Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - ArturG - 10-11-2015 20:23

(03-11-2015 07:05)loryn222 napisał(a):  jak wiadomo , jest sporo autosurfów i prawie wszystkie płaca w okolicy 1 pkt za surf , natomiast , za kliki ptc płaca od 50-150 pkt za klik , + do tego lajkowanie , igladanie youtube itd. itp. , właśnie na tym można uzbierać , na jednym autosurfie od 500-2000 wyświetleń .

Moje aktualne zarobki :

http://imgur.com/Ai00J1l

chce w tym miesiącu na sejfiku zarobić 45 zł

A możesz mi na PW napisać z jakiego autosurfa korzystasz? Obecnie mam dostęp do kilku, ale w każdym z nich trzeba się sporo naklikać żeby chociaż kilka "odwiedzin" swojej strony do AS dodać Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 11-11-2015 12:10

Symboliczny bonusikSmile

Przekażę 3,55 FG (forumowa waluta) osobie która zapisze się z mojego reflinku i jako pierwsza napisze o tym w tym temacie (w treści posta nick z Sejfika).


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - K239TURBO - 22-11-2015 19:58

@MrocznyKILL
Zapisałem się z reflinku.
k239turbo


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 30-11-2015 13:27

(22-11-2015 19:58)K239TURBO napisał(a):  @MrocznyKILL
Zapisałem się z reflinku.
k239turbo

Dziękuję Ci za skorzystanie z mojego reflinku.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 02-12-2015 13:55

(02-12-2015 13:32)maciek93 napisał(a):  Teraz to już z refami bardzo ciężko, wszyscy już znają ten serwis.

Poniekąd masz rację lecz na szczęście nie w 100% Smile Co prawda promocja swojego reflinku z sejfika w innych podobnych polskich programach tego typu przynosi ledwo 10% tego co można było uzyskać przy takiej samej kampanii 2 lata temu.

Lecz alternatywne źródła reklamy przynoszą niezmiennie od startu moich kampanii do dziś średnio taką samą ilość poleconych Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 11-12-2015 00:11

Przypominam że z chęcią kupię każdą ilość SEJFIKOWYCH PUNKTÓW zainteresowanych proszę o kontakt bezpośrednio w serwisie sejfik (nick: michalx2008x).


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - revo18 - 20-12-2015 20:59

Uzywam Sejfik do reklamy TM od dziś. Korzystał ktoś z kampani Mailingowych? Jak ze skutecznością, wartością ruchu?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Stalmer - 23-12-2015 11:27

Mam pytanie, otóż pierwszego stycznia przekonwertuje punkty z trafficu i tego samego dnia zlecę wypłatę. Dostanę ją w styczniu czy w lutym? Jeżeli w lutym to czy jest jakiś sposób by to przyśpieszyć?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - darmoweprobki - 23-12-2015 11:38

W lutym do 15 nie przyspieszysz.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 25-12-2015 00:33

(20-12-2015 20:59)revo18 napisał(a):  Uzywam Sejfik do reklamy TM od dziś. Korzystał ktoś z kampani Mailingowych? Jak ze skutecznością, wartością ruchu?

Jakość bardzo wysoka ALE tylko w przypadku nowych serwisów z maila łapie się dziesiątki refSmile Niestety TM to już "stary" serwis dlatego szczerze odradzam złapiesz max kilka ref i to w dodatku musiałbyś się mocno postarać pisząc bardzo chwytliwą treść maila.