Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik.com- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 27-10-2016 14:14

(27-10-2016 14:01)mikuss napisał(a):  
(27-10-2016 13:49)MrocznyKILL napisał(a):  
(27-10-2016 13:41)mikuss napisał(a):  @ up
te oferty o których wspominasz to jest to samo co tutaj markonix w temacie reklamuje ?
że zamroź x kwotę na x miesięcy na lokacie i udawaj, że "zarabiasz" beka ?
Ja dziękuję za takie oferty bo zamrażarka plnów na lokacie to nie jest zarabianie nawet z tym co "sejfik" za to dorzuci Tongue

To ledwo jedna opcja a wszytkach łącznie z "ukrytymi" jest NIEMAL SETKA. Bardzo proszę abyś zapoznał się z tym o czym piszesz a potem z pełną wiedzą krytykował. Jestem otwarty na krytykę bo dzięki temu wiele w sejfiku daje się zmienić lecz gdy Ty nie masz pojęcia o czym piszesz dyskusja nie ma sensu.

Ale mnie wystarczą same liczby na stronie głównej i mam pełen obraz tego co ta podróbka oferuje Smile
Na czas obecny ( czyli 7 lat istnienia) kwota miesięczna na x osób i całościowa mówią wszystko. Nie całe 3k na miesiąc dla x osób to czysty żart Tongue
Gdyby był taki fajny i dało się co najmniej zarobić dziennie 100 zł to serwis byłby godny UWAGI a tak dla kilkudziesięciu złotych za cały miesiąc i zmarnowanych x godzin na to by osiągnąć tą jakże powalającą kwotę to szkoda mi nawet się rejestrować.
Nie muszę być również w serwisie by wyrazić o nim swoją opinię ...
Wszystkie potrzebne mi dane do oceny czy serwis jest godny uwagi czy też nie mam na stronie głównej w statystykach ( swoją drogą te ponad 40k osób powinno zostać zamienione na faktyczną liczbę aktywnych osób wtedy by to przynajmniej realnie wyglądało ile to osób się nie może mylić bo teraz to jest bardzo komiczne ze 40k osób się nie może mylić a aktywnych jest może z 4k beka)

Ty zachwalasz ewsyhits4u gdzie każdy wie jak to tam wygląda. Jak widać nie potrafisz podejść obiektywnie do tematu i wypowiadasz się na temat serwisu w którym nawet nie masz konta. No cóż trudno dalsza dyskusja nie ma sensu zbyt wiele hipokryzji a zbyt mało obiektywizmu. Zostawiam Cię z obserwacją samych stat i mam nadzieję że dzięki nowym metodom zarabiania systematycznie będą szły w górę.


RE: Sejfik.com- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - mikuss - 27-10-2016 14:20

(27-10-2016 14:14)MrocznyKILL napisał(a):  
(27-10-2016 14:01)mikuss napisał(a):  
(27-10-2016 13:49)MrocznyKILL napisał(a):  
(27-10-2016 13:41)mikuss napisał(a):  @ up
te oferty o których wspominasz to jest to samo co tutaj markonix w temacie reklamuje ?
że zamroź x kwotę na x miesięcy na lokacie i udawaj, że "zarabiasz" beka ?
Ja dziękuję za takie oferty bo zamrażarka plnów na lokacie to nie jest zarabianie nawet z tym co "sejfik" za to dorzuci Tongue

To ledwo jedna opcja a wszytkach łącznie z "ukrytymi" jest NIEMAL SETKA. Bardzo proszę abyś zapoznał się z tym o czym piszesz a potem z pełną wiedzą krytykował. Jestem otwarty na krytykę bo dzięki temu wiele w sejfiku daje się zmienić lecz gdy Ty nie masz pojęcia o czym piszesz dyskusja nie ma sensu.

Ale mnie wystarczą same liczby na stronie głównej i mam pełen obraz tego co ta podróbka oferuje Smile
Na czas obecny ( czyli 7 lat istnienia) kwota miesięczna na x osób i całościowa mówią wszystko. Nie całe 3k na miesiąc dla x osób to czysty żart Tongue
Gdyby był taki fajny i dało się co najmniej zarobić dziennie 100 zł to serwis byłby godny UWAGI a tak dla kilkudziesięciu złotych za cały miesiąc i zmarnowanych x godzin na to by osiągnąć tą jakże powalającą kwotę to szkoda mi nawet się rejestrować.
Nie muszę być również w serwisie by wyrazić o nim swoją opinię ...
Wszystkie potrzebne mi dane do oceny czy serwis jest godny uwagi czy też nie mam na stronie głównej w statystykach ( swoją drogą te ponad 40k osób powinno zostać zamienione na faktyczną liczbę aktywnych osób wtedy by to przynajmniej realnie wyglądało ile to osób się nie może mylić bo teraz to jest bardzo komiczne ze 40k osób się nie może mylić a aktywnych jest może z 4k beka)

