Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 11-05-2015 13:42

Jak to już nie raz bywało ostatnimi czasy byłem w delegacji (ograniczony dostęp do internetu) przez co mam zaległości odnośnie pomocy. Osoby zainteresowane proszę aby przypomniały o sobie ponownie.
Przepraszam za kłopot.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - trolla - 20-05-2015 18:57

Ile mniej więcej powinno być poprawnych wejść (procentowo) na reklamie PTP? Podobno ok 60-80% ale ja po spróbowaniu różnych kombinacji reklam - najwięcej to 25-30%. Nawet nie zwraca mi się koszt reklamy ... Sad


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Tokirium - 20-05-2015 23:47

(20-05-2015 18:57)trolla napisał(a):  Ile mniej więcej powinno być poprawnych wejść (procentowo) na reklamie PTP? Podobno ok 60-80% ale ja po spróbowaniu różnych kombinacji reklam - najwięcej to 25-30%. Nawet nie zwraca mi się koszt reklamy ... Sad
A który link PTP promujesz? Bo są 3 rodzaje - PTP, PTPEkstra i PTPMulti. Pierwszy się nie opłaca, bo to UV i słabo zalicza. Najlepszy jest Ekstra, a Multi to do promowania w autosurfach itp.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - trolla - 21-05-2015 17:34

Extra, 0,4 kredytka za każdej wejście.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Scientist. - 24-05-2015 10:40

Ile można zarobić na sejfiku dziennie bez refów?
Jest jakiś dobry sposób zarobku oprócz klikania?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - 9Jarek9 - 24-05-2015 15:23

(24-05-2015 10:40)Scientist. napisał(a):  Ile można zarobić na sejfiku dziennie bez refów?
Jest jakiś dobry sposób zarobku oprócz klikania?
Na płatnych zadaniach można czasami fajnie zarobić.
W tej chwili jest zadanie, że za 3 złote trzeba kupić aplikację w GooglePlay, jak ją kupisz to dostajesz 7 złotych. Wychodzi 4 złote zysku, zrobienie tego zadania zajmie ci może z minutę.
Dodatkowo możesz skorzystać z opcji pisania postów, za każdy post lub temat napisany na jakiejś stronie/forum dostajesz po kilka groszy.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - SzalonyGuziec - 25-05-2015 18:39

Czy można na tym serwisie zarobić bez posiadania swojej strony internetowej? Chodzi mi o jakieś sensowne kwoty, nie grosz dziennie Tongue


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - 9Jarek9 - 25-05-2015 18:44

(25-05-2015 18:39)SzalonyGuziec napisał(a):  Czy można na tym serwisie zarobić bez posiadania swojej strony internetowej? Chodzi mi o jakieś sensowne kwoty, nie grosz dziennie Tongue
Większość z metod zarobku na tej stronie nie wymaga posiadania swojej własnej strony.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - zekh - 25-05-2015 19:01

Spokojnie można zarobić poprzez promowanie PTP - link multi w rotatorach niektórych łapie nawet po 90-95% zaliczeń i mimo niskiej stawki wyciąga po 5-6zł miesięcznie z jednego rotatora, a do tego dochodzą również inne linki ptp z większymi stawkami, albo sprzedając na aukcjach zapisy do innych programów, ludzie tam sporo za takie płacą, im lepszy program tym lepsze oferty, nawet po kilkadziesiąt złotych.
Codziennie dostaje się sporo płatnych maili, każdy o wartości grosza, z klikania są różne stawki, nawet po 5 groszy za klik, sprzedaż punktów z klików konkursowych etc. Można też pisać posty i tworzyć tematy na innych stronach - jest oferta gdzie za napisanie recenzji/artykułu można zarobić 13 zł.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - SzalonyGuziec - 25-05-2015 20:29

Możesz mi wytłumaczyć o co chodzi z tym PTP?