Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 01-05-2014 20:48

Mini bonusik

Osoba która zapisze się z mojego reflinku (w sygnaturze) i jako pierwsza napisze posta: "zapis z ref" otrzyma bonusik w postaci 1 Forum Gold



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Nupek369 - 02-05-2014 14:41

MrocznyKILL, mógłbyś mi bardziej szczegółowo opisać jak zmienić kod aby nie re-uploadować pliku przy resetowaniu paczki? Nie bardzo rozumiem ten opis na sejfiku Sad


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Tyoka - 04-05-2014 10:00

w jakim czasie dokonują wypłaty ?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 04-05-2014 10:34

(02-05-2014 14:41)Nupek369 napisał(a):  MrocznyKILL, mógłbyś mi bardziej szczegółowo opisać jak zmienić kod aby nie re-uploadować pliku przy resetowaniu paczki? Nie bardzo rozumiem ten opis na sejfiku Sad

Nie zajmuje się uploadem... wklej proszę opis sejfikowy może razem go rozgryziemy Wink

(04-05-2014 10:00)Tyoka napisał(a):  w jakim czasie dokonują wypłaty ?

"Wypłaty wynagrodzeń następują do 14 dni po zakończeniu okresu rozliczeniowego jakim jest jeden miesiąc."
Czyli jeśli zleciłeś wypłatę w kwietniu na dniach otrzymasz pieniążki a jak zleciłeś w maju to wypłatę otrzymasz dopiero w czerwcu.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - maxiu170 - 05-05-2014 16:09

Zastanawiam się, ile refów może wpaść z konta premium Smile podpowie ktoś ?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - dora - 05-05-2014 19:19

nie interesuje mnie ile kto zarabia na refach. Liczy się tylko ile ja potrafie zarobic. Na czyms, na czym ktos zarobi,ktos inny raczej juz nie zarobi wiele


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 06-05-2014 11:54

(05-05-2014 16:09)maxiu170 napisał(a):  Zastanawiam się, ile refów może wpaść z konta premium Smile podpowie ktoś ?

Z własnego doświadczenia wiem że wpada miesięcznie ~10 ref z Vipa.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - xardas1020 - 08-05-2014 14:32

MrocznyKILL pytanie teoretyczno-orientacyjne do ciebie Smile
w najbliższym czasie mógłbym mieć 250 000 punktów na sprzedaż i ile byś był w stanie za taką ilość punktów zapłacić ?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Kaspirek - 11-05-2014 00:56

Stan realizacji wypłaty:

Kwota wypłaty: 3.76 PLN
Rodzaj wypłaty: PayPal
Numer lub adres konta: [email protected]
Upłynęło 20 dni od zlecenia wypłaty.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - xardas1020 - 11-05-2014 06:39

(11-05-2014 00:56)Kaspirek napisał(a):  Stan realizacji wypłaty:

Kwota wypłaty: 3.76 PLN
Rodzaj wypłaty: PayPal
Numer lub adres konta: [email protected]
Upłynęło 20 dni od zlecenia wypłaty.

jeszcze kilka dni sobie poczekasz na swoją astronomiczną sumkę Tongue