Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik.com- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - mikuss - 29-10-2016 07:26

(29-10-2016 06:13)Captain napisał(a):  
Cytat:Zupełnie szczerze uważam że w 2017 roku pojawi się sporo użytkowników zarabiających po 1000 zł miesięcznie bez ani jednego poleconego. Może to nadal nie jest wciąż zbyt wiele ale to zysk przeciętnego użytkownika skupiającego się na najzyskowniejszych metodach. Czy to tylko moje pobożne życzenia czy też samospełniająca się przepowiednia czas pokaże. Jak wspomniałem zachęcam do obserwacji stat zwłaszcza od stycznia 2017.

Co to za brednie? Rolleyes facepalm



A Ty tu o 1000zł miesiecznie? W Sejfiku? Poważnie? I to jeszcze bez poleconych? Co ma na celu aż takie wciskanie kitu? Liczysz na naiwnych poleconych czy co?


Sejfik chyba musiałby stac się hyipem albo typowym revshare by dało się tam tyle zarobić bez poleconych.

Wciskanie kitu prowadzone przez cały temat ma właśnie na celu zbieranie poleconych bo zawsze jakiś % z zapisanych będzie klikać te x reklam by 20-30 gr dziennie zebraćbeka
Kiedyś z nudów przeczytałem cały temat i te posty wynajętych opłaconych "marketingowców" są po prostu bezcenne komicznebeka
Które to pojawiły się po wielu krytycznych komentarzach. Teraz znowu jest krytyka więc pewnie czeka Nas kolejny nalot opłaconych "marketingowców" z ich jakże twórczymi, pozytywnymi komicznymi opisami jaki to sejfik porządny beka
Muszę stwierdzić, że te wpisy są tak tandetne i sztuczne, że na miejscu zlecającego albo bym nie zapłacił albo żądał zwrotu pieniędzy bo zadanie zostało spartolone na całej linii.
Swoją drogą ciekawe kto im te komiczne teksty układa ???? Pewnie sam autor wątku "zakochany" w sejfiku bo większość wynajmowanych osób nawet nie ma pojęcia o czym pisze co widać w każdym sztucznym poście z pozytywną opinią Tongue


Według autora kilka postów wstecz jak się nie jest w tej podróbce to się nie ma prawa pisać o niej ( szkoda , że tej zasady sam autor topicu nie stosował wynajmując pijarowców dając im gotowy tandetny tekst do zamieszczenia jaki to sejfik jest oh i ah beka więc no zakończmy dyskusję, niech Sam "zakochany" tutaj pisze sam ze sobą a od czasu do czasu jakiś bezrozumny jelonek napisze ze wszedł z reff i to cały obraz dyskusji o tej podróbce że tak tandetny serwis nawet nie ma normalnych ludzi by się nim wszyscy zachwycali i zarobkami z niego ( pozostaną jeszcze wynajmowani marketingowcy ze sztucznymi opiniami Tongue to "ożywią" watek Tongue)


RE: Sejfik.com- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 29-10-2016 14:11

mikuss Wątpię abyś przeczytał cały temat bo gdyby tak było to wiedziałbyś na jakiej zasadzie i kto pisał opinie. Nie będę się powtarzał bo przecież czytałeś cały temat jak i moje wyjaśnienia Wink


Captain takie zyski można osiągnąć z połączenia jak wspomniałeś PTP, PT (była konieczna optymalizacja ale mimo wszytko mając "dobry traffic" idzie na tym zarobić) oraz podstawowa opcja niemal setka różnorodnych PP.


RE: Sejfik.com- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 30-10-2016 14:59

@[mikuss] mam dla Ciebie ciekawostkę przejrzałem statystyki moich ref i znalazłem coś bardzo ciekawego. Wszyscy moi najaktywniejsi poleceni pochodzą z zarabiam.com a wszyscy Ci którzy odpuszczają i psują mi tylko statystyki rejestrują się z innych polskich podobnych do sejfika serwisów gdzie często dzienny zysk nie sięga nawet 5 gr. Całe TOP 50 najlepszych pochodzi z zarabiam.com (nie licząc kilku kąt przy których nie ma ref urla oraz osoby z miejsca 23 która zapisała się z innego forum). Nawet nie wiesz jak dużo osób z tego forum zarabia na sejfiku.

