Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 31-10-2016 21:13

(31-10-2016 20:37)radek0389 napisał(a):  Serwisy takie jak sejfik, kubigo i inne takie dające możliwość zarobku na "akcjach", są przeznaczone dla początkujących, którzy pomysłowość, kreatywność oraz obycie w internecie mają na poziomie bardzo słabym (zerowym?), choć nie neguję działania tych serwisów, mają właśnie taki targetSmile. Każda osoba średnio inteligentna, która liznęła trochę dziedziny zarobku online, może wyciągnąć odpowiednie wnioski. Serwisy te, biorą udział w programach partnerskich sieci afiliacyjnych, zarabiają określoną stawkę za leada. W swoim serwisie mają grupę osób, która wykona te akcje z ich polecenia, zapłacą im określoną sumę, a całą resztę biorą dla siebie. Niby ok, tylko każda z tych osób może te akcje wykonać na własne konto za dużo większą kasę. Z ciekawości wszedłem do serwisu, widzę akcję gdzie zarabia się 0,50 zł. Za to samo ja w swojej sieci, gdzie pracuję mam prowizję 11złJerk2.
Jak znajdę czas, to napiszę poradnik, jak wejść do odpowiednich sieci, nawet bez posiadania swojej strony www, żeby mieć dostęp i możliwość robienia takich "akcji" i zarabiania na własny rachunek za dużo większą kasę.

Bardzo obiektywne podejście i konstruktywna krytyka. Masz rację lecz taki typ zarabiania właśnie mi odpowiada.
Spróbuje ukazać plusytakiego obrotu sprawy na przykładzie polecenia "produktu finansowego" za który otrzymamy 50 zł (gdzie przy bezpośrednim poleceniu otrzymalibyśmy nawet ponad 100zł).
Plusy jak sądzę ukażą się gdy napisze na co idzie to dodatkowe 50zł:
1.Zarabiając w sejfiku mamy z głowy podatek. Serwis odprowadza go za nas na postawie umowy o dzieło. (przy zleceniu wypłaty powyżej 200zł otrzymujemy na mail inf jak sfinalizować nasze powiązanie z urzędem Wink ).
2.Jeśli mamy poleconych otrzymujemy prowizje od ich akcji. Wielu osobom nie mieści się w głowie jak to ktoś za nic może z nich zarabiać lecz w środowisku osób zarabiających na takich serwisach nie ma takich odczuć bo faktycznie aby w takich serwisach zarobić trzeba być w minimum kilku. Więc przykładowo ja mam prowizje z kogoś na sejfiku a z kolei ja jestem jego poleconym w innym podobnym serwisie.
3.Otrzymujemy sporo gotowych materiałów promocyjnych zupełnie za darmo.
... chyba jednak tu zakończęWink Moim zdaniem takie serwisy nie są tylko dla nowicjuszy a raczej dla osób gotowych oddać sporą część swoich zarobków za to że wszytko będą miały podane na tacy. Zapisując się do powiedzmy 10 serwisów tego typu i zdobywając nawet po kilkadziesiąt ref bez najmniejszego problemu osiągniemy zysk w postaci kilkuset zł miesięcznie (CO CHYBA NAJWAŻNIEJSZE nie poświęcając po 8 h dziennie lecz po około 1 h dziennie co w przeliczeniu na stawkę godzinową daje naprawdę miły dodatek). Problemem jest podejście znów się powtórzę że zbyt wiele osób patrzy na program referencyjny z obrzydzeniem a będąc w jednym serwisie pod kimś a w innym nad kimś wzajemnie sobie pomagamy. Przykładowo jadę w delegacje gdzie jestem często pozbawiony internetu wracam a stan konta wzrósł sam z siebie Smile Wracam ja działałam a przykładowo ktoś inny nie ma czasu na zarabianie wraca i ma miłą niespodziankę.

Pewnie pojawi się pytanie a po co to wszytko? No cóż jedni wolą działać solo a inni uważają że w kupie raźniejIdea


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Owl_ - 31-10-2016 23:20

A ja dodam od siebie, że stara idea serwisów GPTR (jeśli można to nazwać umownie ideą), nie polega na samotnym klikaniu w tysiące stron dziennie. Nie polega również na wykonywaniu nieskończonej ilości zadań, "akcji" itp., tylko polega na cierpliwym budowaniu siatki poleconych. Przynajmniej ja wywodzę się z takiej starej "szkoły" GPTR. Przy odpowiedniej siatce poleconych, wystarczy poświecić na obsługę strony 10 minut dzienne, żeby tylko odklepać, odbębnić obowiązkową aktywność - wymaganą do otrzymania prowizji od poleconych.

