Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik.com- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Matizek - 29-03-2017 06:35

Jakie to są te kilka bo Twoje używam. Tylko ostatnio jak promuje w 5zeta to po 2 godzinach wyskakuje mi ostrzeżenie ze za dużo wejść z nieznanej lokalizacji.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


RE: Sejfik.com- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - loryn222 - 29-03-2017 13:00

Najlepszy to livesurf , a co do nieznanych to czeka tego pilnować i tyle . A ile ci nabijało kredytek dziennie , zanim przekroczyłeś limit nieznanych ?


RE: Sejfik.com- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Navy - 05-04-2017 18:17

Zarejestrowane. Poproszę o wiadomość


RE: Sejfik.com- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Egawald - 05-04-2017 19:57

Zarejestrowałem się z Twojego reflinka. Smile Proszę do dalsze wskazówki. Smile


RE: Sejfik.com- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Martinuss - 06-04-2017 22:31

Mogę prosić o jakąś pomoc? od ponad 2 miesięcy mam zarobione 3.3zł...da się chociaż dobić do 10zł do końca kwietnia czy szanse są zerowe?
Jestem zarejestrowany z refa @MrocznyKILL

PS. Nie otrzymałem 2pkt reputacji na forum Sad
Nick: Martinuss


RE: Sejfik.com- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - maxiu170 - 07-04-2017 11:16

Ktoś wie jak opłacić wygraną aukcję z subkonta?


RE: Sejfik.com- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Owl_ - 07-04-2017 13:26

Regulamin aukcji w Sejfiku:

"Kupujący opłacają aukcje wyłącznie za pośrednictwem sejfik.com za pomocą przelewu z dowolnego banku, karty płatniczej, systemu PayPal (prowizja +2zł), SMS (cena 2 wyższa i ograniczona wartościami SMS Premium) oraz środkami z konta. Do opłecenia aukcji nie można skorzystać z SubKonta. Zapłaty dokonać można przez zakładkę Aukcje - archiwum gdzie przy wygranej aukcji pojawi się odpowiedni przycisk płatności. Pośrednictwo serwisu w płatności pozwala na ochronę kupujących oraz na automatyzacje procesu."


RE: Sejfik.com- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 14-04-2017 12:15

(27-03-2017 16:45)lolek2609 napisał(a):  Cześć,również zarejestrowałem się z refa jak możesz podeślij jakiś poradnik nick:lolek2609 Wink

(05-04-2017 18:17)Navy napisał(a):  Zarejestrowane. Poproszę o wiadomość

(05-04-2017 19:57)Egawald napisał(a):  Zarejestrowałem się z Twojego reflinka. Smile Proszę do dalsze wskazówki. Smile

Bardzo dziękuję za zapisy z reflinków. Pierwsze wskazówki wysłane.


RE: Sejfik.com- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 16-04-2017 10:26

UWAGA!!! JAJA Jerk

To nie żadne jaja a mały bonusik na święta. Przeglądając sejfik można natrafić na świąteczną pisankę ukrytą na sejfikowych podstronach. Gdy klikniemy w pisankę otrzymamy małą niespodziankę.

Ja otrzymałem "Gratulacje! Premia w wysokości 0.30 zł została dodana do konta."

Pochwalcie się ile Wam udało się zgarnąćSmile Nie wiem jaka jest górna granica premii ale widziałem na sejfikowym czacie że są premie również w zł a nie tylko grCool


RE: Sejfik.com- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - hypocrisy - 16-04-2017 11:28

[Obrazek: 83f69d92ff824a248cefa07a0e2c4d5f.jpg]
Aż się z ciekawości zalogowałem na sejfik i pobuszowałem po podstronach, jajko ustrzelone Big Grin