Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 27-04-2017 20:09

(27-04-2017 18:09)loryn222 napisał(a):  
(27-04-2017 14:37)MrocznyKILL napisał(a):  Lista dostępnych produktów finansowych nieco się powiększyła. Zapraszam do przejrzenia nowych produktów.

Pierdu pierdu , ale na pw które napisałem do ciebie na sejfiku , mija właśnie 3 miesiąc i dalej bez odpowiedzi .

Otrzymuję bardzo dużo PW. Wiem że to żadne wyjaśnienie ale niestety zdarza mi się i to często dość coś pominąć po miedzy klasycznymi spamami...

Napisz proszę ponownie o co chodziło.


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 04-05-2017 19:00

Mini Bonus

Jeśli zapisałeś się z mojego reflinku napisz post ze swoim nickiem a ja nagrodzę Cię 5 Forum Goldami. Oferta dla 3 pierwszych poleconych.


Edit:

Bonus nadal trawa. Każdy polecony który tutaj się zgłosi otrzyma 5 FG. Bonus trwa do odwołania!


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - loryn222 - 05-05-2017 00:43

1.loryn222 Big Grin hehe . Nie napisałeś czy chodzi o nowy zapis czy poprostu . Hihi


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 05-05-2017 12:27

(05-05-2017 00:43)loryn222 napisał(a):  1.loryn222 Big Grin hehe . Nie napisałeś czy chodzi o nowy zapis czy poprostu . Hihi

I tak własnie jest... nie ważne od kiedy ważne że jesteś Big Grin Zapraszam jeszcze 2 osoby.


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - WitoldC - 06-05-2017 06:03

Gdzie można sprawdzić kto jest moim polecajacym?
Wydaje mi się że Ty nick witoldc.


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - mikuss - 06-05-2017 06:37

(04-05-2017 19:00)MrocznyKILL napisał(a):  
Mini konkurs

Jeśli zapisałeś się z mojego reflinku napisz post ze swoim nickiem a ja nagrodzę Cię 5 Forum Goldami. Oferta dla 3 pierwszych poleconych.

Czy spamera VIP-a nie obowiązuje regulamin ?
Robi co chce na forum byle pompować i spamować tą podróbką i podbijać temat o tym badziewiu bo pożyczkę wziął na promocję nowego pomysłu i nie stać na pijarowców 1 postowych co gotowy tekst wkleją, to wymyśla co wymyśla ....
Na konkursy to jest odpowiedni dział na forum, czy ktoś w końcu uspokoi tego człowieka i powstrzyma wszędobylski spam z tym badziewiem ?????

@[Hybrid1990]


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Zawadson - 06-05-2017 07:09

A ty się wreszcie uspokoisz?


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 06-05-2017 08:58

(06-05-2017 06:03)WitoldC napisał(a):  Gdzie można sprawdzić kto jest moim polecajacym?
Wydaje mi się że Ty nick witoldc.

Niestety nie jesteś moim poleconym w ramach pocieszenia reputek leci Smile


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - WitoldC - 06-05-2017 09:04

Dzięki, a gdzie można sprawdzić kto jest moim polecajacym?


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 06-05-2017 12:58

(06-05-2017 09:04)WitoldC napisał(a):  Dzięki, a gdzie można sprawdzić kto jest moim polecajacym?

W dawnej wersji sejfika to było... podczas zmiany szaty graficznej gdzieś to zaginęło a było w "Edycja danych" >>> "Upline:"