Dlatego w tym miejscy chciałbym naprawdę szczerze Wszystkim podziękować za zapis z mojego reflinku i aktywny udział w serwisie. Kilka dni temu jeden z moich poleconych otrzymał mały bonusik w postaci 50zł za to że jest aktywnym promotorem. Wszystkich którzy również chcą się załapać na bonus zachęcam do promowania swojego reflinku. Każdy kto osobiście zwerbuje 50 poleconych którzy zarobią przynajmniej po 10 groszy otrzyma bonusik w postaci 50 zł.

Na koniec dwie mini porady a raczej przypomnienia:

1. Płatne zapisy poniżej 30 gr NIE wymagają aktywności SAM zapis. Więc to opcja na szybką kasę bez większego zaangażowania.

2. Zarobione środki inwestuj w zakup reklamy swojego linku ptpextra MAX jedna kampania aby były wejścia UV (aby spotęgować zyski warto zainteresować się PTP innych serwisów np. http://imperiumreklamy.com/pages/index.php?refid=aukcjasejfik ) dzięki temu każde zainwestowane 50 groszy w 1000 wejść w link da Ci zysk ~65 gr. (na podstawie ptpextra sejfika)



RE: Sejfik.com- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Captain - 30-10-2016 22:32

A w sumie mogę poświecić chwilę i zarajestrować się z Twoich reffów w sejfikach i innych serwisach z ptp, pod warunkiem, że zrobisz dla mnie mini poradnik aktualizowany regularnie z linkami na jakich dokładnie stronach i jaka reklame tego ptp kupic aby na pewno był zysk i by było to zgodne z regulaminem sejfika i innych programów.


RE: Sejfik.com- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 30-10-2016 22:54

(30-10-2016 22:32)Captain napisał(a):  A w sumie mogę poświecić chwilę i zarajestrować się z Twoich reffów w sejfikach i innych serwisach z ptp, pod warunkiem, że zrobisz dla mnie mini poradnik aktualizowany regularnie z linkami na jakich dokładnie stronach i jaka reklame tego ptp kupic aby na pewno był zysk i by było to zgodne z regulaminem sejfika i innych programów.

Opcja zakupu reklamy PTP na sejfiku jest dla osób nie mających kont gdzie indziej i jest raczej dodatkiem.
Osobom chcącym dorobić typowo na różnych PTP polecam najlepszą reklamę (stosunek jakości do ceny) w http://forsapl.info/sforsa.php?refid=michalx2008x Kupimy tutaj 20 000 wejść za zaledwie 7.44 PLN...

...miałem napisać co i jak promować tutaj ale chyba lepiej jak napisze ogólny poradnik bo jeśli chodzi o PTP to mało tu będzie o sejfiku. Jutro postaram się to ogarnąć.


RE: Sejfik.com- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - mikuss - 31-10-2016 07:22

(30-10-2016 14:59)MrocznyKILL napisał(a):  @[mikuss] mam dla Ciebie ciekawostkę przejrzałem statystyki moich ref i znalazłem coś bardzo ciekawego. Wszyscy moi najaktywniejsi poleceni pochodzą z zarabiam.com

Czym się tak excytujesz ? zarabiam gromadzi ludzi zarówno dorosłych jak i dzieci i w cale mnie nie dziwi, że dzieci będące na utrzymaniu rodziców którzy zapewniają wszystko marnują czas na takie podróbki jak sejfik więc dla mnie to żadna ciekawostka, jedynie wręcz naoczne potwierdzenie ciemnoty narodu.




(30-10-2016 22:54)MrocznyKILL napisał(a):  Opcja zakupu reklamy PTP na sejfiku jest dla osób nie mających kont gdzie indziej i jest raczej dodatkiem.
Osobom chcącym dorobić typowo na różnych PTP polecam najlepszą reklamę (stosunek jakości do ceny) w http://forsapl.info/sforsa.php?refid=michalx2008x Kupimy tutaj 20 000 wejść za zaledwie 7.44 PLN...
@[Captain]
Mroczny Dodaj jeszcze bo coś milczysz w swoim zachwalaniu podróbki, że ta wspaniała reklama która da w samej podróbce aż kilka złotych zarobku będzie trwać +/- 3 miesiące bo tyle aktywnych osóbbeka
Ale przecież 44k osób nie myli się co do jakości podróbki beka


Podsumowując szkoda nawet czas poświęcać na dyskusję o tej śmiesznej stronce bo to tylko g.wno ubrane w złoty papierek, zachwalane przez moderatora który ma cel w tym bo ma jakiś marny zysk i nic więcej a każdy rozumny człowiek jak szybko przychodzi do podróbki i sprawdzi te huraganowe zarobki tak szybko z prędkością huraganu opuszcza tą platformę zwiększając jedynie swoim niekatywnym kontem przekłamane statystyki o ilości osób które nie mylą się w jakości podróbkibeka
Już chyba wspominałem, że te statystyki powinny zostać sprowadzone do ilości aktywnych kont wtedy to chodź będzie realna liczba (2-3k może się uzbieraTongue) osób które nie mylą się


