Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - WitoldC - 06-01-2018 18:04

Jeżeli kopiesz sporadycznie to nie doczekasz do wypłaty, dodatkowo potrzebujesz portfel. Tak w ogóle to jeżeli nie masz darmowego prądu to się nie opłaca (nie mówię o prawdziwych koparkach).


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 06-01-2018 18:08

(06-01-2018 17:50)precell napisał(a):  
(06-01-2018 17:35)MrocznyKILL napisał(a):  Teoretyczna kolejna metoda zarabiania. Aktualnie trwają testy:

Cytat:Statystyki kopaczy
Mając otwartą stronę z czatem i akceptując użyczenie mocy obliczeniowej Twój komputer będzie w tle wykonywał obliczenia i kopał kryptowalutę. Trwają tylko testy tej funkcji, ich rezultat znajduje się poniżej w postaci rakingu, po testach użytkownikom z początku listy zostaną dodane środki do konta adekwatne do wykonanej pracy.

Nie lepiej kopać u źródła niż przez pośrednika? ;-)

To dodatek. Na sejfiku są osoby siedzące na czacie cały dzień to choć będą coś z tego miały Wink O portfel itp się martwic nie muszą kasa ma być dodawana na sejfikowe konto.


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - precell - 06-01-2018 18:10

(06-01-2018 18:04)WitoldC napisał(a):  Jeżeli kopiesz sporadycznie to nie doczekasz do wypłaty, dodatkowo potrzebujesz portfel. Tak w ogóle to jeżeli nie masz darmowego prądu to się nie opłaca (nie mówię o prawdziwych koparkach).

Mam portfel, a nawet portfele + konta na dwóch giełdach. Do wypłaty się też doczekałem na moim sprzęcie.

Za prąd miesięcznie płacę ok 100 PLN.

Edyta:

@[MrocznyKILL]
Doganiam Cię Tongue


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 06-01-2018 18:16

(06-01-2018 18:10)precell napisał(a):  
(06-01-2018 18:04)WitoldC napisał(a):  Jeżeli kopiesz sporadycznie to nie doczekasz do wypłaty, dodatkowo potrzebujesz portfel. Tak w ogóle to jeżeli nie masz darmowego prądu to się nie opłaca (nie mówię o prawdziwych koparkach).

Mam portfel, a nawet portfele + konta na dwóch giełdach. Do wypłaty się też doczekałem na moim sprzęcie.

Za prąd miesięcznie płacę ok 100 PLN.

Edyta:

@[MrocznyKILL]
Doganiam Cię Tongue

Ja nie kopię potrzebuje mocy kompa nonstop Tongue Po testowałem tylko kilka min Wink Jaki masz nick na sejfiku bo mi z głowy wyleciało Shy


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - wiesiek - 07-01-2018 12:12

Ciekawe czy się zwróci za wzrost rachunku za prąd Big Grin


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Zawadson - 07-01-2018 13:02

Aktualnie mam 83 tysiące cashu. Będzie chociaż jeden cent?beka


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 07-01-2018 13:23

(07-01-2018 13:02)Zawadson napisał(a):  Aktualnie mam 83 tysiące cashu. Będzie chociaż jeden cent?beka

Przelicznik jest mi nieznany nie kopię krypto nigdzie poza sejfikiem też nie kopię.


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - polskitrader - 13-01-2018 19:10

Przetestowałem sejfik na reklamie i nie pasuje mi jedna rzecz, to taka że według sejfik było 1000 kliknięć, ale według google analytics tylu nie było.
Druga sprawa to taka, że spora część klików nie pochodziła z Polski, tylko z wielu krajów świata, oraz te zagraniczne miały 100% współczynnik odrzuceń i pochodziły z jednego miasta Smile coś tu śmierdzi w tym sejfiku, tak jakby bota do klikania mieli, zamiast dzielić się z użytkownikami Smile
Także jeśli kiedyś ktoś wpadnie na pomysł pt reklama na sejfik, to od razu odradzam, szkoda każdej złotówki, bo taniej wyjdzie reklama na google adwords.


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Owl_ - 13-01-2018 20:09

W jakim czasie zeszło Ci te 1000 kliknięć?


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 13-01-2018 23:01

Przypominam że zajmuje się skupem sejfikowych punktów.

Jeśli chcesz sprzedać punkty wystaw je tutaj https://sejfik.com/pages/tradepoints.php cena to 0,00047 za punkt (47gr za 1000 pkt) a ja je odkupie gdy tylko będę online.

Od transakcji powyżej 5000 pkt możliwość negocjacji ceny w takim wypadku proszę o PW https://sejfik.com/pages/profil.php?user=michalx2008x