Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - leyla91 - 01-03-2013 14:40

Fajny serwis, od wczoraj zaczęłam klikać i już zebrałam 200 punktów, parę groszy, a teraz patrzę inne możliwości takie jak płatne pisanie, pobieranie itd Smile jak na razie serwis daje największe możliwości ze wszystkich, z których poprzednio korzystałam Wink więcej do klikania, więcej płacą, więcej możliwości.. podejrzewam że zostanę tu na dłużej. Duże możliwości wypłaty – PayPal, konto, doładowanie telefonu – zapowiada się obiecująco i liczę że szybko nazbieram minimum do wypłaty. Nie trzeba poświęcać na to dużo czasu, można klikać i jednocześnie robić inne rzeczy. Jeśli ma się wolną chwilę naprawdę warto poklikać. Wiadomo że milionów nigdzie się nie zarobi, ale na drobne wydatki akurat. To nie jest ciężka praca. Kiedyś nie miałam zaufania do takich stron ale jak spróbowałam to nie żałuję. Zamiast siedzieć na Internecie, nudzić się lub robić jakieś głupoty, to lepiej klikać i coś z tego zarobić. Grosz do grosza i można trochę nazbierać. Osobiście polecam, a Sejfik wygląda bardzo obiecująco, oferuje bardzo dużo możliwości zarobku. Zapisując się na kilku takich stronach, można trochę kaski zarobić. Tak więc polecam Sejfik, już po jednym dniu użytkowania jestem zadowolona.


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - leyla91 - 01-03-2013 14:58

(28-02-2013 19:07)administrator00 napisał(a):  
(28-02-2013 18:45)edikiu napisał(a):  Pytanie , i to to zarobiłeś na takim ciułaniu po 1-4 grosze? ile mozna wyciągnąć w godzine?

Dzienny zarobek zależy od twojego zaangażowania i chęci. Zarobisz tyle na ile się poświęcisz, pamiętaj że jeśli z twojego polecenia zapisze się jakaś osoba to twój zarobek wzrasta automatycznie dzięki niej. A tak w ogóle zanim cokolwiek napiszesz może najpierw wypróbuj a nie piszesz bez sprawdzenia czegoś, to tak na przyszłość ! Ja osobiście jestem zadowolony z serwisu.
to prawda, jeśli ktoś jest zaangażowany to na pewno trochę sobie wyklika, a jeśli ktoś po kilkunastu minutach się znudzi to niestety nic nie zarobi. Setki złotych z nieba spadać nie będą, żeby zarobić trzeba się poświęcić i w każdej wolnej chwili trochę poklikać Wink


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - Duki666 - 01-03-2013 15:22

Witam. Zarejestrowałem się na Sejfik-u z Reflink-a. Proszę o wskazówki, o których mowa w pierwszym poście. (bardzo mi się przydadzą), Jeśli jest taka możliwość to na PW. Ponieważ rzeczywiście roboty na tym portalu jest co niemiara. Lol

Moje doświadczenie, także nie jest najwyższych lotów.
Aktualnie klikam od około 3msc. na: donkeymails, centrumreklamy.
Jednak tu także nie wymiatam... (brak polecających)

Serwis Sejfik, wywar na mniej spore wrażenie ( jak na pierwszy kontakt :huhSmile
Dlatego tym bardziej docenię wszystkie wskazówki od MrocznegoKill i pozostałych użytkowników tego serwisu.
Oczekuje na kontakt.
Dziękuje i pozdrawiam. Smile


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - MrocznyKILL - 01-03-2013 15:58

(01-03-2013 15:22)Duki666 napisał(a):  Witam. Zarejestrowałem się na Sejfik-u z Reflink-a. Proszę o wskazówki, o których mowa w pierwszym poście. (bardzo mi się przydadzą), Jeśli jest taka możliwość to na PW. Ponieważ rzeczywiście roboty na tym portalu jest co niemiara. Lol

Moje doświadczenie, także nie jest najwyższych lotów.
Aktualnie klikam od około 3msc. na: donkeymails, centrumreklamy.
Jednak tu także nie wymiatam... (brak polecających)

Serwis Sejfik, wywar na mniej spore wrażenie ( jak na pierwszy kontakt :huhSmile
Dlatego tym bardziej docenię wszystkie wskazówki od MrocznegoKill i pozostałych użytkowników tego serwisu.
Oczekuje na kontakt.
Dziękuje i pozdrawiam. Smile

Dziękuję za rejestrację z reflinku. Skontaktuj się ze mną na PW a postaram Ci się pomóc.


