Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik.com- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - ArturG - 15-01-2017 10:39

Raczej kilkanaście Tongue
Nie dość, że nie skończyłem jeszcze "transferować" 30 ZŁ z Sejfika do Imperium Reklamy, to już w Sejfie mam kolejne ponad 13 zeta - i jak tu żyć? impreza
Heh, a podobno Sejfik, to jest jakaś nic nie warta podróbka, czy jakoś tak Huh


RE: Sejfik.com- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - loryn222 - 15-01-2017 13:46

Mozesz jeszcze ta kasę przerobić na kliki Premium , i zarabiać na skracaczach . Tak srednio masz okolo 0.1$ zysku dziennie po odliczeniu kosztu klików Premium najtańszych .

Mozesz tez to spieniężyć za pomocą płatnych pobrań rejestrując sie na jakimś dobrze płacącym serwisie do uploadingu

Oraz za pomocą płatnych rejestracji , np. do jakiegoś serwisu placacego za sama rejestracje , lub do bux-a który placi minimum 0.01$ za klik DR , i zrobić rejestracje za np. 50groszy to takiego buxa i ze taka osoba ma dziennie wyklikac 4 reklamy po 0.01$ przez 10 dni ( Tyle reklam mają standardowo wszystko buxy prawie ) .


Podsumowując:

zarobek z rejestracji i 10 dniowym klikaniu to : 0.4$ .

Czyli 0.4$ x 4 zl ( kurs ) = 1,6zl - 0,5 zl za rejestracje = 1,1zl


Średnia długość życia bux-a to 28dni . ( Choć zdarzają sie wyjątki )


RE: Sejfik.com- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - krystianobux - 16-01-2017 23:17

Do usunięcia


RE: Sejfik.com- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - pixel21 - 16-01-2017 23:54

Śmieszki widze na forum


RE: Sejfik.com- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 17-01-2017 13:36

(16-01-2017 23:54)pixel21 napisał(a):  Śmieszki widze na forum

Ja też to widzę Huh


RE: Sejfik.com- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Zawadson - 20-01-2017 14:08

Co takiego napisał?


RE: Sejfik.com- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Nupek369 - 23-01-2017 20:18

Napisałem wiadomość na Sejfiku w sprawie sprzedaży punktów. Mam jeszcze 2 pytanka:
1. Jak zlecę wypłatę na paypal to odjęta zostanie jakaś prowizja przez Sejfik lub Paypal?
2. Do kiedy trzeba zgłosić wypłatę, żebym otrzymał ją już w lutym?


RE: Sejfik.com- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - loryn222 - 23-01-2017 23:49

Musisz zlecić wypłatę do 30 stycznia . Jesli wypłacasz na paypal to zostanie odjęty podatek VAT w wysokości bodajże 23% . Jesli na bank to po wypłaceniu pieniędzy , po 45 dniach dostaniesz bonus do swojego konta na sejfiku w wysokości 1% kwoty którą wypłaciłeś , liczoną po odjęciu podatku VAT . Wypłatę dostaniesz miedzy 14-15 dniem każdego miesiąca o ile zlecisz w czasie który podałem w pierwszym zdaniu .


PS. Czy ktoś zarabia na adf.ly poprzez kliki Premium na sejfiku ? Jesli tak to jaka jest konwersja , oraz czy adf.ly wypłaca za takie wejścia .

Zarabiam na shorte.st za pośrednictwem sejfika , ale jest coraz gorzej , z tymże oni wypłacają $ za takie wejścia , a nie wiem jak się ma do tego adf.ly


RE: Sejfik.com- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - damianq1109 - 25-01-2017 13:58

Mega serwis duzo dzięki nim zrobiłem. Pozdrawiam

Promowalem adf.ly bqrdzo mało zalicza


RE: Sejfik.com- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - dariuszkow4 - 25-01-2017 20:29

Jest jeszcze możliwość coś zarobić na serwisie ? I ile średnio dziennie ?