Czy korzystanie z programu partnerskiego strony "Sejfik" i podobnych wypłacalnych programów to coś niemoralnego? Moim zdaniem nie, jeśli uczciwie informuje się o warunkach, zasadach, stawkach w programie. Rozumiem, gdyby program nie płacił, ale tutaj mamy do czynienia z wypłacalnym od wielu lat programem. Regulamin strony jest raczej jasny i czytelny, stawki za oglądanie reklam jawne a uczestnictwo w programie dobrowolne. Oczywiste jest, że tutaj nie zarabia się kokosów, ale nikt nikogo przecież nie zmusza do uczestnictwa w takich programach.

(31-10-2016 21:13)MrocznyKILL napisał(a):  1.Zarabiając w sejfiku mamy z głowy podatek. Serwis odprowadza go za nas na postawie umowy o dzieło. (przy zleceniu wypłaty powyżej 200zł otrzymujemy na mail inf jak sfinalizować nasze powiązanie z urzędem Wink ).
2

MrocznyKILL, no właśnie tutaj mam wątpliwości, czy mamy z głowy podatek. Sejfik niby odciąga od każdej zleconej wypłaty 18% (przez to stawki podawane na stronie są w praktyce o 18% niższe), ale czy użytkownicy wypłacający po 20 zł, po 50 zł, otrzymują jakieś potwierdzenie, PIT itp.? Nie otrzymują.
A przecież rozliczyć się należy z tego, co realnie wpłynie na konto bankowe. Jak osoba wypłacająca kwoty mniejsze niż 200 zł udowodni, że Sejfik odprowadza podatek za nią? Na jakiej podstawie?


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 31-10-2016 23:43

(31-10-2016 23:20)Owl_ napisał(a):  A ja dodam od siebie, że stara idea serwisów GPTR (jeśli można to nazwać umownie ideą), nie polega na samotnym klikaniu w tysiące stron dziennie. Nie polega również na wykonywaniu nieskończonej ilości zadań, "akcji" itp., tylko polega na cierpliwym budowaniu siatki poleconych. Przynajmniej ja wywodzę się z takiej starej "szkoły" GPTR. Przy odpowiedniej siatce poleconych, wystarczy poświecić na obsługę strony 10 minut dzienne, żeby tylko odklepać, odbębnić obowiązkową aktywność - wymaganą do otrzymania prowizji od poleconych.

Czy korzystanie z programu partnerskiego strony "Sejfik" i podobnych wypłacalnych programów to coś niemoralnego? Moim zdaniem nie, jeśli uczciwie informuje się o warunkach, zasadach, stawkach w programie. Rozumiem, gdyby program nie płacił, ale tutaj mamy do czynienia z wypłacalnym od wielu lat programem. Regulamin strony jest raczej jasny i czytelny, stawki za oglądanie reklam jawne a uczestnictwo w programie dobrowolne. Oczywiste jest, że tutaj nie zarabia się kokosów, ale nikt nikogo przecież nie zmusza do uczestnictwa w takich programach.

(31-10-2016 21:13)MrocznyKILL napisał(a):  1.Zarabiając w sejfiku mamy z głowy podatek. Serwis odprowadza go za nas na postawie umowy o dzieło. (przy zleceniu wypłaty powyżej 200zł otrzymujemy na mail inf jak sfinalizować nasze powiązanie z urzędem Wink ).
2

MrocznyKILL, no właśnie tutaj mam wątpliwości, czy mamy z głowy podatek. Sejfik niby odciąga od każdej zleconej wypłaty 18% (przez to stawki podawane na stronie są w praktyce o 18% niższe), ale czy użytkownicy wypłacający po 20 zł, po 50 zł, otrzymują jakieś potwierdzenie, PIT itp.? Nie otrzymują.
A przecież rozliczyć się należy z tego, co realnie wpłynie na konto bankowe. Jak osoba wypłacająca kwoty mniejsze niż 200 zł udowodni, że Sejfik odprowadza podatek za nią? Na jakiej podstawie?

Co do podatku nie chcę się wypowiadać bo zbyt zielony jestem w tej kwestii. Wszystkim mającym wątpliwości zalecam przekroczenie 200 zł (wystarczy jednorazowo) i podpisanie prawdziwej umowy. Wtedy masz 100% pewności że Admin twojego podatku nie wsadzi w skarpetę Big Grin

Tak swoją drogą ciekaw jestem ile z polskich serwisów czy to subsms czy z zadaniami oferuje nam podpisanie prawdziwej umowyIdea


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Owl_ - 01-11-2016 00:03

(31-10-2016 23:43)MrocznyKILL napisał(a):  Tak swoją drogą ciekaw jestem ile z polskich serwisów czy to subsms czy z zadaniami oferuje nam podpisanie prawdziwej umowyIdea

Większość polskich serwisów GPTR nie pobiera od wypłaty żadnych prowizji, tylko sprawę rozliczenia pozostawia indywidualnie użytkownikowi. Wyjątkiem jest Sefik, który twierdzi, że pobiera 18% od wypłaty na podatek, a tak naprawdę, to licho wie na co idzie te 18% odciągane od wypłaty. Ja nie mam na to żadnego kwitu.

