Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Captain - 11-12-2016 21:36

(11-12-2016 15:54)seba274 napisał(a):  Jednak kupienie skróconej reklamy - Skip add w sejfiku było złym pomysłem. Na 300 kliknięć moje CTR wynosi 12,6%...

O kurde! Ale będzie wielka gunwoburza jak @[mikuss] to zobaczy! Big Grin


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 11-12-2016 21:48

(11-12-2016 15:54)seba274 napisał(a):  Jednak kupienie skróconej reklamy - Skip add w sejfiku było złym pomysłem. Na 300 kliknięć moje CTR wynosi 12,6%...

100% klików jest poprawnych. Problem tkwi w tym że inni też tam promują swoje skip linki a serwisy tego typu mają często limity na wejścia z pojedynczego IP. Aby mieć wysoką ilość zaliczeń są 2 opcje:

1.Dać wysoką premię aby Twój link był u samej góry i użytkownicy klikali go jako pierwszego.
2.Dodać link z mało znanego serwisu którego na sejfiku jeszcze nie ma.


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Hybrid1990 - 12-12-2016 10:23

del


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - radek0389 - 12-12-2016 11:31

(11-12-2016 21:48)MrocznyKILL napisał(a):  
(11-12-2016 15:54)seba274 napisał(a):  Jednak kupienie skróconej reklamy - Skip add w sejfiku było złym pomysłem. Na 300 kliknięć moje CTR wynosi 12,6%...

100% klików jest poprawnych. Problem tkwi w tym że inni też tam promują swoje skip linki a serwisy tego typu mają często limity na wejścia z pojedynczego IP. Aby mieć wysoką ilość zaliczeń są 2 opcje:

1.Dać wysoką premię aby Twój link był u samej góry i użytkownicy klikali go jako pierwszego.
2.Dodać link z mało znanego serwisu którego na sejfiku jeszcze nie ma.
A to nie jest tak, ze zamawiam x klikow skip add, to tyle powinienem otrzymać? Chyba ze kupujący akceptuje regulamin, w którym serwis zastrzega sobie prawo do dostarczenia np. 15% zamówienia z zaakceptowanych klikow.


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 12-12-2016 13:40

(12-12-2016 11:31)radek0389 napisał(a):  
(11-12-2016 21:48)MrocznyKILL napisał(a):  
(11-12-2016 15:54)seba274 napisał(a):  Jednak kupienie skróconej reklamy - Skip add w sejfiku było złym pomysłem. Na 300 kliknięć moje CTR wynosi 12,6%...

100% klików jest poprawnych. Problem tkwi w tym że inni też tam promują swoje skip linki a serwisy tego typu mają często limity na wejścia z pojedynczego IP. Aby mieć wysoką ilość zaliczeń są 2 opcje:

1.Dać wysoką premię aby Twój link był u samej góry i użytkownicy klikali go jako pierwszego.
2.Dodać link z mało znanego serwisu którego na sejfiku jeszcze nie ma.
A to nie jest tak, ze zamawiam x klikow skip add, to tyle powinienem otrzymać? Chyba ze kupujący akceptuje regulamin, w którym serwis zastrzega sobie prawo do dostarczenia np. 15% zamówienia z zaakceptowanych klikow.

Kupując 1000 wejść z kliknięciem skip ad otrzymujesz 1000 wejść z kliknięciem skip ad. Problem jest po stronie serwisu skip ad który nie zalicza dużych ilości wejść z jednego IP. Jak to działa? W sejfiku powiedzmy jest 20 kampanii dla adf.ly i każdy użytkownik klika je jeden po drugim od najlepiej płatnego do najmniej płatnego. Link najlepiej płatny jest klikany jako pierwszy więc ten link mam blisko 100% zaliczonych wejść a im mniej jest wart twój klik tym jest niżej i tym mniejsze prawdopodobieństwo że serwis skip ad go ci zaliczy po przykładowych 19 wcześniejszych klikach w inne linki adf.ly.


