Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - chmura86 - 29-12-2015 07:18

blokuja rekkamy a nie maja ku temu powodow i jeszcze condony nie racza odpisac na @ gdzie wyraznie pisza ze odpowiadaja w czasie 48 h. odradzam ten serwis zreszta jak mozna tyle czasu tracic na marne grosze zarabiane z klikania buhahahabeka

a i jeszcze jedno mnie smieszy beka michalx2008x zarobiles 9,243.19 zl na sejfiku ile wplaciles na reklamt by to zarobic 9000zl?beka przez 5-7 lat 200zl ?bekafacepalm


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 29-12-2015 18:42

(29-12-2015 07:18)chmura86 napisał(a):  blokuja rekkamy a nie maja ku temu powodow i jeszcze condony nie racza odpisac na @ gdzie wyraznie pisza ze odpowiadaja w czasie 48 h. odradzam ten serwis zreszta jak mozna tyle czasu tracic na marne grosze zarabiane z klikania buhahahabeka

a i jeszcze jedno mnie smieszy beka michalx2008x zarobiles 9,243.19 zl na sejfiku ile wplaciles na reklamt by to zarobic 9000zl?beka przez 5-7 lat 200zl ?bekafacepalm

Ile goryczy w Twoim pościeWink Atakujesz jadem bez podstaw i konkretnych argumentów. Gdybyś co nieco poczytał to wiedziałbyś ile wydałem na reklamy sejfika no i co najważniejsze wiedziałbyś jak długo konto było martwe zanim zacząłem na nim zarabiać.

Ok udzielę Ci tych informacji gratis Wink Wydałem ~1000 zł to co widzisz na banerze zarobiłem w ostatnie 3 lata. Ale co to ma za znaczenie nie wiem czy atakujesz mnie przez zazdrość czy przez ogólną zawiść do wszytskich użytkowników sejfika?

Co do samego Twojego wybitnego zażalenia. Zadam Ci jedno pytanie czy Ty masz w domu kalendarz i czy wiesz jakie zahaczyłeś święto ostatnimi czasy. Zrozum "Królu Złoty" że w życiu są ważniejsze rzeczy od pieniędzy i Twojego na 99% niesłusznego zażalenia pomyśl o tym czasem.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - chmura86 - 30-12-2015 06:34

przestan klamac z wplata 1000 zl bylem w tym programie troche czasu i wiem ze lzesz z iloscia wplaconych pieniedzy by tyle zarobic w czasie 3 lat . chcesz naklonic nowych refow by sie rejestrowali pod ciebie czy co chcesz osiagnac tym klamstwem? w twojej ankiecje widac ze ponad 50% ludzi ma ten program za tandete a kolejne 25 % wstrzymuje glos. ale tak ty w nim zarabiasz tysiace jako jedynybeka


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 30-12-2015 12:19

(30-12-2015 06:34)chmura86 napisał(a):  przestan klamac z wplata 1000 zl bylem w tym programie troche czasu i wiem ze lzesz z iloscia wplaconych pieniedzy by tyle zarobic w czasie 3 lat . chcesz naklonic nowych refow by sie rejestrowali pod ciebie czy co chcesz osiagnac tym klamstwem? w twojej ankiecje widac ze ponad 50% ludzi ma ten program za tandete a kolejne 25 % wstrzymuje glos. ale tak ty w nim zarabiasz tysiace jako jedynybeka

I znów pełna gorycz i ocena innych według własnej miary to że Tobie się coś nie udało nie znaczy że innym nie mogło się udać znów to napisze "Królu Złoty" nie jesteś najinteligentniejszym i wszechwiedzącym pępkiem świata otwórz szerzej swoje oczy a może zrozumiesz wiele rzeczy.

Nawet ankiet nie potrafisz interpretować sejfika za szajs uważa zaledwie ~20% a jak ktoś uważa sejfika za przeciętny program to uważa go za PRZECIĘTNY program więc nie twórz własnych filozofii.

