Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Maniekss - 20-12-2017 11:17

(17-12-2017 17:10)MrocznyKILL napisał(a):  Po ostatnim zbiorczym wysłaniu poradnika zauważyłem spore zainteresowanie promocją linku PTP. Aktualnie jest uruchomionych kilkadziesiąt kampanii o nazwie "Kampania promocyjna PTP" którą zasugerowałem w poradniku... a ile osób nie skorzystało z sugerowanej nazwy Wink Dziękuję Wszystkim za zaufanie i już niedługo podeślę jak dwukrotnie przyspieszyć nabijanie kredytek.

PS: Czekam na komentarze w styluTongue "Ale z tego i tak są nędzne zyski szkoda zachodu" . Każdy ma prawo do własnej opinii zarobek na PTP to zarobek pasywny więc pomimo niewielkiego zysku uważam że warto Smile

Dziękuję za ten poradnik. Mnie pomógł. Smile

Jak najbardziej jest to dobra opcja bo nie trzeba wiele robić, a zawsze coś wpadnie dodatkowo. Czekam na dalsze porady, o których mówisz. Smile


ref Manieks


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - czarnykarol - 20-12-2017 13:52

poszło z refa Wink


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 20-12-2017 20:03

(20-12-2017 13:52)czarnykarol napisał(a):  poszło z refa Wink

Dziękuje


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 22-12-2017 17:57

Edit:
Zapraszam do skorzystania z mojego mini zadania do zgarnięcia 10 gr w mniej niż 1 minutę- NIEAKTUALNE


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - polskitrader - 24-12-2017 15:08

600 kliknięć za 15 zł to dużo taniej niż na google adwords, chociaż nie wiadomo jaka będzie z tego konwersja. Może przetestuję i dam znać jak wyniki Smile


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Początkujący - 25-12-2017 16:55

(24-12-2017 15:08)polskitrader napisał(a):  600 kliknięć za 15 zł to dużo taniej niż na google adwords, chociaż nie wiadomo jaka będzie z tego konwersja. Może przetestuję i dam znać jak wyniki Smile
Z ruchu motywowanego konwersja jest raczej słaba, a nierzadko nawet zerowa. Chociaż od reguły są wyjątki i też różnie to wygląda w różnych odłamach ruchu motywowanego. Niedawno np. puszczałem kampanię znanego portalu randkowego i byłem zszokowany wynikami - były zarówno leady w postaci rejestracji jak i sprzedaże w postaci zakupu kont VIP. I to w sporych ilościach.
Napisz do mnie jakiego rodzaju konwersji potrzebujesz, a spróbuję Ci doradzić Wink


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Cafus - 30-12-2017 18:23

Zarejestrowany z refa, oraz napisałem na skrzynce Cool


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Owl_ - 30-12-2017 20:46

(25-12-2017 16:55)Początkujący napisał(a):  Z ruchu motywowanego konwersja jest raczej słaba, a nierzadko nawet zerowa. Chociaż od reguły są wyjątki i też różnie to wygląda w różnych odłamach ruchu motywowanego. Niedawno np. puszczałem kampanię znanego portalu randkowego i byłem zszokowany wynikami - były zarówno leady w postaci rejestracji jak i sprzedaże w postaci zakupu kont VIP. I to w sporych ilościach.
Napisz do mnie jakiego rodzaju konwersji potrzebujesz, a spróbuję Ci doradzić Wink

Konkretna reklama, o której tutaj rozmawiamy (600 kliknięć za 15 zł), akurat nie ma nic wspólnego z ruchem motywowanym. Są to niemotywowane kliknięcia w baner reklamowy — wyświetlany na stronach Sejfik, na podobnej zasadzie jak reklamy AdWords‎, Adkonteks itp. Użytkownik nie otrzymuje wynagrodzenia za kliknięcie reklamy.
Są to nielimitowane wyświetlania banera, aż do wyczerpania zakupionych wejść niemotywowanych Smile

(24-12-2017 15:08)polskitrader napisał(a):  600 kliknięć za 15 zł to dużo taniej niż na google adwords, chociaż nie wiadomo jaka będzie z tego konwersja. Może przetestuję i dam znać jak wyniki Smile

Cena jest dużo niższa niż w Adwords itp. i konwersja też pewnie niższa. Ale za tak niską cenę moim zdaniem warto poeksperymentować, tym bardziej, jeśli szukamy takiego targetu użytkowników, jaki jest na Sejfiku. Czyli np. ludzi szukających programów zarobkowych, różnych metod zarabiania itp.)


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - wojggo - 31-12-2017 02:41

Poszło z reffa - Wojggolo Big Grin


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Początkujący - 31-12-2017 03:11

(30-12-2017 20:46)Owl_ napisał(a):  
(25-12-2017 16:55)Początkujący napisał(a):  Z ruchu motywowanego konwersja jest raczej słaba, a nierzadko nawet zerowa. Chociaż od reguły są wyjątki i też różnie to wygląda w różnych odłamach ruchu motywowanego. Niedawno np. puszczałem kampanię znanego portalu randkowego i byłem zszokowany wynikami - były zarówno leady w postaci rejestracji jak i sprzedaże w postaci zakupu kont VIP. I to w sporych ilościach.
Napisz do mnie jakiego rodzaju konwersji potrzebujesz, a spróbuję Ci doradzić Wink

Konkretna reklama, o której tutaj rozmawiamy (600 kliknięć za 15 zł), akurat nie ma nic wspólnego z ruchem motywowanym. Są to niemotywowane kliknięcia w baner reklamowy — wyświetlany na stronach Sejfik, na podobnej zasadzie jak reklamy AdWords‎, Adkonteks itp. Użytkownik nie otrzymuje wynagrodzenia za kliknięcie reklamy.
Są to nielimitowane wyświetlania banera, aż do wyczerpania zakupionych wejść niemotywowanych Smile

(24-12-2017 15:08)polskitrader napisał(a):  600 kliknięć za 15 zł to dużo taniej niż na google adwords, chociaż nie wiadomo jaka będzie z tego konwersja. Może przetestuję i dam znać jak wyniki Smile

Cena jest dużo niższa niż w Adwords itp. i konwersja też pewnie niższa. Ale za tak niską cenę moim zdaniem warto poeksperymentować, tym bardziej, jeśli szukamy takiego targetu użytkowników, jaki jest na Sejfiku. Czyli np. ludzi szukających programów zarobkowych, różnych metod zarabiania itp.)
Oczywiście masz rację, nie wiedziałem, że chodzi o ten typ reklamy.