Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tworzenie forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Tworzenie forum (/Temat-Tworzenie-forum-51005)



Tworzenie forum - N55 - 16-03-2012 20:03

Za pomocą jakiej strony najlepiej tworzyć forum? Ma być ono przystosowane do zarabiania na reklamach np. kontestowych i cpm.


RE: Tworzenie forum - LessiPL - 16-03-2012 20:05

żadnej strony... musisz kupić serwer, domene i zainstalować silnik który będzie obsługiwany przez zakupiony serwer, ale jak dla mnie po tym poście pokazałeś że jesteś zbyt zielony by zrobić cokolwiek...


Re: Tworzenie forum - Rzmijec - 16-03-2012 20:13

Wykupujesz hosting, np na starkom.eu, dostajesz dostęp do plików, wgrywasz przez np. FTP pliki np darmowego SMF (simple machines forum) i parę drobiazgów, np szablon.

Send from Człapatalk Big Grin.


RE: Tworzenie forum - N55 - 16-03-2012 22:18

Ok, dzięki. Myślałam, że może na czymś darmowym się da Smile


RE: Tworzenie forum - zzzzzzzz - 16-03-2012 22:54

wykup domene i hosting i zakładaj
a nie pytasz sie gdzie...


RE: Tworzenie forum - Killer - 16-03-2012 23:07

(16-03-2012 22:18)N55 napisał(a):  Ok, dzięki. Myślałam, że może na czymś darmowym się da Smile

pewnie że się da ale nie przyniesie dochodu, szkoda czasu i pracy...