Przykładowo program partnerski mBanku, wysyła raz w roku PIT, na podstawie którego można się rozliczyć, w Sejfiku nic takiego nie ma, a 18% jest odciągane.


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 01-11-2016 00:32

(01-11-2016 00:03)Owl_ napisał(a):  
(31-10-2016 23:43)MrocznyKILL napisał(a):  Tak swoją drogą ciekaw jestem ile z polskich serwisów czy to subsms czy z zadaniami oferuje nam podpisanie prawdziwej umowyIdea

Większość polskich serwisów GPTR nie pobiera od wypłaty żadnych prowizji, tylko sprawę rozliczenia pozostawia indywidualnie użytkownikowi. Wyjątkiem jest Sefik, który twierdzi, że pobiera 18% od wypłaty na podatek, a tak naprawdę, to licho wie na co idzie te 18% odciągane od wypłaty. Ja nie mam na to żadnego kwitu.

Przykładowo program partnerski mBanku, wysyła raz w roku PIT, na podstawie którego można się rozliczyć, w Sejfiku nic takiego nie ma, a 18% jest odciągane.

Po przekroczeniu 200 zł w sejfiku też PIT otrzymasz i jesteś wtedy normalnie na umowie. A niestety przed przekroczeniem 200 zł Twoje jak sądzę 18% idzie na obciążenia podatkowe ale firmy eBizo.
Gdy masz umowę wszytko jest jasne od każdej "przykładowej reklamy" są odprowadzane podatki na Twoje konto... ale od reszty reklam też muszą być odprowadzane i niestety za tą resztę płacą wszyscy inni ktoś to pokryć musi dlatego ryczałt po całości 18%.
Nie jest to prawda oświecona a jedynie to jak ja to rozumiem na swój chłopski rozum.

Ale żeby nie było że Admin w ten sposób goli użytkowników jest wręcz przeciwnie Smile Ciekawskich zapraszam do lektury "Komunikatów" Admina od kiedy ta opcja została wprowadzona.


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Owl_ - 01-11-2016 01:16

Czyli wychodzi tak, jak podejrzewałem. Użytkownicy wypłacający kwoty mniejsze niż 200 zł (czyli większość użytkowników Sejfika), prawdopodobnie są opodatkowani podwójnie. Raz przez Sejfik, a drugi raz, podczas rozliczenia indywidualnego. Bo na jakiej podstawie, mogliby sobie odliczyć nadpłatę? (nie posiadają PIT). Czyli argument na plus, że Sejfik rozlicza się za użytkownika, ma rację bytu, ale chyba tylko w przypadku osób, które podpisały umowę (?).

Jeśli się mylę, to mnie popraw, albo przedstaw oficjalne stanowisko ojca dyrektora - Markonixa w tej sprawie Wink


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 01-11-2016 02:05

(01-11-2016 01:16)Owl_ napisał(a):  Czyli wychodzi tak, jak podejrzewałem. Użytkownicy wypłacający kwoty mniejsze niż 200 zł (czyli większość użytkowników Sejfika), prawdopodobnie są opodatkowani podwójnie. Raz przez Sejfik, a drugi raz, podczas rozliczenia indywidualnego. Bo na jakiej podstawie, mogliby sobie odliczyć nadpłatę? (nie posiadają PIT). Czyli argument na plus, że Sejfik rozlicza się za użytkownika, ma rację bytu, ale chyba tylko w przypadku osób, które podpisały umowę (?).

Jeśli się mylę, to mnie popraw, albo przedstaw oficjalne stanowisko ojca dyrektora - Markonixa w tej sprawie Wink

Nic podobnego nie ma podwójnego podatku chyba lepiej skończę moją niezbyt trafną interpretację i odeślę Cie do źródła gdzie jest to bardziej fachowo opisane http://sejfik.com/pages/help/wyplaty.php a tu jak to wszytko funkcjonuje w szczegółach http://www.pit.pl/0802-umowy-do-200-zl-a-pit-roczny-15495/


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 02-11-2016 14:59

Przypominam że serwis nie jest jedynie serwisem zarobkowym a również serwisem aukcyjnym.

Posiadasz swoją www? Chcesz sprzedać miejscem pod reklamę banerową?
Posiadasz minuty w HL czy innych popularnym autosurfie?
Posiadasz zniżki w jakimś serwisie reklamowym i jesteś w stanie odsprzedać je nieco taniej?

Chcesz zapisać się do ClixSense, NeoBux czy jakiegokolwiek serwisu zarobkowego (niekoniecznie bux)?

Jeśli odpowiedź na chociaż jedno pytanie brzmi tak zapisz się do serwisu i wystaw swoją aukcję.


[Obrazek: ZAREJESTRUJ_SI.png]



RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - wo342 - 02-11-2016 17:06

poszło z refa Smile


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 02-11-2016 18:27

(02-11-2016 17:06)wo342 napisał(a):  poszło z refa Smile

Dziękuję za skorzystanie z reflinku. Pierwsze wskazówki podesłałem na PW w serwisie.