Ty zachwalasz ewsyhits4u gdzie każdy wie jak to tam wygląda. Jak widać nie potrafisz podejść obiektywnie do tematu i wypowiadasz się na temat serwisu w którym nawet nie masz konta. No cóż trudno dalsza dyskusja nie ma sensu zbyt wiele hipokryzji a zbyt mało obiektywizmu. Zostawiam Cię z obserwacją samych stat i mam nadzieję że dzięki nowym metodom zarabiania systematycznie będą szły w górę.

easy nie zachwalam ale porównując easy a sejfik to w tym porównaniu sejfik do easy zwykłej prawdziwej platformy reklamowej jest 100 lat za murzynami.
No cóż czekam na informację jak na głowę będzie się tutaj zarabiało po co najmniej 2k miesięcznie wtedy się zainteresuję rejestracją i mam nadzieje, że dożyję tego bo tempo 7 lat i kilkadziesiąt zł na głowę miesięcznie pozwala stawiać tezę, że do takiego poziomu sejfik dojdzie za jakieś 21-28 lat beka


RE: Sejfik.com- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 27-10-2016 14:29

(27-10-2016 14:20)mikuss napisał(a):  
(27-10-2016 14:14)MrocznyKILL napisał(a):  
(27-10-2016 14:01)mikuss napisał(a):  
(27-10-2016 13:49)MrocznyKILL napisał(a):  
(27-10-2016 13:41)mikuss napisał(a):  @ up
te oferty o których wspominasz to jest to samo co tutaj markonix w temacie reklamuje ?
że zamroź x kwotę na x miesięcy na lokacie i udawaj, że "zarabiasz" beka ?
Ja dziękuję za takie oferty bo zamrażarka plnów na lokacie to nie jest zarabianie nawet z tym co "sejfik" za to dorzuci Tongue

To ledwo jedna opcja a wszytkach łącznie z "ukrytymi" jest NIEMAL SETKA. Bardzo proszę abyś zapoznał się z tym o czym piszesz a potem z pełną wiedzą krytykował. Jestem otwarty na krytykę bo dzięki temu wiele w sejfiku daje się zmienić lecz gdy Ty nie masz pojęcia o czym piszesz dyskusja nie ma sensu.

Ale mnie wystarczą same liczby na stronie głównej i mam pełen obraz tego co ta podróbka oferuje Smile
Na czas obecny ( czyli 7 lat istnienia) kwota miesięczna na x osób i całościowa mówią wszystko. Nie całe 3k na miesiąc dla x osób to czysty żart Tongue
Gdyby był taki fajny i dało się co najmniej zarobić dziennie 100 zł to serwis byłby godny UWAGI a tak dla kilkudziesięciu złotych za cały miesiąc i zmarnowanych x godzin na to by osiągnąć tą jakże powalającą kwotę to szkoda mi nawet się rejestrować.
Nie muszę być również w serwisie by wyrazić o nim swoją opinię ...
Wszystkie potrzebne mi dane do oceny czy serwis jest godny uwagi czy też nie mam na stronie głównej w statystykach ( swoją drogą te ponad 40k osób powinno zostać zamienione na faktyczną liczbę aktywnych osób wtedy by to przynajmniej realnie wyglądało ile to osób się nie może mylić bo teraz to jest bardzo komiczne ze 40k osób się nie może mylić a aktywnych jest może z 4k beka)

Ty zachwalasz ewsyhits4u gdzie każdy wie jak to tam wygląda. Jak widać nie potrafisz podejść obiektywnie do tematu i wypowiadasz się na temat serwisu w którym nawet nie masz konta. No cóż trudno dalsza dyskusja nie ma sensu zbyt wiele hipokryzji a zbyt mało obiektywizmu. Zostawiam Cię z obserwacją samych stat i mam nadzieję że dzięki nowym metodom zarabiania systematycznie będą szły w górę.

easy nie zachwalam ale porównując easy a sejfik to w tym porównaniu sejfik do easy zwykłej prawdziwej platformy reklamowej jest 100 lat za murzynami.
No cóż czekam na informację jak na głowę będzie się tutaj zarabiało po co najmniej 2k miesięcznie wtedy się zainteresuję rejestracją i mam nadzieje, że dożyję tego bo tempo 7 lat i kilkadziesiąt zł na głowę miesięcznie pozwala stawiać tezę, że do takiego poziomu sejfik dojdzie za jakieś 21-28 lat beka

Zupełnie szczerze uważam że w 2017 roku pojawi się sporo użytkowników zarabiających po 1000 zł miesięcznie bez ani jednego poleconego. Może to nadal nie jest wciąż zbyt wiele ale to zysk przeciętnego użytkownika skupiającego się na najzyskowniejszych metodach. Czy to tylko moje pobożne życzenia czy też samospełniająca się przepowiednia czas pokaże. Jak wspomniałem zachęcam do obserwacji stat zwłaszcza od stycznia 2017.