RE: Sejfik.com- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 31-10-2016 13:30

(31-10-2016 07:22)mikuss napisał(a):  
(30-10-2016 14:59)MrocznyKILL napisał(a):  @[mikuss] mam dla Ciebie ciekawostkę przejrzałem statystyki moich ref i znalazłem coś bardzo ciekawego. Wszyscy moi najaktywniejsi poleceni pochodzą z zarabiam.com

Czym się tak excytujesz ? zarabiam gromadzi ludzi zarówno dorosłych jak i dzieci i w cale mnie nie dziwi, że dzieci będące na utrzymaniu rodziców którzy zapewniają wszystko marnują czas na takie podróbki jak sejfik więc dla mnie to żadna ciekawostka, jedynie wręcz naoczne potwierdzenie ciemnoty narodu.




(30-10-2016 22:54)MrocznyKILL napisał(a):  Opcja zakupu reklamy PTP na sejfiku jest dla osób nie mających kont gdzie indziej i jest raczej dodatkiem.
Osobom chcącym dorobić typowo na różnych PTP polecam najlepszą reklamę (stosunek jakości do ceny) w http://forsapl.info/sforsa.php?refid=michalx2008x Kupimy tutaj 20 000 wejść za zaledwie 7.44 PLN...
@[Captain]
Mroczny Dodaj jeszcze bo coś milczysz w swoim zachwalaniu podróbki, że ta wspaniała reklama która da w samej podróbce aż kilka złotych zarobku będzie trwać +/- 3 miesiące bo tyle aktywnych osóbbeka
Ale przecież 44k osób nie myli się co do jakości podróbki beka


Podsumowując szkoda nawet czas poświęcać na dyskusję o tej śmiesznej stronce bo to tylko g.wno ubrane w złoty papierek, zachwalane przez moderatora który ma cel w tym bo ma jakiś marny zysk i nic więcej a każdy rozumny człowiek jak szybko przychodzi do podróbki i sprawdzi te huraganowe zarobki tak szybko z prędkością huraganu opuszcza tą platformę zwiększając jedynie swoim niekatywnym kontem przekłamane statystyki o ilości osób które nie mylą się w jakości podróbkibeka
Już chyba wspominałem, że te statystyki powinny zostać sprowadzone do ilości aktywnych kont wtedy to chodź będzie realna liczba (2-3k może się uzbieraTongue) osób które nie mylą się

Szkoda Ci wyjaśniać cokolwiek. Wszyscy na forum chyba już wiedzą z kim mają tu do czynienia. Od klikania w easyhits4u całymi dniami za kilka centów poprzestawiało Ci się co nieco. Dla zainteresowanych co jeszcze tematu nie znają Pan mikuss klika w manualsurfie (choć twierdzi że już mu przeszło) i jak twierdzi dla niego dzienny standart to powyżej 2000 obejrzanych reklam a jak lepsza dniówka to i prawie do 3800 dochodzi. Dodam że każda reklama to 10 sekund i co 10 sekund serwis wymaga od nas aktywności (10 sekund dla najlepszego konta premium które mikuss używał).

Podsumowując policzcie sami ile Pan mukuss dziennie poświęca na klikanie w "podróbce" biorąc pod uwagę wszystkie czynniki każdego przeciętnego dnia. Przy takim założeniu musimy przyjąć że na minutę zdobywamy 4/5 wejść.

Po przeliczeniu otrzymujemy odpowiedź na pytanie: Jak kończy się i jakie objawy psychiczne powoduje maniakalne klikanie całymi dniami w manualsurfie za marne grosze.


RE: Sejfik.com- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - mikuss - 31-10-2016 14:31

Zakończyłem już z tobą dyskusję, dodam że widać swoją traume związaną z eho ciągle wylewasz na forum, strasznie mi ciebie żal ale ja tam zarobiłem niestety ty jak widać NIE po sączącym się wszędzie na ten temat z twojej strony jadem że ktoś coś ma a ty musisz bo milionwowe części grosza w podróbce klikać, jeleni szukać by prowizję dostać no i punktami się bawić że kupisz za 1 zł a sprzedasz za 1,10beka Ja nie korzystam od ponad pól roku z echo bo konto sprzedałem( zarabiając jeszcze na tym koncie) a ty ciągle wszędzie poruszasz ten temat by wylać swoje żale.


