Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MilanFan - 14-09-2015 15:13

Tutaj znajdziesz na to pytanie odpowiedź.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Nupek369 - 18-09-2015 11:13

(13-09-2015 18:23)MrocznyKILL napisał(a):  Jest w tym co piszecie co nieco prawdy z sejfika mam kilkaset zł miesięcznie ALE to zaledwie 1 z 12 serwisów w których zarabiam na "klikaniu w reklamy" i zaledwie 1 z ogólnie 22 serwisów w których zarabiam.

Nie widziałem na forum Twoich tematów z innymi serwisami. Mógłbyś wpisać tutaj, ewentualnie podesłać na PW spis tych serwisów? Jako Twój polecony w sejfiku zarobiłem ponad 32zł oraz ponad 27000 pkt i chętnie poszerzyłbym zakres działania o inne serwisy jako ref. Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - SkagGully - 21-09-2015 17:23

Mam parę pytań odnośnie sejfika:

1. Czy wykupienie pakietu "Wejścia konkursowe" za 0,50 PLN zagwarantuje mi 1000 wizyt na adf.ly lub shorte? Czy takie wejścia są akceptowalne przez wyżej wymienione serwisy? Bo słyszałem, że nie bardzo.

2. Pakiet "Gwarantowane rejestracje" za 4 PLN gwarantuje mi niby 10 rejestracji. Domyślam się że ludziska tylko się zalogują i tyle, nie będą pewnie nawet korzystać z serwisu. Ale z tego co wiem, zdarzają się czasem serwisy, które płacą na polecanie nowych użytkowników. Znacie jakiś taki serwis?

3 I przede wszystkim czy to w ogóle działa? Czy warto kupować te pakiety? Wychodzi się na plus?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - KegMan - 22-09-2015 14:45

1. Ten pakiet nie gwarantuje ci wejść w adfly itp.
Zagwarantować wejścia może ci jedynie ta reklama:
http://sejfik.com/pages/shorten_ads.php

2. To ty akceptujesz rejestracje, możesz dodać w opisie, że do otrzymania premii trzeba być np. przez tydzień aktywnym w serwisie. A za samo polecenie bez aktywności raczej nigdzie nie dostaniesz kasy.

3. Od tego jest właśnie reklama, by coś zarobić na reklamowanej stronie, jednak nie zawsze się to udaje.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - dyzia - 26-09-2015 21:10

Czy support Sejfika w ogóle funkcjonuje?

Edit.

Sprawa supportu nieaktualna. Mam pytanko. Który link wybieracie do promowania PTP, bo mi tak słabo zalicza kredytki, że jakaś załamka.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - ArturG - 30-09-2015 10:44

Jedynie co się opłaca reklamować to "PTP EXTRA" Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 04-10-2015 11:16

(30-09-2015 10:44)ArturG napisał(a):  Jedynie co się opłaca reklamować to "PTP EXTRA" Smile

Promowanie reflinku też nie jest głupim pomysłem zwłaszcza jak trafią się nam refy promujące PTP z czego również otrzymujemy % Idea


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 16-10-2015 14:07

Przypominam że z chęcią kupię każdą ilość SEJFIKOWYCH PUNKTÓW zainteresowanych proszę o kontakt bezpośrednio w serwisie sejfik (nick: michalx2008x).


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Alexis9 - 26-10-2015 15:48

Mroczny
Pisałem do Ciebie na gg kilka dni temu, dziś na sejfiku i nie ma odpowiedzi :-)


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Serkownik - 27-10-2015 12:30

opłaca się zakładać konto ?
jest zysk w miare mozliwy do osiagniecia jeszcze bez zadnej wlasnej strony www ?
czy nadal wyplacaja ?