Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Nupek369 - 20-10-2014 15:18

Dokładnie, tylko czy my coś możemy zrobić w tej sprawie?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 21-10-2014 11:28

(20-10-2014 15:18)Nupek369 napisał(a):  Dokładnie, tylko czy my coś możemy zrobić w tej sprawie?

Admin obserwuje ten temat więc jak będzie sporo takich głosów sądzę że wprowadzenie takiej zakładki nie będzie stanowić dla niego problemu Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Nupek369 - 21-10-2014 11:40

No to mam nadzieję, że więcej osób nas poprze. Huh


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - thomasward - 21-10-2014 11:49

Popieram więc. Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - markonix - 28-10-2014 00:05

Reklamy z adnotacją POPUP zostały w ostatnich dniach dopracowane:
- można już włączyć kilka reklam jednocześnie (analogicznie do normalnych reklam)
- informacja o przyznaniu premii w wyskakującym okienku automatycznie się zamyka (tak więc nie ma dodatkowego nakładu czasowego na takie kliki)
- okienko otwiera się przy kliknięciu dowolnym przyciskiem (wcześniej tylko LPM)

Jeżeli są w ogóle jakieś problemy z zaliczeniem tych reklam to zapraszam do lektury: http://sejfik.com/pages/help.php#zarabianie (ostatni punkt)


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Nupek369 - 28-10-2014 00:51

No właśnie wczoraj zauważyłem, że mogę otworzyć kilka reklam jednocześnie - super, mega reput za szybką pomoc użytkownikom. Huh


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - maks1824 - 28-10-2014 19:12

Serwis mogę polecić.Osobne zakładki popieram


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 29-10-2014 09:40

Osobna zakładka nie jest już potrzebna skoro może je klikać jak normalne...Przyśpieszyło to proces klikania.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 30-10-2014 00:16

Przypominam że zajmuje się skupem sejfikowych punktów. A co ważne jestem w stanie zaoferować nieco lepsze przeliczniki niż dotychczas Smile Zainteresowanych zapraszam na PW (nick: michalx2008x )


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 30-10-2014 16:39

Zmianom nie widać końca Smile Tym razem nowy rodzaj konta VIP. Najważniejszym plusem jest to że VIPa możemy konfigurować samodzielnie w zależności od naszych potrzeb Smile Więcej o nowym VIPie http://sejfik.com/pages/gold.php