Jeszcze zawołam : HALOOOOOO pijarowcy gdzie jesteście by komiczne teksty chwalącej podróbkę zamieścić otrzymane od mroczny ???
A może mroczny nie zarobił jeszcze w podróbce by was opłacić więc nawet go na wynajętych pijarowców nie stać by coś obraz podróbki podbudować beka


RE: Sejfik.com- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 31-10-2016 15:39

(31-10-2016 14:31)mikuss napisał(a):  Zakończyłem już z tobą dyskusję, dodam że widać swoją traume związaną z eho ciągle wylewasz na forum, strasznie mi ciebie żal ale ja tam zarobiłem niestety ty jak widać NIE po sączącym się wszędzie na ten temat z twojej strony jadem że ktoś coś ma a ty musisz bo milionwowe części grosza w podróbce klikać, jeleni szukać by prowizję dostać no i punktami się bawić że kupisz za 1 zł a sprzedasz za 1,10beka Ja nie korzystam od ponad pól roku z echo bo konto sprzedałem( zarabiając jeszcze na tym koncie) a ty ciągle wszędzie poruszasz ten temat by wylać swoje żale.


Jeszcze zawołam : HALOOOOOO pijarowcy gdzie jesteście by komiczne teksty chwalącej podróbkę zamieścić otrzymane od mroczny ???
A może mroczny nie zarobił jeszcze w podróbce by was opłacić więc nawet go na wynajętych pijarowców nie stać by coś obraz podróbki podbudować beka

Skupmy się na liczbach a nie za czczym gadaniu. Zarobiłeś w pół roku na easy niecałe 1000 zł ja na sejfiku w około 2 lata zarobiłem 10k czyli 2,5k na pół roku. Ty pisałeś że swój zysk opierasz o poleconych a i u mnie są sporym źródłem dochodu. Nawet nie wiesz jak to wszytko jest zbliżone i jak śmieszne pieniądze zarobiłeś w porównani z tym co daje sejfik.

Ty poświęcałeś cały dzień na klikanie w reklamy na easy.
Ja ledwo 5 min dziennie na all reklam plus 10 min na kilka płatnych rejestracji. W 15 min mam więcej niż Ty za 12 godzin klikania.

Chyba wiem jaki jest Twój problem Tobie studnia na easy "wyschła" a mi się dobrze wiedzie w WIEEELU serwisach i dlatego tak mocno atakujesz moje tematy i moją osobę.

I mała inf dla Ciebie bo nawet nie wiesz że się kompromitujesz pomagając mi. Każda Twoja wypowiedź to podbicie tematu dzięki czemu wpadło np. wczoraj znacznie więcej poleconych niż normalnie. Dziękuje impreza


Przy okazji miła informacja dla moich poleconych. Dziś została wprowadzona opcja wysłania masowej wiadomości do wszystkich poleconych. Jestem w trakcje pisania poradnika. Spodziewajcie się w niedługim czasie wskazówek odnośnie sejfika bezpośrednio na PW w serwisie.




RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - radek0389 - 31-10-2016 20:37

Serwisy takie jak sejfik, kubigo i inne takie dające możliwość zarobku na "akcjach", są przeznaczone dla początkujących, którzy pomysłowość, kreatywność oraz obycie w internecie mają na poziomie bardzo słabym (zerowym?), choć nie neguję działania tych serwisów, mają właśnie taki targetSmile. Każda osoba średnio inteligentna, która liznęła trochę dziedziny zarobku online, może wyciągnąć odpowiednie wnioski. Serwisy te, biorą udział w programach partnerskich sieci afiliacyjnych, zarabiają określoną stawkę za leada. W swoim serwisie mają grupę osób, która wykona te akcje z ich polecenia, zapłacą im określoną sumę, a całą resztę biorą dla siebie. Niby ok, tylko każda z tych osób może te akcje wykonać na własne konto za dużo większą kasę. Z ciekawości wszedłem do serwisu, widzę akcję gdzie zarabia się 0,50 zł. Za to samo ja w swojej sieci, gdzie pracuję mam prowizję 11złJerk2.
Jak znajdę czas, to napiszę poradnik, jak wejść do odpowiednich sieci, nawet bez posiadania swojej strony www, żeby mieć dostęp i możliwość robienia takich "akcji" i zarabiania na własny rachunek za dużo większą kasę.