Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - walt669 - 30-11-2016 13:34

czyli tutaj tez buractwo dotarlo Wink


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 01-12-2016 13:56

Cytat:Wiadomość administracyjna #220 - Nowa funkcja dla reklamodawców

Z przyjemnością informujemy, że na prośbę reklamodawców wprowadzona została możliwość samodzielnej zmiany odświeżania reklamy gwarantowanych wejść (PTC).

Parametr ten pozwala osiągnąć ciekawe rezultaty - zwiększając go możemy spowodować naturalne zmniejszenie liczby wejść dziennie bez ustawiania sztywnego, mało naturalnego limitu dziennego. Możliwe jest ustawienie go na skrajnie dużą wartość np. jednego tygodnia.

Ustawienie limitu na 0 utworzy kampanie nastawioną na wejścia unikatowe (takie jak w przypadku mailingu) - jeden użytkownik tylko raz zobaczy reklamę, taka reklama będzie aktywna bardzo długo i od pewnego momentu wyświetlana będzie tylko nowym, rejestrującym się użytkownikom.

W drugą stronę możliwe jest zmniejszenie liczby 24 do nawet 1 godziny co spowoduje, że w teorii jeden użytkownik może zobaczyć reklamę ponad 20 razy w ciągu dnia. Jest to też istotna informacja dla zarabiających "klikaczy".

*Po przeczytaniu wiadomości kliknij przycisk poniżej aby kontynuować.

Przy okazji moja ostatnia wypłata:
[Obrazek: wyplata.png]
Oczywiście zbierana dłużej niż 1 miesiąc Smile ale kto wie może kiedyś miesięcznie tyle wpadnieIdea


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - brak - 03-12-2016 18:24

Super serwis, regularnie klikam , sporo metod zarobku.Głownie jestem tam aktualnie zarejestrowanie tylko jako reklamodawca ale wcześniej klikałem i nie żałuję.


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 04-12-2016 16:47

Ciekawostki część druga.

Niedawno wspomniałem o tym że niemal wszyscy najaktywniejsi użytkownicy pochodzą z zarabiam.com. Przejrzałem statystyki nieco wnikliwiej i co się okazało. W ogromnej przewadze kobiety są moimi najaktywniejszymi partnerkami. Sumienne i mega aktywne w opcjach zarobkowych jak i w promocji własnego reflinku. Dziękuję Wam drogie Panie za tak ogromne zaangażowanie. W życiu realnym mam powiedzenie że mężczyźni dużo się przechwalają i dużo gadają o tym co chcą zrobić a kobiety od razu przechodzą do działania bez zbędnego gadania. Jeszcze raz Wam dziękuję i życzę wielu sukcesów nie tylko w świecie ebiznesuSmile


btw: Przy okazji chciałbym też przypomnieć że zajmuje się skupem Sejfikowych Punktów. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na PW bezpośrednio w sejfiku. (Są głosy że pisze w tym temacie sam ze sobą bez odzewu to nieprawda odzew jest ale na inne kanały począwszy od sejfikowego PW przez gg na mailu kończąc.)


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - seba274 - 04-12-2016 17:50

Mam zamiar kupić 1000 wejść skip add jako wejść konkursowych i tutaj moje pytanie:
Czy mogę sobie skrócić link do promowania PTP by jeszcze nabijać sobie kredyty tym?


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 04-12-2016 20:43

(04-12-2016 17:50)seba274 napisał(a):  Mam zamiar kupić 1000 wejść skip add jako wejść konkursowych i tutaj moje pytanie:
Czy mogę sobie skrócić link do promowania PTP by jeszcze nabijać sobie kredyty tym?

Tak możesz bez żadnego problemu. Jednak jest 1 mały problem. Co prawda nie mam konta w żadnym "skracaczu" ale na chłopski rozum wydaje mi się że wejścia przez skracacze nie mają referera a więc "zaliczane jest maksymalnie 25 wyświetleń tego typu na dzień" czyli jeśli to prawda że z Twojego skracacza wejścia będą z nienizanej lokalizacji to nabijesz max 25 kredytek.


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - loryn222 - 06-12-2016 10:32

(04-12-2016 20:43)MrocznyKILL napisał(a):  
(04-12-2016 17:50)seba274 napisał(a):  Mam zamiar kupić 1000 wejść skip add jako wejść konkursowych i tutaj moje pytanie:
Czy mogę sobie skrócić link do promowania PTP by jeszcze nabijać sobie kredyty tym?

