Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - xardas1020 - 01-07-2014 17:34

(30-06-2014 01:39)MrocznyKILL napisał(a):  
(25-06-2014 19:13)xardas1020 napisał(a):  
(25-06-2014 11:22)MrocznyKILL napisał(a):  Jak zarobić na promowaniu PTP ?

1. Logujemy się na swoje konto w sejfiku.
2. Wchodzimy w zakładkę Zarabiaj>>>Promowanie PTP>>>Podgląd
3. Kopiujemy link nr.2 o nazwie PTP EXTRA.
4. Wchodzimy w zakładkę http://sejfik.com/pages/adorder.php?pid=61
5. Wypełniamy formularz:
a)Komentarz (dla admina): można wpisać np. Pozdrawiam
b)Nazwa reklamy: PTP EXTRA
c)URL reklamowanej strony: wklejamy tu wcześniej skopiowany przez nas link
d)URL bannera: wklejamy tu dowolny adres url banera (NIE JEST ON WYMAGANY i możesz pozostawić pole puste lecz możesz dodać jakiś z sejfika np. http://sejfik.com/pages/images/users/39.gif
6. Po opłaceniu kampanii na nasze konto zaczynają spływać tak zwane kredytki.
7. Gdy kampania zostanie zakończona wymieniamy kredytki na pieniążki


ZA WYMIANĘ KREDYTEK OTRZYMAMY ~13,33ZŁ INWESTUJĄC 9zł Choć to inwestycja długofalowa (kampania trwa ponad miesiąc) i tak warto bo nie wymaga od nas żadnych działać poza zleceniem kampaniiHuh

tak 2 zł za miesiąc to rzeczywiście warto beka
już byś takich fanabeli nie wypisywał bo szkoda prawie 10 zł topić dla zysku 2 zł na miesiąc chodź i 2 zł na miesiąc nie wyjdzie odjąć podatek
to jest jedynie opcja na przetrzymanie 10 zł by nie zjadła ich inflacja, trzymając 10 zł na OKO to rzeczywiście warto 10 zł z OKO przenieść do sejfik bo więcej zaprocentują - w innych przypadkach szkoda w ogóle nawet zamrażać tam środki, nie wspomnę już o szkodzie tracenia czasu na sejfik

bardzo krótkowzroczny punkt widzenia...

1. Każda taka kampania to kolejny klik dla all aktualnie takich klików jest ~80... zarabiając samu dajesz również zarobić innym. Zamawiając taką kampanie zachęcasz do tego innych pozornie zarabiasz dodatkowo ~3 zł lecz tak naprawdę dzięki takiemu posunięciu zarabiasz dużo więcej nie tylko na samych klikach własnych... jak masz poleconych to i jeszcze od nich masz zysk. Więc patrząc szerzej na takiej kampanii zarabiasz potrójnie.

To wszystko mikroskopuje zyski ale jak widać po mojej sygnaturze patrząc szerzej na niektóre zagadnienia kilka złotych zarobić można i to z czasem w 100% pasywnie Smile

1 no tak tylko znajdź frajera co będzie topił 10 zł na 2 miesiące dla 3 pln pomniejszonych o podatek i klikał dla 10-20 zł miesięcznie bo tyle z sejfik wyciągnie to prawie jak 6 w lotka trafić
jak już znajdziesz jednego aktywnego frajera na 100 to wiele z niego się nie dorobisz dodatkowo, więc żaden z tego zarobek
więc nie jest to żadna krótkowzroczność, ale patrzenie realnie na to co ten sto lat za murzynami polski serwis oferuje, ty natomiast patrzysz przez różowe okulary które przysłaniają ci realny racjonalizm


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 01-07-2014 17:47

(01-07-2014 17:05)Gegz napisał(a):  Serwis mnie zaciekawił Smile Zarejestrowany z refa.

Dziękuje


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - seba274 - 11-07-2014 18:14

Czekam już 34dni na wypłatę. Ile jeszcze mam czekać?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 11-07-2014 20:37

(11-07-2014 18:14)seba274 napisał(a):  Czekam już 34dni na wypłatę. Ile jeszcze mam czekać?

