Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Tyoka - 24-04-2014 15:47

Co do reklam PTC to trochę głupio zakupiłem pakiet za 9 zł i mam 232 kliki a zaliczyło mi PTP tylko 26 klików ;/ dlaczego tak :> od czego to zależy :>


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - patryk6176 - 24-04-2014 17:06

Pewnie kupiłeś dla tego co dostaje się 1pkt lepiej zalicza te za 0.4pkt


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 24-04-2014 19:23

Jak napisał kolega wyżej jedyna możliwa opcja to promowanie ptp standard zamiast ptp extra. Edytuj kampanie jak najszybciej a uda ci się wyjść jeszcze na plus Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Tyoka - 24-04-2014 20:03

Dzięki za info Smile edytowałem zobaczymy jak pójdzie Big Grin


MrocznyKILL miałeś racje zmieniłem i o wiele lepiej idzie da się jeszcze wyjść na +. w jakim okresie pójdzie mi te 20 tyś klików ?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 25-04-2014 19:23

20k schodzi do 2 miesięcy


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 27-04-2014 12:22

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA DLA OSÓB KTÓRE ZAPISAŁY SIĘ Z MOJEGO REFLINKU!


Wszystkich którzy zapisali się do serwisu z mojego linku (można to sprawdzić w zakładce Konto>>>Twoje dane>>>Upline jeśli Twoim uplinem jest michalx2008x jesteśmy w domu Wink) i posiadają spory fanpage o dowolnej tematyce proszę o kontakt PW tutaj lub bezpośrednio w sejfiku. Jak pewnie wielu z własnego doświadczenia wie "spam" reflinkiem nie cieszy się zbytnim a wręcz zerowym zainteresowaniem nawet jak dodamy do tego jakiś tekst zachęcający nic to nie zmiana... Mam drobną wskazówkę jak skupić uwagę fanów na tematyce zarabiania przez internet. Zainteresowanych proszę o kontakt.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 01-05-2014 10:55

Przypominam o kilku wskazówkach bo jak się okazuje sporo osób je przeoczyło Wink

Cytat:1. Posiadając poleconych naprawdę warto pomóc im z Promowaniem PTP co przynosi szereg korzyści dla obu stron. Warto wyjaśnić im na czym polega promowanie i jeśli będą gotowi na inwestycję warto nakierować ich na zakup za 9 zł 20000 wejść ( http://sejfik.com/pages/adorder.php?pid=61 ) w ich link PTP EXTRA ( http://sejfik.com/pages/ptpmain.php#menu )...
Korzyści:
- Twój polecony inwestując 9zł zarobi ~13.30 zł po zakończeniu jego kampanii PTP EXTRA a Ty otrzymasz 16% czyli 2,12zł . Polecony zarobił Ty również dlatego warto pomóc poleconemu bo dla większości osób PTP na początku to czarna magia Wink
- Kolejną tym razem mini korzyścią jest dodatkowy klik w klikach konkursowych
- Jeśli posiadasz większą ilość poleconych pamiętnej że i oni klikną w ten dodatkowy link i od ich klików również otrzymasz prowizję

2. Łatwym sposobem na "szybki" zarobek są płatne zapisy z premią poniżej 30 gr ponieważ nie wymagają one od nas aktywności Cool (sama rejestracja + 1 logowanie na konto). Posiadając konto VIP (bo tylko w takim wypadku otrzymamy prowizje z poleconych za tego rodzaju akcje) warto również i tu skierować swoich poleconych bo mogą nie wiedzieć o tym że zapisy poniżej 30 gr nie wymagają aktywności

3. O tym już chyba większość użytkowników wie lecz przypomnę Osoby nie posiadające konta VIP nie powinny samodzielnie wymienić punktów na pieniądze bo wiąże się to ze sporymi stratami. Najkorzystniejszą opcją dla użytkownika standard jest sprzedanie punktów innym użytkownikom serwisu w zakładce Kup/sprzedaj Punkty http://sejfik.com/pages/tradepoints.php . Sam również zajmuje się skupem punktów moja cena to 22 gr za każde 500 pkt (zainteresowanych zapraszam na PW )

4. Mini wskazówka poniekąd związana z pkt 3 ... Zbierając pkt czyli klikając w linki w zakładce Kliki Konkursowe warto otwierać reklamy używając środkowego przycisku muszki w pakietach po 15 zakładek poczekać na zaliczenie premii pozamykać zakładki i kolejne 15 reklam i tak do wyczerpania zapasów Wink w taki sposób zaliczenie ponad 100 reklam trwa kilka minut.



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Nupek369 - 01-05-2014 11:29

Moja reklama została wznowiona, o dziwo nawet nie pisałem drugi raz Big Grin Martwi mnie tylko skuteczność - w statystykach na sejfiku mam podane 77 pobrań, a na catshare zaliczyło mi tylko 47, ciekawe czy się zwróci.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 01-05-2014 12:04

(01-05-2014 11:29)Nupek369 napisał(a):  Moja reklama została wznowiona, o dziwo nawet nie pisałem drugi raz Big Grin Martwi mnie tylko skuteczność - w statystykach na sejfiku mam podane 77 pobrań, a na catshare zaliczyło mi tylko 47, ciekawe czy się zwróci.

Pamiętaj aby resetować nie częściej niż co 24h


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Nupek369 - 01-05-2014 12:22

(01-05-2014 12:04)MrocznyKILL napisał(a):  
(01-05-2014 11:29)Nupek369 napisał(a):  Moja reklama została wznowiona, o dziwo nawet nie pisałem drugi raz Big Grin Martwi mnie tylko skuteczność - w statystykach na sejfiku mam podane 77 pobrań, a na catshare zaliczyło mi tylko 47, ciekawe czy się zwróci.

Pamiętaj aby resetować nie częściej niż co 24h

Wiem, wiem Wink