Tak możesz bez żadnego problemu. Jednak jest 1 mały problem. Co prawda nie mam konta w żadnym "skracaczu" ale na chłopski rozum wydaje mi się że wejścia przez skracacze nie mają referera a więc "zaliczane jest maksymalnie 25 wyświetleń tego typu na dzień" czyli jeśli to prawda że z Twojego skracacza wejścia będą z nienizanej lokalizacji to nabijesz max 25 kredytek.

Nie zgodzę sie z toba gdyż z wejść z seffika na adf.ly mam codziennie okolo 0,17 - 0,23$ zarobku , a minus koszt wejść to w sumie 0,05$ zysku codziennie


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Captain - 06-12-2016 11:50

Cytat:Przejrzałem statystyki nieco wnikliwiej i co się okazało. W ogromnej przewadze kobiety są moimi najaktywniejszymi partnerkami. Sumienne i mega aktywne w opcjach zarobkowych jak i w promocji własnego reflinku. Dziękuję Wam drogie Panie za tak ogromne zaangażowanie. W życiu realnym mam powiedzenie że mężczyźni dużo się przechwalają i dużo gadają o tym co chcą zrobić a kobiety od razu przechodzą do działania bez zbędnego gadania.

Nie chce Ci psuć radości, ale to wynika raczej z tego, że kobiety są bardzo słabo rozeznane w zarabianiu w internecie i działają tak tam u Ciebie bo po prostu nie znają lepszych możliwości, więc korzystają z tego na co się natknęły. A najłatwiej się natknąć właśnie na serwisy typu sejfik, buxy i tym podobne. Chyba większość początkujących od tego zaczynała (w tym ja).

Wystarczy spojrzeć ile jest kobiet choćby na forach dot zarabiania w internecie. Na samym ZC są tysiące ludzi, wielu z nich kojarzę, a kobiet potrafie z nicka wymienić tylko z 4-5...
To o czymś świadczy.


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - mikuss - 06-12-2016 12:04

(06-12-2016 11:50)Captain napisał(a):  
Cytat:Przejrzałem statystyki nieco wnikliwiej i co się okazało. W ogromnej przewadze kobiety są moimi najaktywniejszymi partnerkami. Sumienne i mega aktywne w opcjach zarobkowych jak i w promocji własnego reflinku. Dziękuję Wam drogie Panie za tak ogromne zaangażowanie. W życiu realnym mam powiedzenie że mężczyźni dużo się przechwalają i dużo gadają o tym co chcą zrobić a kobiety od razu przechodzą do działania bez zbędnego gadania.

Nie chce Ci psuć radości, ale to wynika raczej z tego, że kobiety są bardzo słabo rozeznane w zarabianiu w internecie i działają tak tam u Ciebie bo po prostu nie znają lepszych możliwości, więc korzystają z tego na co się natknęły. A najłatwiej się natknąć właśnie na serwisy typu sejfik, buxy i tym podobne. Chyba większość początkujących od tego zaczynała (w tym ja).

Wystarczy spojrzeć ile jest kobiet choćby na forach dot zarabiania w internecie. Na samym ZC są tysiące ludzi, wielu z nich kojarzę, a kobiet potrafie z nicka wymienić tylko z 4-5...
To o czymś świadczy.

A ja to widzę, że większość ( nie znam ilości ale aktywnych osób na sejfik jest mizernie i oh te kłamiące statystyki ile to 40k osób nie myli się co do jakości podróbki beka) to dziewczynki na utrzymaniu rodziców dorabiające na pizzę do kieszonkowego od taty i mamy, oraz możliwe że jakieś mamuśki na macierzyńskim którym się nudzi które również zarobią w miesiącu na puder dla bobasa i mają radochę beka
Twoja informacja świadczy tylko o debiliźmie tychże osób i o tym że marnują czas na podrzędne podróbki w których więcej czasu tracą jak zarabiają, o niczym innym twoja wypowiedź osób inteligentnych nie informuje


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 06-12-2016 14:26

(06-12-2016 11:50)Captain napisał(a):  
Cytat:Przejrzałem statystyki nieco wnikliwiej i co się okazało. W ogromnej przewadze kobiety są moimi najaktywniejszymi partnerkami. Sumienne i mega aktywne w opcjach zarobkowych jak i w promocji własnego reflinku. Dziękuję Wam drogie Panie za tak ogromne zaangażowanie. W życiu realnym mam powiedzenie że mężczyźni dużo się przechwalają i dużo gadają o tym co chcą zrobić a kobiety od razu przechodzą do działania bez zbędnego gadania.

