Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - Yogii - 27-02-2013 18:27

czy sejfik obsługuje lr w płatnościach?


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - MrocznyKILL - 27-02-2013 18:39

(27-02-2013 18:27)Yogii napisał(a):  czy sejfik obsługuje lr w płatnościach?

Jedynie Pay pal , Konto Bankowe , doładowanie telefonu


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - Yogii - 27-02-2013 19:26

dziekuje za info


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - Nastuu - 27-02-2013 20:39

Czy strona nie upadła ? Nadal wypłaca hajs ? Tongue


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - MrocznyKILL - 27-02-2013 20:46

(27-02-2013 20:39)Nastuu napisał(a):  Czy strona nie upadła ? Nadal wypłaca hajs ? Tongue

Nie odpowiem na to pytanie ani na żadne inne wybrałeś link czysty co oznacza że nie potrzebujesz pomocy sponsora...


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - administrator00 - 27-02-2013 23:31

(27-02-2013 20:39)Nastuu napisał(a):  Czy strona nie upadła ? Nadal wypłaca hajs ? Tongue

W żadnym wypadku, z tego co jest mi wiadome strona nadal funkcjonuje i wypłaca pieniądze. Wręcz przeciwnie jestem na niej codziennie i rozwija się ona w bardzo szybkim tempie dając nowe możliwości zarobkowe. Najlepiej sprawdzić i przekonać się samemu że sejfik wciąż działa.


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - guzobarca - 28-02-2013 17:10

Jak dla mnie (początkujący) stona jedna z lepszych Smile


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - edikiu - 28-02-2013 18:45

Pytanie , i to to zarobiłeś na takim ciułaniu po 1-4 grosze? ile mozna wyciągnąć w godzine?


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - MrocznyKILL - 28-02-2013 19:05

(28-02-2013 18:45)edikiu napisał(a):  Pytanie , i to to zarobiłeś na takim ciułaniu po 1-4 grosze? ile mozna wyciągnąć w godzine?

To nie BuxWink klikanie w reklamy to tylko 1 z KILKUNASTU metod zarobku w Sejfiku


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - administrator00 - 28-02-2013 19:07

(28-02-2013 18:45)edikiu napisał(a):  Pytanie , i to to zarobiłeś na takim ciułaniu po 1-4 grosze? ile mozna wyciągnąć w godzine?

Dzienny zarobek zależy od twojego zaangażowania i chęci. Zarobisz tyle na ile się poświęcisz, pamiętaj że jeśli z twojego polecenia zapisze się jakaś osoba to twój zarobek wzrasta automatycznie dzięki niej. A tak w ogóle zanim cokolwiek napiszesz może najpierw wypróbuj a nie piszesz bez sprawdzenia czegoś, to tak na przyszłość ! Ja osobiście jestem zadowolony z serwisu.