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - full2000 - 01-03-2013 17:07

Również zdecydowanie polecam sejfika. Serwis ciągle się rozwija więc obowiązkowa pozycja dla fanów Get-Paid.


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - administrator00 - 01-03-2013 17:09

(01-03-2013 14:40)leyla91 napisał(a):  Fajny serwis, od wczoraj zaczęłam klikać i już zebrałam 200 punktów, parę groszy, a teraz patrzę inne możliwości takie jak płatne pisanie, pobieranie itd Smile jak na razie serwis daje największe możliwości ze wszystkich, z których poprzednio korzystałam Wink więcej do klikania, więcej płacą, więcej możliwości.. podejrzewam że zostanę tu na dłużej. (...)

Również cieszy mnie twoje zadowolenie, może i masz zarobione parę groszy ale z czasem będzie lepiej. Poza klikaniem w reklamy, jedną z najbardziej opłacalnych form zarobków jest opcja płatnego pisania, ale warto poświęcić trochę uwagi na wszystkie oferowane formy zarobku.


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy typu Get-Paid! - Tokirium - 01-03-2013 22:33

A może mielibyście jakieś pomysły co do do funkcji zarobkowych (i nie tylko) Sejfika? Ja np. zastanawiam się, czy nie warto by było do programu wprowadzić jakiegoś małego surfbara. Dodałbym też do pary z manual-surfem auto-surfa. No i oczywiście jakieś fajne, małe gierki (nawet niekoniecznie zarobkowe).


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy typu Get-Paid! - MrocznyKILL - 01-03-2013 23:00

(01-03-2013 22:33)Tokirium napisał(a):  A może mielibyście jakieś pomysły co do do funkcji zarobkowych (i nie tylko) Sejfika? Ja np. zastanawiam się, czy nie warto by było do programu wprowadzić jakiegoś małego surfbara. Dodałbym też do pary z manual-surfem auto-surfa. No i oczywiście jakieś fajne, małe gierki (nawet niekoniecznie zarobkowe).

Surfbar fajny dodatek ale nie ma szans na wprowadzenie ponieważ sądzę że na reklamę typu surfbar nie było by chętnych bo serwis oferuję bardzo skuteczny rotator banerów bezpośrednio w serwisie... a jak nie ma reklamodawców to nie ma zarobków a jak nie ma zarobków pomysł odpada Wink

Co do autosurfa to dobry pomysł Smile sądzę że na tą formę reklamy znaleźli by się reklamodawcy więc większa szansa na wprowadzenie

Gierki też dobry pomysł nawet nie płatne masz rację że były by ciekawym dodatkiem. Kto wie może Admin kiedyś coś podziała w tym kierunku

Warto dodawać swoje sugestie w tym temacie udało mi się przyłapać już nie raz Admina Sejfika jak podgląda ten temat


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy typu Get-Paid! - administrator00 - 02-03-2013 12:54

(01-03-2013 22:33)Tokirium napisał(a):  A może mielibyście jakieś pomysły co do do funkcji zarobkowych (i nie tylko) Sejfika? Ja np. zastanawiam się, czy nie warto by było do programu wprowadzić jakiegoś małego surfbara. Dodałbym też do pary z manual-surfem auto-surfa. No i oczywiście jakieś fajne, małe gierki (nawet niekoniecznie zarobkowe).

No pomysł z sufbarem to raczej odpada, ale myślę że taki auto-surf byłby świetnym pomysłem, tak samo jak gierki. Nagrody w grach nie muszą być wielkie, bo mogą to być to naprawdę grosze, chodziło by w sumie o odrobinę przyjemności i oderwania się od klikania czy innych form zarobku. Serwis się ciągle rozwija to może kiedyś takie rozwiązania zostaną wprowadzone.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Tokirium - 03-03-2013 10:19

To może coś związanego z profilem? Np. możliwość przekazania drobnego prezentu użytkownikowi, który ma tego dnia urodziny Smile Mogłoby to być np. przekazanie do 5 punktów, a Sejfik mógłby sobie z tego wziąć jakiś 1-2 pkt prowizji.