Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 04-03-2013 01:13

(04-03-2013 00:43)Tokirium napisał(a):  Ostatecznie można by to zrobić w formie jakiś gwiazdek czy reputacji.

Ten fragment bardzo mi się podoba to nie wymagało by żadnych kosztów a cieszy można by nagradzać jak wspomniałeś wypowiedzi na czacie za pomoc lub po prostu za całokształt Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 04-03-2013 09:45

(03-03-2013 23:04)jasmin napisał(a):  (...)Zleciłam swoją pierwszą wypłatę, pewnie poczekam do 7. (...) Punktów nie opłaca się wymieniać, no chyba, że mamy ich bardzo dużo Smile Prędzej wymienić na reklamę w serwisie czy odsprzedać (Mroczny namiętnie je skupuje).(..)

Ja jeszcze swojego minimum nie uzbierałem, ale dużo mi nie brakuje. Jeśli chodzi o punkty to faktycznie nazbieram taką ilóść, aby wymienić je z największym przelicznikiem na złotówki jaki jest możliwy, no chyba że ktoś zaproponuje dobrą ofertę ich kupna.

Mówisz że wypłacasz minimum, ale udało ci się nazbierać na bankowy przelew czy PayPal?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 04-03-2013 09:50

(04-03-2013 09:45)administrator00 napisał(a):  
(03-03-2013 23:04)jasmin napisał(a):  (...)Zleciłam swoją pierwszą wypłatę, pewnie poczekam do 7. (...) Punktów nie opłaca się wymieniać, no chyba, że mamy ich bardzo dużo Smile Prędzej wymienić na reklamę w serwisie czy odsprzedać (Mroczny namiętnie je skupuje).(..)

Ja jeszcze swojego minimum nie uzbierałem, ale dużo mi nie brakuje. Jeśli chodzi o punkty to faktycznie nazbieram taką ilóść, aby wymienić je z największym przelicznikiem na złotówki jaki jest możliwy, no chyba że ktoś zaproponuje dobrą ofertę ich kupna.

Mówisz że wypłacasz minimum, ale udało ci się nazbierać na bankowy przelew czy PayPal?

Jeśli chodzi o punkty odezwij się do mnie na PW w Sejfiku na pewno się dogadamy Wink Dam Ci wyższą cenę niż nawet wymiana na poziomie platynowym


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - jasmin - 04-03-2013 12:48

(04-03-2013 09:45)administrator00 napisał(a):  Mówisz że wypłacasz minimum, ale udało ci się nazbierać na bankowy przelew czy PayPal?
Mówię o minimalnym minimum, czyli PayPal Smile
Zadanie było za 6 zł, z tego co pamiętam, można je było zrobić do 3 razy (drugi i trzeci za minimalnie mniejszą stawkę), ale lenistwo, o którym wspominałam, wzięło górę Undecided

Po zleceniu i odjęciu podatku zostało 7 z groszami. Następnym razem zlecę przelew bankowy.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 04-03-2013 18:23

(04-03-2013 12:48)jasmin napisał(a):  Po zleceniu i odjęciu podatku zostało 7 z groszami. Następnym razem zlecę przelew bankowy.

No właśnie dlatego spytałem jak zleciłeś wypłatę, ponieważ w Sejfiku przy zlecenie wypłaty na konto bankowe istnieje coś takiego jak bonus lojalnościowy, dzięki któremu dostaniesz z powrotem na swoje konto 10% ze zleconej wypłaty. Dokonując wypłatę na PayPal nie ma takiej możliwości.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - jasmin - 04-03-2013 22:39

(04-03-2013 18:23)administrator00 napisał(a):  
(04-03-2013 12:48)jasmin napisał(a):  Po zleceniu i odjęciu podatku zostało 7 z groszami. Następnym razem zlecę przelew bankowy.

No właśnie dlatego spytałem jak zleciłeś wypłatę, ponieważ w Sejfiku przy zlecenie wypłaty na konto bankowe istnieje coś takiego jak bonus lojalnościowy, dzięki któremu dostaniesz z powrotem na swoje konto 10% ze zleconej wypłaty. Dokonując wypłatę na PayPal nie ma takiej możliwości.
O bonusie wiedziałam wcześniej, ale koncentrowałam się bardziej na stronach, gdzie zarabiam w dolarach. Teraz nadrabiam straty Undecided


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 04-03-2013 23:12

No wydaje mi się że zarabianie w sejfiku i zbieranie złotówek można pogodzić z zarabianiem dolarów w innych serwisach, tylko na wsystko trzeba czasu i przeliczyć który sposób zarobku bardziej ci się opłaci. Sam obecnie korzystam z kilku form zarabiania w sieci. A ile czasu czekałeś na wypłatę w innych serwisach, które oferują dolary?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 04-03-2013 23:29

(04-03-2013 23:12)administrator00 napisał(a):  No wydaje mi się że zarabianie w sejfiku i zbieranie złotówek można pogodzić z zarabianiem dolarów w innych serwisach, tylko na wsystko trzeba czasu i przeliczyć który sposób zarobku bardziej ci się opłaci. Sam obecnie korzystam z kilku form zarabiania w sieci. A ile czasu czekałeś na wypłatę w innych serwisach, które oferują dolary?

Mi jakoś nie udaje się pogodzić Wink ostatnio pozbywam się na aukcjach zbędnych kont zwłaszcza w serwisach zagranicznych... Dobre bo polskie Cool


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - jasmin - 05-03-2013 00:26

(04-03-2013 23:12)administrator00 napisał(a):  A ile czasu czekałeś na wypłatę w innych serwisach, które oferują dolary?
W jakim sensie czekałam? Od zlecenia - najdłużej ok. tygodnia na DonkeyMails, a byłam w kilkutysięcznej kolejce Smile
Jeśli chodzi o to, ile się zbiera, to różnie, naprawdę różnie. Najdłużej 2-3 miesiące na ClixSense.

(04-03-2013 23:29)MrocznyKILL napisał(a):  Mi jakoś nie udaje się pogodzić Wink ostatnio pozbywam się na aukcjach zbędnych kont zwłaszcza w serwisach zagranicznych... Dobre bo polskie Cool
No i nie trzeba się bawić z procesorami (w większości) Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 05-03-2013 00:46

jasmin w zagranicznych dopiły mnie kombinacje z Payza i paypal a w przykładowym polskim Sejfku kasa prosto na konto w banku i święto Smile zraziło mnie też to że w zagranicznych serwisach trudniej o poleconych... może i w takich większe zyski Tongue ale tylko pozornie