Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Mksiak - 13-04-2015 08:49

Podziękowania dla MrocznyKILL za wprowadzenie w świat sejfika i skuteczną pomoc.

[Obrazek: 9C70GnQ.jpg]


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 13-04-2015 11:47

Obiecany dowód wypłatyWink

[Obrazek: wyplata14.png]


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 14-04-2015 20:17

Cytat:Wiadomość administracyjna #206 - Nowa forma zarobku, rekord wypłat!

Zakładka zarabiaj uzupełniona o kolejną formę zarobku - PaidToTraffic. Jest to metoda zarobku dla webmasterów (osób posiadających swoją stronę www) zbliżona do PTP czy promowania banera. W skrócie cała praca polega na wstawieniu na swoją stronę specjalnego skryptu i to wszystko - każde wejście na stronę (odsłona) będzie premiowane w sejfiku. Szczegóły: http://sejfik.com/pages/ptt.php

Kilka dni temu padł rekord zrealizowanych wypłat pod względem największej kwoty wypłaconej w jednym miesiącu. Miesiąc marzec był najlepszym miesiącem w historii programu. Szczegóły rekordu na naszym czacie lub na stronie https://www.facebook.com/sejfik

PS. W płatnym pisaniu pojawiła się ciekawa oferta wpisów za 13zł/sztukę.



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - mamrocik - 15-04-2015 12:57

zapisany z refa ,nick : mamrocik Idea


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 15-04-2015 14:09

(15-04-2015 12:57)mamrocik napisał(a):  zapisany z refa ,nick : mamrocik Idea

Dzięki za zapis Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - DawidJ1906 - 17-04-2015 16:26

Jak dla mnie to się nie opłacaTongueJerk2


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 17-04-2015 19:49

(17-04-2015 16:26)DawidJ1906 napisał(a):  Jak dla mnie to się nie opłacaTongueJerk2

@[DawidJ1906] nawet do 30 zł dziennie z czego spora część zdobyta pasywnieIdea masz rację kompletnie się nie opłacaUndecided


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 19-04-2015 19:53

Cytat:Strona jest tymczasowo niedostępna. Prosimy spróbować ponownie za chwilę.
Powodem może być tymczasowe przeciążenie serwera bądź przerwa techniczna.

Mam nadzieję że czekają nas nowościSmile a nie że serwer niedomaga Undecided


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - qwertybsk - 19-04-2015 21:13

Chciałem sprawdzić cóż to, lecz mi strona nie działa smutny


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - mamrocik - 19-04-2015 21:18

(17-04-2015 19:49)MrocznyKILL napisał(a):  
(17-04-2015 16:26)DawidJ1906 napisał(a):  Jak dla mnie to się nie opłacaTongueJerk2

@[DawidJ1906] nawet do 30 zł dziennie z czego spora część zdobyta pasywnieIdea masz rację kompletnie się nie opłacaUndecided

30 zł ? ale z refami czy bez Tongue ?