Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - patyk91 - 30-10-2014 16:46

MrocznyKILL, pisałem do Cb pw w sejfiku. Zajrzyj do skrzynki Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 30-10-2014 16:49

(30-10-2014 16:46)patyk91 napisał(a):  MrocznyKILL, pisałem do Cb pw w sejfiku. Zajrzyj do skrzynki Smile

Proszę napisz ponownie lub podbij PW bo nie mogę odszukać...


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Noozer - 30-10-2014 16:49

Mroczny piszę do ciebie już 4 dni i zero odpowiedzi Wink
Miałeś mi pomóc w jednej sprawie.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 30-10-2014 17:02

(30-10-2014 16:49)Noozer napisał(a):  Mroczny piszę do ciebie już 4 dni i zero odpowiedzi Wink
Miałeś mi pomóc w jednej sprawie.

Odezwij się na PW w sejfiku i bierzemy się do pracy Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Noozer - 30-10-2014 17:12

(30-10-2014 17:02)MrocznyKILL napisał(a):  
(30-10-2014 16:49)Noozer napisał(a):  Mroczny piszę do ciebie już 4 dni i zero odpowiedzi Wink
Miałeś mi pomóc w jednej sprawie.

Odezwij się na PW w sejfiku i bierzemy się do pracy Smile
Napisałem Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - NexGaming27 - 31-10-2014 21:28

Dawno mnie tu nie było. Mroczny, masz jakieś pomysły dotyczące zwiększenia zarobków na sejfiku? Wiadomość wysłałem też na sejfiku.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 03-11-2014 16:23

(31-10-2014 21:28)NexGaming27 napisał(a):  Dawno mnie tu nie było. Mroczny, masz jakieś pomysły dotyczące zwiększenia zarobków na sejfiku? Wiadomość wysłałem też na sejfiku.

Najlepsza metoda nie licząc ref to PTP...
PTP- (link 1 szkoda promować bo to link UV)
PTP Extra aktualnie promuje tutaj słabo z ilością wejść ale jedna z najtańszych ofert na rynku http://biznesmails.com/pages/adorder.php?pid=158
PTP Multi to w auto surfach głównie w tym serwisie co podałem na PW ewentualnie można kupić też taka kampanię jak dla PTP Extra lecz zysk dla tego rodzaju PTP mizerny Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - kl279 - 13-11-2014 17:25

Mroczny napisałem an PW na sejfiku Smile Zarejestrowany jestem z Twojego refa Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - aero2 - 13-11-2014 21:13

Czy sejfik.com ma jakiegoś konkurenta na polskim rynku?

Chodzi mi nie tyle o zarabianie co o rozmaitość reklam.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 15-11-2014 00:47

(13-11-2014 21:13)aero2 napisał(a):  Czy sejfik.com ma jakiegoś konkurenta na polskim rynku?

Chodzi mi nie tyle o zarabianie co o rozmaitość reklam.

W 3ziko oraz dukacik też jest sporo form reklamy lecz aktywnych tam userów jest 10 razy mniej... i to dosłownie 10 razy mniej Wink