Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 16-07-2015 16:21

Proszę wszystkich którzy pisali do mnie w sprawie sejfika a nie otrzymali odpowiedzi (za co najmocniej przepraszam) o ponowne wysłanie pytań/propozycji współpracy.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Nupek369 - 16-07-2015 17:33

Zatem poszła jeszcze jedna wiadomość na sejfikowym komunikatorze. Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - pankokosik - 18-07-2015 11:43

Zarejestrowałem się z reflinku Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Tokirium - 22-07-2015 16:31

(01-07-2015 17:15)Nupek369 napisał(a):  Edit: W sumie po co innego wszedłem w ten temat i zapomniałem co miałem napisać. Big Grin Mianowicie jeśli zacznę zdobywać poleconych, to będę mógł nic nie robić w sejfiku i ciągnąć od nich % z klików? Pytam bo wydaje mi się, że kiedyś było coś takiego, że żeby otrzymać % od poleconych samemu trzeba było ileś tam wyklikać, ale nie jestem co do tego pewny. Będę wdzięczny za pomoc. Smile
Nie, trzeba też samemu klikać. Ale czy wystarczy kliknąć po jednym kliku dziennie czy jest jakiś wymagany próg aktywności to nie wiem.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Nupek369 - 24-07-2015 14:13

(22-07-2015 16:31)Tokirium napisał(a):  
(01-07-2015 17:15)Nupek369 napisał(a):  Edit: W sumie po co innego wszedłem w ten temat i zapomniałem co miałem napisać. Big Grin Mianowicie jeśli zacznę zdobywać poleconych, to będę mógł nic nie robić w sejfiku i ciągnąć od nich % z klików? Pytam bo wydaje mi się, że kiedyś było coś takiego, że żeby otrzymać % od poleconych samemu trzeba było ileś tam wyklikać, ale nie jestem co do tego pewny. Będę wdzięczny za pomoc. Smile
Nie, trzeba też samemu klikać. Ale czy wystarczy kliknąć po jednym kliku dziennie czy jest jakiś wymagany próg aktywności to nie wiem.

Dla jasności napisałem jeszcze meila do supportu. Zamiszczam odpowiedź gdyby ktoś był ciekaw. Smile

Cytat:Wystarczy być chociaż symbolicznie aktywnym aby premie za użytkowników były przyznawane.
Nie ma wymogu aby aktywność była równa czy wyższa swoim poleocnym.



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 24-07-2015 21:09

Z chęcią kupię każdą ilości SEJFIKOWYCH PUNKTÓW. Zainteresowanych proszę o PW bezpośrednio w serwisie (nick:michalx2008x).


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - jamroczik - 25-07-2015 12:58

MrocznyKILL daj znać na pw, nie wiem czy skrzynka Ci się nie przepełniła.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 27-07-2015 22:04

(25-07-2015 12:58)jamroczik napisał(a):  MrocznyKILL daj znać na pw, nie wiem czy skrzynka Ci się nie przepełniła.

Faktycznie była przepełniona dzięki za info Smile ... skrzynka już uporządkowana.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Sahya - 30-07-2015 10:15

MrocznyKILL Zarejestrowałem się z refa Big Grin Poszło PW


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 30-07-2015 12:44

(30-07-2015 10:15)Sahya napisał(a):  MrocznyKILL Zarejestrowałem się z refa Big Grin Poszło PW

Dziękuję za zapis z ref. Lecz niestety nie widzę Twojej wiadomości ani tutaj ani na sejfiku.