Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - xardas1020 - 12-04-2014 17:44

(12-04-2014 17:39)ozzman78 napisał(a):  Ile się czeka na wypłatę?

jak zleciłeś w marcu to gdzieś teraz na dniach dostaniesz
jak zleciłeś teraz w kwietniu to do połowy maja dotrze


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 15-04-2014 12:45

Wypłaty za marzec zrealizowane Smile Jak zwykle w regulaminowym czasie Cool


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 16-04-2014 11:19

[Obrazek: qaKgPZ9.jpg]


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 16-04-2014 13:05

Zastanawiałeś się kiedyś jak zarobić na promowaniu ptp? Przez najbliższe 24h jest najlepszy moment aby przejść od zastanawiania do działania Wink

Przez najbliższe 24h trwa promocja: "Promocja aktywna dotycząca reklamy PTC o wartości 1pkt - 20000 wejść/4sek (tylko do PTP)
8.19zł zamiast 9zł (data rozpoczęcia promocji 16/04/2014 08:00)"

Jak ją wykorzystać?

1. Logujemy się na swoje konto w sejfiku.
2. Wchodzimy w zakładkę Zarabiaj>>>Promowanie PTP>>>Podgląd
3. Kopiujemy link nr.2 o nazwie PTP EXTRA.
4. Wchodzimy w zakładkę z aktualna promocją http://sejfik.com/pages/adorder.php?pid=61
5. Wypełniamy formularz:
a)Komentarz (dla admina): można wpisać np. Pozdrawiam
b)Nazwa reklamy: PTP EXTRA
c)URL reklamowanej strony: wklejamy tu wcześniej skopiowany przez nas link
d)URL bannera: wklejamy tu dowolny adres url banera (NIE JEST ON WYMAGANY i możesz pozostawić pole puste lecz możesz dodać jakiś z sejfika np. http://sejfik.com/pages/images/users/39.gif
6. Po opłaceniu kampanii na nasze konto zaczynają spływać tak zwane kredytki.
7. Gdy kampania zostanie zakończona wymieniamy kredytki na pieniążkiSmile

ZA WYMIANĘ KREDYTEK OTRZYMAMY ~13,33ZŁ INWESTUJĄC 8,19ZŁ!

Masz pytania? Zapraszam na PW


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Nupek369 - 18-04-2014 16:36

Czy ktoś z Was wykupywał reklamę w sejfiku na gwarantowane pobrania? Ja jakiś czas temu wykupiłem dwie takie, jedną paczkę plików wrzuciłem na egofiles, drugą na catshare. Dopóki egofiles działało wszystko było pobierane, natomiast paczka z catshare, pomimo że była identyczna jak ta z egofiles została zawieszona. Oba linki do pobrania skróciłem przez adf.ly Pisałem przez zakładkę kontakt tłumacząc sprawę. Otrzymałem odpowiedź, żebym sprawdził czy plik jest zgodny z zasadami, oczywiście zgodny był, napisałem że są to dwa takie same pliki, więc skoro jeden działa, to dlaczego nie działać ma drugi? Dostałem odpowiedź, że plik został usunięty. Odpisałem, że wgrałem nowy plik i zażądałem przywrócenia reklamy. Dostałem wiadomość, że tylko administracja (czyli ja) może ją przywrócić, napisałem, że skoro tak to proszę ją przywrócić i kontakt się urwał. Poradzi ktoś coś? Mam pisać jeszcze raz? Wkurzyłem się, bo nie dość że egofiles padło, to jeszcze ta reklama z catshare nie działa, nie wiedzieć czemu.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 18-04-2014 17:48

(18-04-2014 16:36)Nupek369 napisał(a):  Czy ktoś z Was wykupywał reklamę w sejfiku na gwarantowane pobrania? Ja jakiś czas temu wykupiłem dwie takie, jedną paczkę plików wrzuciłem na egofiles, drugą na catshare. Dopóki egofiles działało wszystko było pobierane, natomiast paczka z catshare, pomimo że była identyczna jak ta z egofiles została zawieszona. Oba linki do pobrania skróciłem przez adf.ly Pisałem przez zakładkę kontakt tłumacząc sprawę. Otrzymałem odpowiedź, żebym sprawdził czy plik jest zgodny z zasadami, oczywiście zgodny był, napisałem że są to dwa takie same pliki, więc skoro jeden działa, to dlaczego nie działać ma drugi? Dostałem odpowiedź, że plik został usunięty. Odpisałem, że wgrałem nowy plik i zażądałem przywrócenia reklamy. Dostałem wiadomość, że tylko administracja (czyli ja) może ją przywrócić, napisałem, że skoro tak to proszę ją przywrócić i kontakt się urwał. Poradzi ktoś coś? Mam pisać jeszcze raz? Wkurzyłem się, bo nie dość że egofiles padło, to jeszcze ta reklama z catshare nie działa, nie wiedzieć czemu.

Jeśli tylko zamaskowałeś link adf.ly jest ok lecz ostatnio zauważyłem że co poniektóry przekombinowali i jeszcze zamiast podać kod w pliku text dodawali kolejny link adf.ly i tam trzeba było szukać kodu... te kampanie wyleciały bo nikt za tak małe wynagrodzenia aż tylu czynności wykonywał nie będzie...

