Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Bentley1 - 21-03-2015 10:05

Czy serwis sejfik nadal jest wypłacalny?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - 9Jarek9 - 21-03-2015 10:07

(21-03-2015 10:05)Bentley1 napisał(a):  Czy serwis sejfik nadal jest wypłacalny?
Tak


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Bentley1 - 21-03-2015 10:15

A ile na nim wyciągasz?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Tokirium - 21-03-2015 11:32

Ja nie analizuję codziennie przyrostu zarobków, ale złotówki ładnie przyrastają jak się klika - w ciągu dnia pojawia się nawet kilkanaście albo i kilkadziesiąt płatnych klików, więc warto często sprawdzać. Punktowych klików konkursowych też jest sporo, więc praktycznie codziennie da się sprzedawać uzbierane 500 punktów, co daje dodatkowe 23 grosze dziennie. Do tego dochodzi promowanie PTP i płatne zadania, pisanie itp, z czego sporo można wycisnąć.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Bentley1 - 22-03-2015 00:00

ok zarejestruje się i zobaczę jak mi pójdzieSmile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 23-03-2015 19:36

Promowanie linku PTP multi w zagranicznych auto surfach typy hitleap znów jest względnie opłacalne:

Cytat:Wiadomość administracyjna #205 - PTP Multi - podwyższenie stawki

Promowanie PTP Multi na zagranicznych surfach znów opłacalne. Została zwiększona stawka za wejście spoza Polski z 0.01 kredytka na 0.05 kredytka z adnotacją, że stawka może zmaleć w dowolnym momencie (w zależności od zapotrzebowania na ruch). Podwyższona stawka PL pozostaje niezmieniona.

PTP Multi można promować na różnych surfach w tym zagranicznych np. hitleap



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - patryk6176 - 28-03-2015 20:51

Witam jest ktos zainteresowany punktami mam na sprzedaz 4375


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MatrixXHardcore - 28-03-2015 22:24

(28-03-2015 20:51)patryk6176 napisał(a):  Witam jest ktos zainteresowany punktami mam na sprzedaz 4375

Tam istnieje coś takiego jak sprzedaż punktów za to ile ty chcesz hajsu.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - patryk6176 - 29-03-2015 09:26

Wow jak bym nie wiedzial chodzi mi o to czy nie chce ktos kupis od zaraz zebym nie musial czekac ... na chetnego w sejfiku


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 30-03-2015 17:25

(28-03-2015 20:51)patryk6176 napisał(a):  Witam jest ktos zainteresowany punktami mam na sprzedaz 4375

Za 4375 mogę zaoferować 2 zł. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam na PW.