Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Tokirium - 13-09-2014 22:59

Jak najbardziej można opłacać reklamy z zarobków, w menu jest osobny dział. Można też korzystać w Sejfiku z Subkonta - wystarczy raz zasilić go jakąś większą kwotą i następnie błyskawicznie opłacać z niego wszystkie reklamy i usługi w Sejfiku. Prowizje z aukcji też można na niego bezpośrednio przelewać, to wtedy odpada podatek.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 21-09-2014 22:42

UWAGA!


Jesteś moim poleconym?
Napisz do mnie na PW (w sejfiku pod nickiem: michalx2008x) a powiem Ci jak zdobyć dodatkowo nawet do 500 kredytek (~85gr) dziennie zupełnie za DARMO!



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - FireSlayder - 26-09-2014 18:19

Zarejestrowałem się. Jak na razie za płatne kliki, konkursowe i pobieranie kasa jest od razu. A więc na chwilę obecną propsuję, ciekawi mnie tylko fakt kiedy dorobię się do wypłaty chociaż ;_;


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 27-09-2014 00:59

(26-09-2014 18:19)FireSlayder napisał(a):  Zarejestrowałem się. Jak na razie za płatne kliki, konkursowe i pobieranie kasa jest od razu. A więc na chwilę obecną propsuję, ciekawi mnie tylko fakt kiedy dorobię się do wypłaty chociaż ;_;

Widzę zapis z linku czystego a nie refa Wink Twój wybór... no ale cóż trudno z pewnością prędzej czy później uznasz ten wybór za niezbyt udany Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - FireSlayder - 27-09-2014 12:33

Mroczny zarejestrowałem się z czystego bo sejfika nie znalazłem z tego forum Wink Najpierw znalazłem sejfika a dopiero potem poszukałem tematów na tym forum Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 17-10-2014 13:42

Wróciłem z dłuższej delegacji jeśli mam jakieś zaległości na PW za które bardzo przepraszam proszę o przypomnienie.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Noozer - 19-10-2014 10:55

Zarejestrowałem się z refa Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - wielonka - 19-10-2014 15:53

[Obrazek: baner.php?k=d2llbG9ua2E=]

sejfik

HuhHuhHuhHuhHuh


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Nupek369 - 19-10-2014 16:32

Dzisiaj wszedłem, żeby wyklikać reklamy i się załamałem, o ile reklamy za grosze klika się bez problemu, to z tymi za punkty jest po prostu masakra. Połowa reklam to adf/shorte. Z 20 minut trzeba poświęcić żeby wyklikać 100-200pkt. Jak tak będzie, to przestaję klikać, bo to po prostu się nie kalkuluje. 4


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Tokirium - 20-10-2014 05:56

Powinna być osobna zakładka na takie kliki, bo nawet jak ktoś nie chce klikać takich, to i tak będą mu się pokazywać i przeszkadzać. Jak będą osobno to też łatwiej będzie je pozaliczać.