Jeśli Twoja kampanie nie była w tej grupie sądzę że warto napisać do admina ponownie i dopominać się o przywrócenie a z pewnością zostanie wznowiona lecz jeśli byleś w grupie tych kombinatorów Wink odpuść sobie Tongue


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Nupek369 - 18-04-2014 17:52

(18-04-2014 17:48)MrocznyKILL napisał(a):  
(18-04-2014 16:36)Nupek369 napisał(a):  Czy ktoś z Was wykupywał reklamę w sejfiku na gwarantowane pobrania? Ja jakiś czas temu wykupiłem dwie takie, jedną paczkę plików wrzuciłem na egofiles, drugą na catshare. Dopóki egofiles działało wszystko było pobierane, natomiast paczka z catshare, pomimo że była identyczna jak ta z egofiles została zawieszona. Oba linki do pobrania skróciłem przez adf.ly Pisałem przez zakładkę kontakt tłumacząc sprawę. Otrzymałem odpowiedź, żebym sprawdził czy plik jest zgodny z zasadami, oczywiście zgodny był, napisałem że są to dwa takie same pliki, więc skoro jeden działa, to dlaczego nie działać ma drugi? Dostałem odpowiedź, że plik został usunięty. Odpisałem, że wgrałem nowy plik i zażądałem przywrócenia reklamy. Dostałem wiadomość, że tylko administracja (czyli ja) może ją przywrócić, napisałem, że skoro tak to proszę ją przywrócić i kontakt się urwał. Poradzi ktoś coś? Mam pisać jeszcze raz? Wkurzyłem się, bo nie dość że egofiles padło, to jeszcze ta reklama z catshare nie działa, nie wiedzieć czemu.

Jeśli tylko zamaskowałeś link adf.ly jest ok lecz ostatnio zauważyłem że co poniektóry przekombinowali i jeszcze zamiast podać kod w pliku text dodawali kolejny link adf.ly i tam trzeba było szukać kodu... te kampanie wyleciały bo nikt za tak małe wynagrodzenia aż tylu czynności wykonywał nie będzie...

Jeśli Twoja kampanie nie była w tej grupie sądzę że warto napisać do admina ponownie i dopominać się o przywrócenie a z pewnością zostanie wznowiona lecz jeśli byleś w grupie tych kombinatorów Wink odpuść sobie Tongue

Link był skrócony tylko raz Wink Dziwne jest to, że admin napisał, że plik "został usunięty z serwera" ale jak już wcześniej pisałem, wgrałem plik na nowo edytując reklamę. Napiszę jeszcze raz wieczorem albo jutro.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 18-04-2014 18:03

(18-04-2014 17:52)Nupek369 napisał(a):  
(18-04-2014 17:48)MrocznyKILL napisał(a):  
(18-04-2014 16:36)Nupek369 napisał(a):  Czy ktoś z Was wykupywał reklamę w sejfiku na gwarantowane pobrania? Ja jakiś czas temu wykupiłem dwie takie, jedną paczkę plików wrzuciłem na egofiles, drugą na catshare. Dopóki egofiles działało wszystko było pobierane, natomiast paczka z catshare, pomimo że była identyczna jak ta z egofiles została zawieszona. Oba linki do pobrania skróciłem przez adf.ly Pisałem przez zakładkę kontakt tłumacząc sprawę. Otrzymałem odpowiedź, żebym sprawdził czy plik jest zgodny z zasadami, oczywiście zgodny był, napisałem że są to dwa takie same pliki, więc skoro jeden działa, to dlaczego nie działać ma drugi? Dostałem odpowiedź, że plik został usunięty. Odpisałem, że wgrałem nowy plik i zażądałem przywrócenia reklamy. Dostałem wiadomość, że tylko administracja (czyli ja) może ją przywrócić, napisałem, że skoro tak to proszę ją przywrócić i kontakt się urwał. Poradzi ktoś coś? Mam pisać jeszcze raz? Wkurzyłem się, bo nie dość że egofiles padło, to jeszcze ta reklama z catshare nie działa, nie wiedzieć czemu.

Jeśli tylko zamaskowałeś link adf.ly jest ok lecz ostatnio zauważyłem że co poniektóry przekombinowali i jeszcze zamiast podać kod w pliku text dodawali kolejny link adf.ly i tam trzeba było szukać kodu... te kampanie wyleciały bo nikt za tak małe wynagrodzenia aż tylu czynności wykonywał nie będzie...

Jeśli Twoja kampanie nie była w tej grupie sądzę że warto napisać do admina ponownie i dopominać się o przywrócenie a z pewnością zostanie wznowiona lecz jeśli byleś w grupie tych kombinatorów Wink odpuść sobie Tongue

Link był skrócony tylko raz Wink Dziwne jest to, że admin napisał, że plik "został usunięty z serwera" ale jak już wcześniej pisałem, wgrałem plik na nowo edytując reklamę. Napiszę jeszcze raz wieczorem albo jutro.

Być może plik który wgrałeś łamał regulamin catshare dlatego go usunęli a w konsekwencji sejfik wstrzymał Twoja kampanię za brak pliku... Jeśli tak było to wznowienie kampanii powinny być tylko formalnością lecz musisz dopomnieć się o swoje Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - KMdream - 24-04-2014 09:40

Czy można swój link PTP promować, ale gdy jest on skróconym linkiem w adfly ? Pytam bo nie zależy mi na banie a swoją przygodę z sejfikiem dopiero zaczynam Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 24-04-2014 10:22

(24-04-2014 09:40)KMdream napisał(a):  Czy można swój link PTP promować, ale gdy jest on skróconym linkiem w adfly ? Pytam bo nie zależy mi na banie a swoją przygodę z sejfikiem dopiero zaczynam Smile

Teoretycznie tak lecz w praktyce nie Wink

Chodzi o to że maskując link adfl.ly wejście jest z nieznanej lokalizacji a takie wejścia w dużej ilości prowadzą w najlepszym wypadku do BLOKADY ptp. Możesz zamaskować link adf.ly np w tutejszym refback za reputy co przyniesie Ci podwójną korzyść a za kilka wejść dziennie z nieznanej lokalizacji nic Ci nie grozi. Lecz pamiętaj promując tak na większą skalę bez konsekwencji się nie obejdzie...