Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 05-11-2016 19:32

Pierwszy post aktualizacja.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z reflinku. W serwisie wprowadzono możliwość wysyłania masowych wiadomości dzięki czemu jestem w stanie wysyłać WSZYSTKIM poleconym wskazówki bezpośrednio na PW.


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 17-11-2016 01:48

Stawki za niektóre PF znacznie wzrosły i sięgają teraz do 60 zł za load. Zapraszam do testowania.


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 18-11-2016 02:17

MINI KONKURS


Oferuję po 5 FG dla pierwszych 10 moich poleconych którzy wpiszą w temacie swój nick.

Oraz po 10 FG dla pierwszych 5 nowych poleconych którzy dokonają rejestracji z reflinku z pierwszego postu i wykażą się aktywnością w dowolnej metodzie zarobkowej przez 2 dni z rzędu. Nowych poleconych również proszę o post z nickiem w tym temacie.


edit:
Konkurs Anulowany!


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - kn10 - 18-11-2016 04:19

Big Grin
Nick na sejfiku: kn10


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 18-11-2016 23:08

(18-11-2016 04:19)kn10 napisał(a):  Big Grin
Nick na sejfiku: kn10

FG wysłane. 5 FG za za bonus oraz bonusowe kolejne 5 FG za Twoją wysoką aktywność.


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - narc90 - 21-11-2016 09:09

poszła rejestracja z refa nick na sejfiku: randomport90


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 21-11-2016 18:07

(21-11-2016 09:09)narc90 napisał(a):  poszła rejestracja z refa nick na sejfiku: randomport90

Dziękuję za zapis z reflinku. FG dodane.


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 25-11-2016 18:58

(18-11-2016 02:17)MrocznyKILL napisał(a):  
MINI KONKURS


Oferuję po 5 FG dla pierwszych 10 moich poleconych którzy wpiszą w temacie swój nick.

Oraz po 10 FG dla pierwszych 5 nowych poleconych którzy dokonają rejestracji z reflinku z pierwszego postu i wykażą się aktywnością w dowolnej metodzie zarobkowej przez 2 dni z rzędu. Nowych poleconych również proszę o post z nickiem w tym temacie.


edit:
Konkurs Anulowany!

Konkurs anulowany ponieważ nie ma racji bytu. Niemal wszyscy na forum zapoznali się już serwisem i albo już w nim są albo nie chcą w nim być z takiej czy innej przyczyny. Co dziwne nie widzę spadku rejestracji z tematu a wręcz systematyczny powolny wzrost ilości rejestracji. Sprawdziłem że dla wielu fraz związanych z zarabianiem w sieci właśnie ten wątek jest na dość wysokich pozycjach co zresztą widać po bardzo dużej ilości odwiedzin.
Wracając co konkursu... został on anulowany ponieważ wszelkie znaki na ziemi i na niebie wskazują że aktualnie rejestracji dokonują niezarejestrowani na forum użytkownicy odwiedzający forum jedynie pod kątem mojego wątku... a niezarejestrowanemu użytkownikowi ciężko przekazać FG Wink

btw: jeśli ktoś ma jakieś pomysły jakby jeszcze bardziej "wy pozycjonować" wątek z chęcią podejmę współpracę.


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - mikuss - 25-11-2016 19:06

Ja się jeszcze dziwuję że za to sztuczne podbijanie podróbki, rozmawianie sam ze sobą i post pod postem co kilka dni "przyjaciela forum" by pozycjonować ale dla własnego dobra by szukać debili, że ten "fałszywy" przyjaciel forum jeszcze na banicji nie siedzi .....


Jest masa tematów i w żadnym z nich żaden autor na chama nie promuje swojego tematu, sam ze sobą nie gada co kilka dni jak ten pożal się Boże pozycjoner.
Zamiast dobrego wujka kropić i rozdawać fg to je przeznacz na podbijanie tematu o tej podróbce jak już musisz ale nie klep post pod postem bo na prawdę już większość myśli że ty chory psychicznie jesteś i czas najwyższy zacząć to leczyć.....

@[Majka] Co Ty w ogóle na to co w tym temacie wyprawia mroczny ?
Nigdzie nie ma żadnego tematu by tak chamsko autor gadał sam ze sobą i takie coś wyprawiał jak mroczny wyprawia w tym temacie ...


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 25-11-2016 19:19

(25-11-2016 19:06)mikuss napisał(a):  Ja się jeszcze dziwuję że za to sztuczne podbijanie podróbki, rozmawianie sam ze sobą i post pod postem co kilka dni "przyjaciela forum" by pozycjonować ale dla własnego dobra by szukać debili, że ten "fałszywy" przyjaciel forum jeszcze na banicji nie siedzi .....


Jest masa tematów i w żadnym z nich żaden autor na chama nie promuje swojego tematu, sam ze sobą nie gada co kilka dni jak ten pożal się Boże pozycjoner.
Zamiast dobrego wujka kropić i rozdawać fg to je przeznacz na podbijanie tematu o tej podróbce jak już musisz ale nie klep post pod postem bo na prawdę już większość myśli że ty chory psychicznie jesteś i czas najwyższy zacząć to leczyć.....

@[Majka] Co Ty w ogóle na to co w tym temacie wyprawia mroczny ?
Nigdzie nie ma żadnego tematu by tak chamsko autor gadał sam ze sobą i takie coś wyprawiał jak mroczny wyprawia w tym temacie ...

Choć Twoje wypowiedzi w stosunku do mojej osoby bardzo często aż kipią "nieprzychylną energią Tongue " przyznam Ci tym razem nieco racji. Dla przykładu ostatnia akcja z FG okazała się niewypałem bo jak wspomniałem wszyscy na forum mają już wyrobiona opinię o serwisie i nie chcą w nim zarabiać albo już w serwisie są i zarabiają.

Także mikuss misja wykonanaWink raczej żadnych konkursów już tu nie zobaczysz.

Co do pół żartem pół serio "pozycjonowania" wątku Wink to korzyść obustronna. Gość trafiający na forum z mojego wątku równie dobrze może zainteresować się samym forum a nie moim wątkiem.