Nie chce Ci psuć radości, ale to wynika raczej z tego, że kobiety są bardzo słabo rozeznane w zarabianiu w internecie i działają tak tam u Ciebie bo po prostu nie znają lepszych możliwości, więc korzystają z tego na co się natknęły. A najłatwiej się natknąć właśnie na serwisy typu sejfik, buxy i tym podobne. Chyba większość początkujących od tego zaczynała (w tym ja).

Wystarczy spojrzeć ile jest kobiet choćby na forach dot zarabiania w internecie. Na samym ZC są tysiące ludzi, wielu z nich kojarzę, a kobiet potrafie z nicka wymienić tylko z 4-5...
To o czymś świadczy.

Masz 90% racji. Sejfik jest zaledwie początkiem sam nie raz wspominałem że działam w wielu serwisach. Dlaczego masz 90% racji ponieważ nie doceniasz kobiet spora większość moich aktywnych partnerek bardzo mocno działa w programach Rew Share i jest to 100% pewna informacja. Za czasów świetności PV sporo było na sejiku aukcji z zapisem do tego potem do TM niedawno było sporo kolejnych "nowinek". Sejfik daje zarobić ale jak wkręcisz się w społeczność na klikaniu w reklamy się nie skończy Wink Podsumowując dodam że na sejfiku są użytkownicy którzy nic nie reklamują nic nie zarabiają są tam jedynie po to aby rozmawiać z innymi użytkownikami. Mają dużo lepsze opcje zarobkowe ale nie zapomnieli gdzie się co nieco poduczyli Smile

(06-12-2016 12:04)mikuss napisał(a):  
(06-12-2016 11:50)Captain napisał(a):  
Cytat:Przejrzałem statystyki nieco wnikliwiej i co się okazało. W ogromnej przewadze kobiety są moimi najaktywniejszymi partnerkami. Sumienne i mega aktywne w opcjach zarobkowych jak i w promocji własnego reflinku. Dziękuję Wam drogie Panie za tak ogromne zaangażowanie. W życiu realnym mam powiedzenie że mężczyźni dużo się przechwalają i dużo gadają o tym co chcą zrobić a kobiety od razu przechodzą do działania bez zbędnego gadania.

Nie chce Ci psuć radości, ale to wynika raczej z tego, że kobiety są bardzo słabo rozeznane w zarabianiu w internecie i działają tak tam u Ciebie bo po prostu nie znają lepszych możliwości, więc korzystają z tego na co się natknęły. A najłatwiej się natknąć właśnie na serwisy typu sejfik, buxy i tym podobne. Chyba większość początkujących od tego zaczynała (w tym ja).

Wystarczy spojrzeć ile jest kobiet choćby na forach dot zarabiania w internecie. Na samym ZC są tysiące ludzi, wielu z nich kojarzę, a kobiet potrafie z nicka wymienić tylko z 4-5...
To o czymś świadczy.



A ja to widzę, że większość ( nie znam ilości ale aktywnych osób na sejfik jest mizernie i oh te kłamiące statystyki ile to 40k osób nie myli się co do jakości podróbki beka) to dziewczynki na utrzymaniu rodziców dorabiające na pizzę do kieszonkowego od taty i mamy, oraz możliwe że jakieś mamuśki na macierzyńskim którym się nudzi które również zarobią w miesiącu na puder dla bobasa i mają radochę beka
Twoja informacja świadczy tylko o debiliźmie tychże osób i o tym że marnują czas na podrzędne podróbki w których więcej czasu tracą jak zarabiają, o niczym innym twoja wypowiedź osób inteligentnych nie informuje

Wdawało mi się że zakończyliśmy dyskusję ale jak widać Twoja nadludzka inteligencja upoważnia Cie do pomiatania innymi ALE pamiętaj że w świecie na Twoich zasadach inteligentniejszy od Ciebie będzie pomiatał Tobą Wink Tak więc klasyczne pozdrawiania i noworoczne życzenia: Zacznij traktować innych z szacunkiem a może kiedyś sam będziesz tak traktowany.