku Sad

Parę godzin? Wyklikanie linków zajmuje trochę, ale nie kilka godzin, chyba że namiętnie klikasz we wszystko, co się pojawi (cheatlinków nie polecam). Niewiele więcej czasu pochłania zrobienie płatnych zadań, zapisów czy wystawienie aukcji...

Osobiście najwięcej czasu spędzam miło na czacie, od czasu do czasu klikając Tongue


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - blazejwiecha - 08-03-2013 15:40

na chacie ? na tym zarabiasz ? .... możesz coś więcej na ten temat napisać ?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - jasmin - 08-03-2013 15:51

(08-03-2013 15:40)blazejwiecha napisał(a):  na chacie ? na tym zarabiasz ? .... możesz coś więcej na ten temat napisać ?

Nie, nie zarabiam na czacie. Czaty, na których się zarabia są zwykle +18 i takiego czatu na Sejfiku nie uświadczysz Smile

Chodziło mi o to, że to nie jest strona, na której człowiek się powinien spinać - rozmawiamy, żartujemy, żalimy się, kłócimy, a kliki są gdzieś tam w tle, choć oczywiście też są ważne. Ale na Sejfiku można miło spędzić czas i poznać fajnych ludzi (zaraz zacznę się powtarzać).

Na Twoim miejscu postawiłabym sobie za cel przegonienie w zarobkach Mrocznego, ale na pewno nie w miesiąc Smile

Jeśli potrzebujesz kasy na już, to na pewno nie w PTC. Choć styczeń miałam dobry, ok. 200 zł, gorzej w lutym. Ale ja o poleconych dbam tak, jak o zeszłoroczny śnieg i wyciągnęłam to z zagranicznych stron.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 08-03-2013 15:53

(08-03-2013 15:40)blazejwiecha napisał(a):  na chacie ? na tym zarabiasz ? .... możesz coś więcej na ten temat napisać ?

Pieniądze to nie wszystko Sejfik ma kilka elementów społecznościowych (profile, chat ,PW) pozwala to na wymianę spostrzeżeń i obserwacje jak powodzi się innym. Zyski nie są może imponujące ale w Sejfiku może troszkę dorobić a i przy okazji poznać kilka ciekawych osób Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - blazejwiecha - 08-03-2013 16:16

Dzięki za informację , już rozumiem Smile