Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: [ PŁACI ] Sejfik.com- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 16-09-2016 13:25

Przypominam że skupuję SEJFIKOWE PUNKTY (minimum 5000) zainteresowanych proszę o kontakt bezpośrednio w serwisie sejfik (nick: michalx2008x).


RE: [ PŁACI ] Sejfik.com- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - ma_ko - 18-09-2016 21:38

Zarejestrowałem się (w sumie już dwa dni temu Tongue)nick: mako. Jak bede mial jakieś pytania, to pozwolę sobie napisać (choć wysłalem już wczesniej PW ale może przepadło) ^^


RE: [ PŁACI ] Sejfik.com- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MicMaz - 19-09-2016 18:44

(18-09-2016 21:38)ma_ko napisał(a):  Zarejestrowałem się (w sumie już dwa dni temu Tongue)nick: mako. Jak bede mial jakieś pytania, to pozwolę sobie napisać (choć wysłalem już wczesniej PW ale może przepadło) ^^
Nie tylko twoje Pw przepadło. Ja też pisałem i nie doczekałem się odpowiedzi.


RE: [ PŁACI ] Sejfik.com- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 19-09-2016 22:04

Dziękuję Wam za zapisy z reflinku. Za moment nadrobię zaległości.


RE: [ PŁACI ] Sejfik.com- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 20-09-2016 22:34

Kolejna metoda zarobku w sejfik!

Sejfik w ciągłym rozwoju - udostępniamy kolejną możliwość zarobku.

Nowa metoda zarobku to mini program partnerski dla POPULARNYCH produktów finansowych. Takie produkty wydają się trudne w promocji jednakże wyniki naszych testów mówią inaczej - aktywni użytkownicy z pewnością zauważyli ostatnie płatne zadania związane z lokatami lub podobnymi produktami. Zadania cieszyły się dobrym zainteresowaniem tak więc postanowiliśmy umożliwić taki zarobek w ramach osobnej zakładki dedykowanej dla usług finansowych.

Wybraliśmy najpopularniejsze produkty takie jak konta bankowe, lokaty (już nawet od 500zł), chwilówki (których znaczna większość posiada promocje na pierwszą darmową pożyczkę), konta oszczędnościowe.

Głównym założeniem jest oczywiście promocja tych produktów w swoim środowisku np. wśród znajomych czy rodziny. Możesz także promować swój link partnerski do wszystkich produktów w różnych miejscach w internecie przykładowo gdy nie wiesz na co wykorzystać reklamy w innych serwisach get-paid. Wreszcie NIE zabraniamy złożenia wniosku przez samego siebie o ile faktycznie jesteś zainteresowany produktem - polecamy zwłaszcza lokaty, które mają zawsze promocyjne oprocentowanie oraz chwilówki, które osobiście przetestowaliśmy i faktycznie umożliwiają zdobycie środków za 1-2 miesiące ZA DARMO jeżeli zostaną spłacone w terminie.

Istotną zaletą w stosunku do płatnych zadań są statystyki ONLINE tak więc nie ma ryzyka, że zadanie (a dokładniej lead) nie zostanie zliczony ponieważ już samo kliknięcie we wniosek jest odnotowane na sejfiku. Jeżeli pomagamy założyć osobiście komuś jakiś produkt to możemy sprawdzić od razu czy jego wniosek jest widoczny w systemie. Tak samo przyznanie premii jest automatycznie i nie trzeba czekać na rozliczenie zadań przez reklamodawcę/sejfik jak jest to w przypadku płatnych zadań.

Na zachętę przedstawiamy zrzut ekranu użytkownika testera:
[Obrazek: 73dd97ba6e9847028e190d5123d61d4d.png]

Jak widać wynagrodzenie jest sowite! Nawet i 50zł za założenie prostej lokaty!


RE: Sejfik.com- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Don Tutti - 25-09-2016 20:02

Zarejestrowałem się z reflinka, mógł bym prosić o jakieś porady co do zarabiania?


RE: Sejfik.com- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 26-09-2016 12:14

(25-09-2016 20:02)Don Tutti napisał(a):  Zarejestrowałem się z reflinka, mógł bym prosić o jakieś porady co do zarabiania?

Dziękuję za zapis z reflinku.


RE: Sejfik.com- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Misiał - 02-10-2016 12:23

w jaki sposób mogę wykorzystać punkty?


RE: Sejfik.com- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 02-10-2016 19:40

(02-10-2016 12:23)Misiał napisał(a):  w jaki sposób mogę wykorzystać punkty?

Z chęcią je od Ciebie odkupie. Możesz wymienić je na kasę samodzielnie lecz kurs wymiany dla użytkowników zwykłych jest bardzo mizerny ja posiadam płatne członkostwo dlatego jestem w stanie zaoferować naprawdę korzystny przelicznik.


RE: Sejfik.com- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 03-10-2016 13:04

Cytat:Wiadomość administracyjna #216 - Doładowania bez prowizji

Dobra wiadomość dla osób z telefonem na kartę - dzięki zmniejszeniu prowizji przy e-przelewach możemy zrezygnować z dopłaty 50gr, która obowiązywała dla doładowań do 50zł. Tak więc teraz przykładowo doładowanie Orange 30 kosztuje 30zł (wcześniej 30.50zł).

Prowizja nie została zniesiona całkowicie, nadal obowiązuje ale tylko dla doładowań o najniższym nominale 5zł i wynosi ona tylko 25gr.

Przypominamy o możliwości ZARABIANIA na doładowaniach. W sejfiku działa program partnerski http://sejfik.com/pages/doladowania-pp.php - za każde doładowanie można otrzymać zwrot w postaci 1% np. za doładowanie 100 na konto wraca 1zł. Można doładowanie polecić samemu sobie Smile i doładowywać telefon taniej lub oczywiście co lepsze - promować reflink wśród znajomych lub na innych stronach i zgarniać prowizje.

Warto promować doładowania w sejfik ponieważ mało jest miejsc w internecie gdzie takie doładowanie można zakupić w postaci kodu oraz gdzie udostępniane jest tyle możliwości płatności (wszystkie banki, BitCoin, PayPal, subkonto..).