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - seba274 - 12-12-2016 16:04

Spróbuję jeszcze jedną taką kampanię z większą stawką, ale żeby był większy przelicznik na punkty dla klikającego to którą opcję mam powiększyć przy zamawianiu kliknięć?

Czas na stronie czy minimalna liczba podstron mam zwiększyć? Czy to może jest bez różnicy


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - loryn222 - 12-12-2016 17:35

Czas na stronie


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 13-12-2016 11:37

Cytat:Wiadomość administracyjna #221 - Pomoc, zarobek i konkurs!

Pomoc w szczytnym celu, możliwość wygrania nagród oraz zarobek na płatnym zadaniu - takie rzeczy tylko w SEJFIK!

Jakiś czas temu została dodana możliwość zarobku na promowania produktów takich jak konta, lokaty czy inne popularne produkty finansowe. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia aktualnej oferty produktów lecz dzisiaj, w tym przedświątecznym okresie proponujemy nietypowy produkt w tej zakładce.

Nasz partner poza produktami finansowymi posiada także programy niefinansowe i do takiego dzisiaj odsyłamy. Sprawa jest prosta - popularna marka słodyczy prowadzi akcje - wpisując kod z opakowań słodyczy (czekolad) pomaga się wybranej przez nas fundacji oraz bierze się udział w dodatkowych konkursach. Nie jest to program finansowy ale wyjątkowo znajduje się on w zakładce programów finansowych dzięki czemu zadania są rozliczane automatycznie. Oczywiście możesz wziąć udział osobiście w akcji, a potem ją polecać zgarniając przy tym dodatkowe wynagrodzenie!

Więcej na stronie:
http://sejfik.com/pages/ptafin.php#Pozostałe

Przy okazji wejścia w tą zakładkę jeżeli poza słodyczami interesuje Cię prawdziwe zarabianie polecamy zerknąć na najciekawsze programy aktualnie dostępne dla naszych użytkowników. Przykładowe programy:

http://sejfik.com/pages/ptafin.php#Konta osobiste
Konto ING - 50zł za każdy wniosek
Konto w nowym banku NestBank - 25zł za każdy wniosek

http://sejfik.com/pages/ptafin.php#Lokaty
Lokata bezkarna w BGŻ - 40zł
Lokata Lokata Happy w Idea Banku - minimalny wkład to tylko 500zł - 30zł

http://sejfik.com/pages/ptafin.php#Chwilówki
Ekspres Kasa - prawdziwie darmowa chwilówka- 50zł
Lendon.pl - j/w - 55zł

Obawiasz się kruczków lub problemów? Szukaj chwilówek z naszą rekomendacją - są to takie, które osobiście zostały wypróbowane i zweryfikowane przez nas.

Jeśli jeszcze jesteśmy przy produktach finansowych zerknij koniecznie do skrzynki e-mail: http://sejfik.com/pages/inbox.php
Do 15 grudnia masz szansę na zgarnięcie 120zł! Program, który jest opisany w e-mailu NIE jest na liście w produktach finansowych (jest to promocja banku, nie nasza co oczywiście nie ujmuje w żaden sposób).



RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - mikuss - 13-12-2016 22:28

(11-12-2016 21:36)Captain napisał(a):  
(11-12-2016 15:54)seba274 napisał(a):  Jednak kupienie skróconej reklamy - Skip add w sejfiku było złym pomysłem. Na 300 kliknięć moje CTR wynosi 12,6%...

O kurde! Ale będzie wielka gunwoburza jak @[mikuss] to zobaczy! Big Grin

@[Captain] Prosiłem już raz byś mnie nie oznaczał i niestety nic nie będzie bo nie mam zamiary dyskutować już o pompowanej podróbce przez znaną forumową .... i się tego trzymam a Ty tej zmiany nie zmienisz swoimi prowokacjami
Jeśli dalej będziesz marne prowokacje urządzać i mnie próbował podchodzić to dodam Cb do listy ignorowanych i na tym się Twoje marne próby podjudzania i prowokacji skończą


Tyle z Mojej strony


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - loryn222 - 14-12-2016 12:08

I jak seba274 jak wyniki ?