RE: Sejfik.com- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Zaperr44 - 27-10-2016 16:03

Ja tam szczerze nie klikam w reklamy ale z innych zadań zarobiłem taką kwotę jaką mam na sygnaturce w 1,5 miesiąca Idea


RE: Sejfik.com- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 27-10-2016 16:12

(27-10-2016 16:03)Zaperr44 napisał(a):  Ja tam szczerze nie klikam w reklamy ale z innych zadań zarobiłem taką kwotę jaką mam na sygnaturce w 1,5 miesiąca Idea

Tak z innej beczki możesz mi powiedzieć skąd dowiedziałeś się o sejfiku? Masz bardzo ciekawego uplina.


RE: Sejfik.com- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Zaperr44 - 27-10-2016 19:09

Cytat:Tak z innej beczki możesz mi powiedzieć skąd dowiedziałeś się o sejfiku? Masz bardzo ciekawego uplina.

Już nie pamiętam bo zarejestrowałem się 2 lata temu a dopiero w te wakacje zacząłem się udzielać Tongue


RE: Sejfik.com- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Nikola Tesla - 27-10-2016 21:54

ten temat to beka i manipulacja, Mroczny dobrze o tym wie i dyskusja jest zbędna. Wystarczy spojrzeć na ankietę na samej górze - wszystkie pola do wyboru są "na plus" sejfiku. Ciekawe dlaczego nie ma opcji "serwis jest gówno warty"? Kto mądrzejszy zna odpowiedź.


RE: Sejfik.com- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 27-10-2016 22:36

(27-10-2016 21:54)Nikola Tesla napisał(a):  ten temat to beka i manipulacja, Mroczny dobrze o tym wie i dyskusja jest zbędna. Wystarczy spojrzeć na ankietę na samej górze - wszystkie pola do wyboru są "na plus" sejfiku. Ciekawe dlaczego nie ma opcji "serwis jest gówno warty"? Kto mądrzejszy zna odpowiedź.

Każdy widzi to co chce widzieć. Ja widzę setki użytkowników któży zagłosowali w ankiecie na plus lub na minus w moim odczuciu a Ty widzisz zupełnie coś innego to Twoja opinia masz do niej prawo ale znów się powtórzę każdy widzi i interpretuje tak jak pozwala mu na to stan jego świadomości Tongue Ja uważam ankietę za zupełnie normalną a Ty za jakąś sfiksowaną manipulację. Żyj w swoim świecie a ja w swoim. Powodzenia Big Grin


RE: Sejfik.com- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 29-10-2016 02:04

Przypominam że skupuję SEJFIKOWE PUNKTY (minimum 5000) zainteresowanych proszę o kontakt bezpośrednio w serwisie sejfik (nick: michalx2008x).



RE: Sejfik.com- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Captain - 29-10-2016 06:13

Cytat:Zupełnie szczerze uważam że w 2017 roku pojawi się sporo użytkowników zarabiających po 1000 zł miesięcznie bez ani jednego poleconego. Może to nadal nie jest wciąż zbyt wiele ale to zysk przeciętnego użytkownika skupiającego się na najzyskowniejszych metodach. Czy to tylko moje pobożne życzenia czy też samospełniająca się przepowiednia czas pokaże. Jak wspomniałem zachęcam do obserwacji stat zwłaszcza od stycznia 2017.

Co to za brednie? Rolleyes facepalm

Przecież sejfik zawsze był serwisem a'la bux gdzie zarabiało się grosze i miało to sens gdy ktoś zarabiał w wielu takich serwisach. Co bardziej obrotni mogli zarabiac nieco większe kwoty (typu te kilkadziesiąt-sto zł miesiecznie) na promowaniu ptp.

A Ty tu o 1000zł miesiecznie? W Sejfiku? Poważnie? I to jeszcze bez poleconych? Co ma na celu aż takie wciskanie kitu? Liczysz na naiwnych poleconych czy co?


Sejfik chyba musiałby stac się hyipem albo typowym revshare by dało się tam tyle zarobić bez poleconych.