Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 03-01-2015 01:31

(02-01-2015 20:12)Rymu napisał(a):  Może mi ktoś wytłumaczyć jak wgl an tym zarabiać nie moge znaleźć żądnych opcji zarobkowych

Być może coś poknociłeś i stworzyłeś konto reklamodawcy a nie do zarabiania...


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 10-01-2015 18:12

Jak wcześniej było to zapowiadane z serwisu został dziś usunięty manualsurf.

Według mnie to dobra wiadomość ponieważ zyski z niego były naprawdę małe a teraz jest szansa że reklamodawcy swoje reklamy będą umieszczać np. w płatnych klikach co przyniesie nam większe zyski Smile

Edit:

Mała rada odnośnie Sejfikowych Punktów:

Większość z was sugeruje się stawką za jaką wystawiają punkty inny userzy lecz chyba mało kto sprawdza daty od kiedy punkty za kosmiczne stawki już wiszą w ofercie Wink

Oto przykład oferta usera Ricard1 oferuje 500 punktów za 0.2450 ofertę dodał kilka miesięcy temu 2014-10-29 i jak widać nikt nawet na taką ofertę nie spojrzy. Podejrzewam że sugerujecie się ceną najwyższą i najniższą podczas wycenienia swoich punktów a to ogromny błąd bo sensowne oferty schodzą niemal natychmiast a pozostałe z których próbujecie wyciągnąć średnią nierzadko od lat Tongue Radzę sugerować się podanym prze zemnie przykładem i jemu podobnym Wink Skoro taka oferta jak w powyższym przykładnie wisi od miesięcy to wasza cena musi być jeszcze niższa aby ktoś się nią zainteresowałIdea


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 10-01-2015 22:55

Za sejfikowym czacie trwa konkurs! Radzę się spieszyć wygrywa każdy kto rozwiąże zagadkę admina!


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 12-01-2015 14:29

Co sądzicie o konkursie aktywności globalnej http://sejfik.com/pages/activity.php ?

Według mnie świetny pomysł lecz wygrywa w nim raczej wąskie grono osób Sad

Mój pomysł jest taki aby konkurs był rozstrzygany codziennie ewentualnie co 48h (rzecz jasna wygrane odpowiednio niższe dopasowane do czasu trwania konkursu) wtedy każdy mógłby realnie odczuć trud który włożył w uzyskanie danej aktywności zdobyta nagroda napędzała by użytkownika do jeszcze wyższej aktywności w kolejnym dniu Smile
Aktualnie każdy nie przykłada się tak bardzo bo wie że stałe grono i tak zgarnie nagrody a gdyby tak było rozstrzygnięcie codziennie to każdy wie że jedni mają raz dzień lepszy raz gorszy więc grono zwycięzców znacznie by się poszerzyło Idea


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Nupek369 - 15-01-2015 15:05

Dzisiaj zobaczyłem, że mam na 10 bramek mam 1 zatwierdzoną, a 9 pominiętych. Odrzucą mi wypłatę czy co?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 15-01-2015 20:52

Admin poszukuje grafika do drobnych zleceń http://sejfik.com/pages/bazar.php?id=386 Może na forum ktoś się znajdzie Wink





(15-01-2015 15:05)Nupek369 napisał(a):  Dzisiaj zobaczyłem, że mam na 10 bramek mam 1 zatwierdzoną, a 9 pominiętych. Odrzucą mi wypłatę czy co?

Podejrzewam że bez drobnej inwestycji w reset bramek się nie obejdzie http://sejfik.com/pages/uslugi_sms.php


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 18-01-2015 14:37

Przypominam że sejfik to nie tylko serwis zarobkowy ale także aukcyjny. To świetne miejsce na handel wirtualnymi towarami. Nie wiesz czym mógłbyś handlować oto kilka przykładów:

- handel powierzchnią reklamową na swojej www
- szeroko rozumiany handel reklamami (przykładowo masz zniżkę na reklamy w serwisie X i sprzedajesz je z zyskiem w sejfiku)
- zaoferujesz się jako polecony w jakimś serwisie.
Przykład: Zapis + 3 miesięczna aktywność w serwisie PaidVerts
- opcji jest wiele najlepiej samodzielnie przejrzeć czym handlują sejfikowicze i zaoferować podobny towar w konkurencyjnej cenie Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Tokirium - 20-01-2015 00:53

(12-01-2015 14:29)MrocznyKILL napisał(a):  Co sądzicie o konkursie aktywności globalnej http://sejfik.com/pages/activity.php ?

Według mnie świetny pomysł lecz wygrywa w nim raczej wąskie grono osób Sad

Mój pomysł jest taki aby konkurs był rozstrzygany codziennie ewentualnie co 48h (rzecz jasna wygrane odpowiednio niższe dopasowane do czasu trwania konkursu) wtedy każdy mógłby realnie odczuć trud który włożył w uzyskanie danej aktywności zdobyta nagroda napędzała by użytkownika do jeszcze wyższej aktywności w kolejnym dniu Smile
Aktualnie każdy nie przykłada się tak bardzo bo wie że stałe grono i tak zgarnie nagrody a gdyby tak było rozstrzygnięcie codziennie to każdy wie że jedni mają raz dzień lepszy raz gorszy więc grono zwycięzców znacznie by się poszerzyło Idea
Ciekawy pomysł, chociaż nie jest aż tak trudno znaleźć się w pierwszej dziesiątce, wystarczy systematycznie klikać i korzystać z dodatkowych możliwości zarobku, wbrew pozorom da się rywalizować o pierwsze miejsca jak ktoś ma czas i cierpliwość. Można byłoby trochę te algorytmy bardziej ujawnić, by łatwiej było ocenić na jakich opcjach zarabiania warto się bardziej skupić.
Za to w konkursach klikacza jest gorzej, bo tam te same nicki to od lat wygrywają Smile
Aby dzienny konkurs globalny miał sens, to nagrody musiałyby być wciąż atrakcyjne - jak to będzie wygrana rzędu kilku punktów czy groszy to nikt się nie będzie w to bawił Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 20-01-2015 15:53

Zapraszam do zapoznania się z moją aukcją Idea (aukcja dotyczy rejestracji w PaidVerts) http://sejfik.com/pages/aukcje.php?user=michalx2008x#aukcje


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 28-01-2015 14:26

Cytat:Wiadomość administracyjna #203 - Uwaga - oszust!

W sejfiku grasuje oszust, który podszywa się pod admina sejfika i próbuje wyłudzić pieniądze za zapis.

Proszę wykazać się czujnością i pamiętać, że:
- wiadomości od admina są wysyłane z e-maili: [email protected], [email protected] i czasem [email protected]
- należy uważać na wszelkie żałosne podróbki e-maili takie jak [email protected]
- zawsze wystawiam moje zapisy tylko na aukcjach, nigdy poza
- firmowy numer konta jak i adres PayPal znajdują się np. na stronie ebizo.pl/kontakt
- każdą wiadomość można zawsze zweryfikować innym kanałem np. prywatną wiadomością na sejfiku, przez gadugadu czy nawet telefonicznie.

Wszystkie osoby, które dostały wiadomość tego typu proszone są o kontakt w celu zebrania dowodów. Jeżeli okaże się, że oszustowi udało się wyłudzić jakieś pieniądze to sprawa zostanie zgłoszona na policję. Nie będę tolerował tak bezczelnego złodziejstwa!