Jest sporo osób które zarobiły w sejfiku tysiące są nawet osoby która mają większą kwotę na banerze niż ja. To że o tym nie piszą nigdzie to ich wybór i uszanuj to.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Bananowy - 02-01-2016 18:25

Zgadzam się z tobą. Też siedzę w podobnym biznesie , żeby dorobić ale takie kwoty są możliwe do zarobienia. Jeszcze nie sprawdziłem tej stronki , ale raczej zajrze czy działa na podobnej zasadzie co moja. Wpłaciłem podobna kwote .. tylko że u mnie sie zwraca to z zyskiem po 55 dniach i jestem bardzo zadowolony. Więc także życze sukcesów w nowym roku Smile . Dobrze wszystko opisałeś i to jest wybór ludzi czy chcą pogłebiać wiedze na temat zarobków. Każda strona działa podobnie ale niekoniecznie tak samo i trzeba czasu by nabyć owe doświadczenie. Pozdrawiam.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - rachman - 02-01-2016 19:13

W sejfik da się zarobić ale trzeba mieć poleconych albo wykonywać zadania. Kiedyś był sposób (ale się wypalił) i sam zarobiłem prawie 4 stówki w 3 tygodnie. Jak ktoś ma głowę albo czasu dużo to tam zarobi może nie za dużo ale da się zarabiać. Stawek najwyższych nie mają ale przynajmniej strona od lat wypłaca.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 05-01-2016 21:31

(02-01-2016 18:25)Bananowy napisał(a):  Zgadzam się z tobą. Też siedzę w podobnym biznesie , żeby dorobić ale takie kwoty są możliwe do zarobienia. Jeszcze nie sprawdziłem tej stronki , ale raczej zajrze czy działa na podobnej zasadzie co moja. Wpłaciłem podobna kwote .. tylko że u mnie sie zwraca to z zyskiem po 55 dniach i jestem bardzo zadowolony. Więc także życze sukcesów w nowym roku Smile . Dobrze wszystko opisałeś i to jest wybór ludzi czy chcą pogłebiać wiedze na temat zarobków. Każda strona działa podobnie ale niekoniecznie tak samo i trzeba czasu by nabyć owe doświadczenie. Pozdrawiam.

Podejrzewam że zarabiasz na TM lub podobnym serwisie. W sejfiku tak to nie wygląda... zainwestowałem w serwis lecz nie bezpośrednio, kupiłem w różnych serwisach reklamowych kampanie dla mojego reflinku z sejfika. Co prawda w sejfiku jest też kilka opcji na obracanie zarobkami lecz raczej nie jest to warte większej uwagi Wink Aktualnie działam w 18 serwisach gdzie staram się zdobywać poleconych i głównie na tym opieram swoje zyski.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 14-01-2016 21:59

Cytat:Wiadomość administracyjna #209 - Zmiana w regulaminie PTP

Ze względu na bardzo dużą ilość wiadomości dotyczących wejść z nieznanych lokalizacji postanowiliśmy ostatecznie rozwiązać powyższy problem przez skonkretyzowanie regulaminu Promowania PTP.

Nigdy nie zezwalaliśmy na takowe wejścia ponieważ nie jest znane źródło i w dużej mierze takie wejścia generowane są nieregulaminowo. Z drugiej strony wysyłając link przez komunikator czy wchodząc samemu na link PTP (nie zabraniamy tego) generujemy zazwyczaj właśnie wejście bez referera. Zdarzają się też pojedyncze wejścia podczas normalnej promocji linku.

Od dnia 15 styczeń obowiązuje nowy regulamin rozszerzony o konkretny zapis iż akceptowane jest do 25 wyświetleń bez źródła na dzień. Limit jest osobny na dla każdego z 3 linków. Wyświetlenia powyżej tej liczby będą po prostu niezaliczone.

Proszę zauważyć, że niektóre surfy ukrywają referera, a regulamin PTP tego zabrania. Przykładem jest serwis Hitleap, który do pewnego momentu tego nie robił i ruch z niego był akceptowany. Od pewnego momentu zmieniła się tam polityka i niestety z automatu, bez możliwości wybór ruch zawsze jest ukrywany tym samym nie spełnia zasad w sejfik, a od dzisiaj po prostu nie będzie w większości zliczany.



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - bigbi - 24-01-2016 05:06

Dużo poleconych wpada jak się ma wykupione konto vip ?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 24-01-2016 11:12

(24-01-2016 05:06)bigbi napisał(a):  Dużo poleconych wpada jak się ma wykupione konto vip ?

Ostatnimi czasy systematycznie wzrasta ilość Vipów więc i mniejsza szansa na ref. Luźno licząc można liczyć aktualnie na MAX 10 ref miesięcznie (posiadając priorytet x2).