Zgodnie z regulaminem... "Wypłaty wynagrodzeń następują do 14 dni po zakończeniu okresu rozliczeniowego jakim jest jeden miesiąc."

Czyli otrzymasz kasę do 14 lipca.

btw: rada na przyszłość zlecaj wypłatę zawsze ostatniego dnia miesiąca dzięki czemu maksymalny czas oczekiwania na kasę to 14 dni


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - ZbysiuK - 13-07-2014 05:40

Ten serwis to jakas masakra, tu się nie da zarobic. Nawet mając 1000 reffow. To moze 3 będzie aktywnych.

Komu się będzie chciało klikać w te reklamy za marne pare groszy dziennie jak lepiej wyjdzie już na spamowaniu...


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - xardas1020 - 13-07-2014 06:34

(13-07-2014 05:40)ZbysiuK napisał(a):  Ten serwis to jakas masakra, tu się nie da zarobic. Nawet mając 1000 reffow. To moze 3 będzie aktywnych.

Komu się będzie chciało klikać w te reklamy za marne pare groszy dziennie jak lepiej wyjdzie już na spamowaniu...

chodź jedna osoba realnie patrząca na to polskie badziewie i nie jestem sam w swoim zdaniu na ich temat Smile
w buxach więcej i szybciej się już zarabia

dla przykładu zbierane dzięki rr 2.5 dnia bez żadnego wysiłku
http://i60.tinypic.com/68sait.jpg

Mrocznykil w sejfik taką kwotę męczy się pół miesiąca by zgromadzić, bo cóż z tego, że uzbierał ponad 6000 poleconych jak każdy umiejący liczyć ile wynosi zarobek do poświęcanego czasu codziennie tej stronie mówi good bye


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 13-07-2014 09:07

Właśnie gdyby policzyć czas poświęcony w stosunku do zarobków to byłoby ok. Na sejfiku spędzasz chwilę i masz zrobione wszystko Wink Oczywiście warto wysilić szare komórki i robić zadania różnego typu. I tak podstawową zasadą jest to, żeby nie opierać się tylko na jednym serwisie.

Sama teraz dostałam wypłatę 50zł+, będzie akurat na blendę Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - xardas1020 - 13-07-2014 09:16

(13-07-2014 09:07)Skadi napisał(a):  Sama teraz dostałam wypłatę 50zł+, będzie akurat na blendę Wink

możesz być z siebie teraz bardzo dumna
zmarnowany cały miesiąc dla 50 zł beka
ale na podpaski i waciki jest, rodzice chodź na tym na tobie zaoszczędzą bo prąd i internet ich drożej wychodzi

ja powtarzam i powtarzał będę:
dla reklamodawców to szczęście od Boga, że są tacy ludzie i takie strony
reklama nie droga, swój efekt przynosi a maniak ma wielką uciechę bo aż 0.0025 gr zarobił bekabeka


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 13-07-2014 09:47

Nie wiem jak Ty zarabiasz, ale ja nie siedzę 24h na stronie, żeby dostać każdy klik, co gorsze ja nawet nie klikam reklam. Ty masz swoja wizję na świat, a ja swoją Wink Nie wiem czy bierzesz doświadczenie ze swojego trybu życia, ale rachunki opłacam sama - kasa z sejfika przydaje mi się na pierdoły z Polski. Ze wszystkich innych serwisów zrezygnowałam, bo już nie potrzebuję zarabiać w internetowy sposób impreza


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - markonix - 13-07-2014 10:12

(13-07-2014 09:16)xardas1020 napisał(a):  bo aż 0.0025 gr zarobił

Jak już używasz konkretnych kwot to przynajmniej upewnij się, że podajesz prawidłowe wartości. http://sejfik.com/pages/tabela_1_opcje_zarabiania.pdf

No chyba, że nie widzisz różnicy pomiędzy skrótem gr, a zł.