Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - lukaas96871 - 26-11-2014 22:36

To mówicie że totalna lipa?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 27-11-2014 09:43

Nie ma lipy, wypłaty są pewne, ale jak ktoś na ad blocku jedzie i/albo nawet nie patrzy co klika to bramka weryfikacyjna jest niezaliczona.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 27-11-2014 23:56

(26-11-2014 22:36)lukaas96871 napisał(a):  To mówicie że totalna lipa?

Wręcz przeciwnie to najlepszy serwis tego typu w Polsce... Choć nie licz na kokosyWink Co prawda można w nim dorobić lecz aby było to nieco więcej niż kilkadziesiąt groszy dziennie trzeba skupić się na promowaniu linków PTP bądź można też uderzyć w zdobywanie poleconych.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - markonix - 29-11-2014 15:04

(26-11-2014 21:57)Max998 napisał(a):  Tłumaczyłem adminowi, że nie siedzę tam 24/7 i nie zawsze mogę trafić na bramkę zabezpieczającą.
Gdyby jeszcze pojawiała się ona podczas klikania w reklamy a nie w dany dzień - nie zawsze się tam siedzi 24/7.
Ty chyba nie rozumiesz na jakiej zasadzie ona działa.. Undecided
Bramka pojawia się pod którąś z pierwszych reklam i jest opisana "TO JEST BRAMKA - Potwierdź mnie".
Klikasz "OK" i to wszystko, nie trzeba żadnego siedzenia 24h..

A w Twoim wypadku to już jest totalna lipa bo bramka Ci się nie wyświetla czyli masz włączony AdBlock. Fajnie, tylko ja nie mam zamiaru Ci płacić za klikanie w reklamy, które Ci nawet nie wyświetlają (jest biała strona).


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - szakipus - 30-11-2014 00:49

Da się wyciągnąć chociaż te 3 zł dziennie bez tryliadra poleconych? Bo jak patrzę stawki za wykonanie akcji to mi się odechciewa..


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Styler - 30-11-2014 00:59

Na klikaniu na pewno nie. Może na zadaniach czy aukcjach.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Max998 - 30-11-2014 20:36

(29-11-2014 15:04)markonix napisał(a):  
(26-11-2014 21:57)Max998 napisał(a):  Tłumaczyłem adminowi, że nie siedzę tam 24/7 i nie zawsze mogę trafić na bramkę zabezpieczającą.
Gdyby jeszcze pojawiała się ona podczas klikania w reklamy a nie w dany dzień - nie zawsze się tam siedzi 24/7.
Ty chyba nie rozumiesz na jakiej zasadzie ona działa.. Undecided
Bramka pojawia się pod którąś z pierwszych reklam i jest opisana "TO JEST BRAMKA - Potwierdź mnie".
Klikasz "OK" i to wszystko, nie trzeba żadnego siedzenia 24h..

A w Twoim wypadku to już jest totalna lipa bo bramka Ci się nie wyświetla czyli masz włączony AdBlock. Fajnie, tylko ja nie mam zamiaru Ci płacić za klikanie w reklamy, które Ci nawet nie wyświetlają (jest biała strona).

Spokojnie, wszystko mi się wyświetla i zalicza skoro jakimś cudem dorobiłem te 12 zł prawda? Fakt może i to być przyczyna ale dlaczego wcześniejsze mi zaliczało i wyświetlało skoro AdBlocka mam już dobrych kilka lat? Wink Na 7 bramek zaliczone mam 3.
Tak czy inaczej sobie to darowałem bo za wiele się tam nie dorobi tak jak na buxach.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - REVO96PL - 01-12-2014 16:07

Zarejestrowałem się z refa Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 01-12-2014 17:25

(01-12-2014 16:07)REVO96PL napisał(a):  Zarejestrowałem się z refa Smile

Dzięki za zapis z ref. Jeśli masz jakieś pytania napisz PW ( PW na sejfiku ponieważ tutaj rzadziej zaglądam...)


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - markonix - 02-12-2014 01:14

Max998 napisał(a):Spokojnie, wszystko mi się wyświetla i zalicza skoro jakimś cudem dorobiłem te 12 zł prawda? Fakt może i to być przyczyna ale dlaczego wcześniejsze mi zaliczało i wyświetlało skoro AdBlocka mam już dobrych kilka lat? Wink Na 7 bramek zaliczone mam 3.
Tak czy inaczej sobie to darowałem bo za wiele się tam nie dorobi tak jak na buxach.
Premia jest naliczana bez względu na to co wyświetla się pod "timerem" więc to nie jest słuszny argument. Co do zaliczonych bramek - fajnie, że rok temu 3 udało się zaliczyć bo wiesz na czym one polegają i gdzie one są - automatycznie gdy Twój AdBlock zaktualizował np. sygnatury i bramka przestała się wyświetlać powinna zapalić się czerwona lampka, ale nie zapaliła się przez 8 miesięcy (8 niewyświetlonych bramek).

To i tak nie jest jakiś większy problem bo oczywiście konta nie są blokowane na zawsze, a jedynie do momentu gdy użytkownik zapewni prawidłowe wyświetlanie reklam (doda wyjątek w AdBlocku i po sprawie).