Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 04-12-2014 19:54

Chętnie kupię KAŻDĄ ilość Sejfikowych Punktów w bardzo atrakcyjnej cenie. Zainteresowanych zapraszam na PW w Sejfiku ( link do mojego sejfikowego profilu http://sejfik.com/pages/profil.php?user=michalx2008x ).


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - totamta1 - 05-12-2014 18:53

Witaj Wink
Zarejestrowałam się w sejfiku, z Twojego reflinku.
To mój pierwszy serwis i pierwsza próba zarabiania przez internet w serwisie.
Liczę na Twoją pomoc.
Póki co, spróbuję sama rozpocząć tam klikanie. Zobaczymy, jak mi pójdzie...


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Sampel44 - 16-12-2014 15:30

Jakieś 1,50 dziennie to troszkę mało Tongue chociaż te 15 zł to jeszcze bym zrozumiał.
Trzeba mieć strasznie dużo poleconych żeby cokolwiek zarobić Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Styler - 16-12-2014 15:34

Albo wystawiać ciekawe rzeczy/usługi na aukcji.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 21-12-2014 11:42

I bez poleconych można więcej zarabiać, ale to wymaga wykonywania płatnych zadań (niektóre można wykonać kilkakrotnie), płatne pisanie też przynosi zysk...możliwości są, trzeba tylko chcieć i nie ograniczać się do jednego serwisu.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 31-12-2014 16:46

Zachęcam wszystkich do skorzystania z sylwestrowej promocji Wink jak wiadomo aby otrzymać w serwisie wypłatę do 14 stycznia należy ją zlecić dzisiaj do północy. Każdy chciałby zapewne wypłycając jak najwięcej więc to najlepszy moment na pozbycie się swoich sejfikowych punktów.

Mój skup otwarty jak zawsze Wink lecz dziś oferuję wyjątkowo wysokie stawki*:

Od 500 do 1000 punktów oferuję 0.000455 za punkt
od 1001 do 3000 0.00046 za punkt
od 3001 do 5000 0.000465 za punkt
od 5001 do 10000 0.00047 za punkt
od 10001 do ∞ 0.000475 za punkt

* stawki obowiązują do godz.23:59 31.12.2014


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - pvweu - 01-01-2015 00:47

zarejestrowałem się z reflinka, w razie jakichś pytań będę pisał.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 01-01-2015 01:23

(01-01-2015 00:47)pvweu napisał(a):  zarejestrowałem się z reflinka, w razie jakichś pytań będę pisał.

Dzięki za zapis z ref jeśli masz pytania pisz PW bezpośrednio w sejfiku tam najłatwiej mnie złapać (niemal codziennie) na forum rzadziej zaglądam a na GG to już zupełnie okazyjnie Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Reedox - 02-01-2015 02:20

Zastanawiałem się tak to możliwe, żeby zarobić chociaż te 100zł miesięcznie z tego serwisu.

Cóż, przy 7k refów to możliwe, ale bez nich nie ma najmniejszego sensu się w to bawić, w najlepszym wypadku za 30 min codziennej pracy PRZEZ MIESIĄC wyjdzie te 100zł. Jedyny sens bawienia się na tym serwisie to zebranie gigantycznej ilości refów, tak jak MrocznyKILL, co na chwilę obecną będzie dość trudne.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Rymu - 02-01-2015 20:12

Może mi ktoś wytłumaczyć jak wgl an tym zarabiać nie moge znaleźć żądnych opcji zarobkowych