Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 06-03-2013 17:43

No jeśli chodzi o mejle na sejfiku to zazwyczaj dostaje jednego dziennie, tzw. mejla promocyjnego. Czasem przychodzą nawet 2 płatne wiadomości. Może i admin się mało stara w pozyskiwaniu reklamodawców, bo na przykład w programach firmy Andox czasem liczba mejli dochodzi nawet do 10.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - jasmin - 06-03-2013 23:31

(06-03-2013 17:43)administrator00 napisał(a):  No jeśli chodzi o mejle na sejfiku to zazwyczaj dostaje jednego dziennie, tzw. mejla promocyjnego. Czasem przychodzą nawet 2 płatne wiadomości. Może i admin się mało stara w pozyskiwaniu reklamodawców, bo na przykład w programach firmy Andox czasem liczba mejli dochodzi nawet do 10.
W tym ok. 50% to resendy Smile Ale to prawda, płatnych klików czy maili jest mniej, a nie każdy ma czas, żeby siedzieć na sejfiku i "łapać okazję". Dlatego nie można się skupiać na samym oglądaniu reklam, jeśli chcemy coś zarobić.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 07-03-2013 01:33

(06-03-2013 23:31)jasmin napisał(a):  W tym ok. 50% to resendy Smile Ale to prawda, płatnych klików czy maili jest mniej, a nie każdy ma czas, żeby siedzieć na sejfiku i "łapać okazję". Dlatego nie można się skupiać na samym oglądaniu reklam, jeśli chcemy coś zarobić.


Resendy jak kija mają dwa końca gdy klikam wkurzają mnie strasznie a gdy kupuje kampanie nie mogę się doczekać na resend i kolejną dawkę odbiorców mojej reklamy. Więc może to jest i jakiś sposób na zwiększenie ilości reklamodawców w Adnox... Choć w Sejfiku nie wiem czy by to się przyjęło tamtejsi userzy nie są do nich przyzwyczajeni i klawiatury by pozjadali Wink zanim by się do nich przyzwyczaili Big Grin


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - jasmin - 07-03-2013 11:40

Aż się pochwalę moją pierwszą wypłatą z Sejfika:
[Obrazek: sejfik_web-large_medium.jpg]

(07-03-2013 01:33)MrocznyKILL napisał(a):  Choć w Sejfiku nie wiem czy by to się przyjęło tamtejsi userzy nie są do nich przyzwyczajeni i klawiatury by pozjadali Wink zanim by się do nich przyzwyczaili Big Grin
Myślę, że większość i tak miała/ma do czynienia z choć jednym programem firmy Adnox Smile Aż takiej tragedii by nie było.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 07-03-2013 12:07

Zgadza się nie każdy ma czas, aby siedzieć i łapać okazje klików płatnych czy konkursowych. Sam zapisałem się do kilku programów firmy Andox i nie jest tak źle, ale prawdą jest że zarówno w sejfiku jak w innych firmach dużą rolę odgrywają poleceni, dzięki krórym zwiększamy nasze zarobki.

Przy okazji gratulacje pierwszej wypłaty


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 07-03-2013 15:09

(07-03-2013 11:40)jasmin napisał(a):  Aż się pochwalę moją pierwszą wypłatą z Sejfika:
[Obrazek: sejfik_web-large_medium.jpg]

Gratuluję pierwszej wypłatySmile

Swój dowodzik dodam dopiero jutro (wypłata na bank czyli +1 dzień na księgowanie )


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 07-03-2013 18:13

Mam nadzieje, że już niedługo i ja będę mógł się pochwalić swoją pierwszą wypłatą z sejfika, a już nie dużo mi brakuje, żeby zlecić wypłatę na konto bankowe. Nie chcę tego robić za pośrednictwem PayPal bo nie będzie bonusu lojalnościowego Big Grin


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - czarna róża - 08-03-2013 12:02

Dzisiaj założyłam swoje konto na tym serwisie. Jak na razie mogę wyrazić jedynie swoje pierwsze wrażenie na temat tego serwisu, które jak na razie jest raczej pozytywne. Bez wątpienia dużym plusem jest dość niskie minimum wypłaty. Poza tym jest dużo możliwości zarabiania od płatnych klików, przez pisanie po pobieranie i różne zapisy. Jednak zauważyłam również, że w niektórych z tych kategorii jest raczej mało ofert. Jedyne dwa płatne linki, które mi się wyświetliły to zdecydowanie za mało. Biorąc pod uwagę, że to najszybsza i najprostsza do wykonania oferta fajnie byłoby, gdyby było ich trochę więcej. Nieco lepiej wygląda sytuacja w przypadku np. płatnych zapisów. Choć te oferty zajmują więcej czasu to przynajmniej jest większa ilość możliwych do zrealizowani.
Nie bardzo rozumiem również zasadność wymagania podania swoich danych osobowych przy zapisie do tego serwisu.
Co do płatności to nie mogę się na razie wypowiedzieć na ten temat, ale biorąc pod uwagę przeczytane opinie wygląda na to, że wszystko jest w tej kwestii w porządku.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 08-03-2013 12:42

(08-03-2013 12:02)czarna róża napisał(a):  (...)Jednak zauważyłam również, że w niektórych z tych kategorii jest raczej mało ofert. Jedyne dwa płatne linki, które mi się wyświetliły to zdecydowanie za mało. Biorąc pod uwagę, że to najszybsza i najprostsza do wykonania oferta fajnie byłoby, gdyby było ich trochę więcej.(...)

Może akurat w momencie kiedy spędzałaś czas na stronie były dostępne tylko dwa płatne kliknięcia, ale w ciągu dnia jest ich znacznie więcej i są one różnej wartości. Przeważnie są nagradzane po 0,25 gr lub 0,5 gr, ale zdarzają się i wyższe. Może płatnych klików jest mało ale za to jest spora liczba klików konkursowych, gdzie można wygrywać nagrody pieniężne i zdobywać przy tym punkty, które również można wymienić na gotówkę.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - jasmin - 08-03-2013 13:58

(08-03-2013 12:02)czarna róża napisał(a):  Nie bardzo rozumiem również zasadność wymagania podania swoich danych osobowych przy zapisie do tego serwisu.
Admin odprowadza podatek, jak ma to inaczej zrobić, bez danych osobowych?