Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! (/Temat-Dostales-warna-lub-bana-na-czacie-Nic-straconego-Proste-sposoby-na-odpracowanie-50748)

Strony: 1 2 3 4


Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - Killer - 12-03-2012 01:42

[Obrazek: warning.png][Obrazek: warning.png][Obrazek: warning.png]

Odpracowywanie Warnów

Od dziś każdy użytkownik Zarabiam.com ma możliwość odpracowania otrzymanego ostrzeżenia,
przygotowałem dla Was zbiór sposobów na pozbycie się zbędnych procentów Smile


Jeśli otrzymałeś ostrzeżenie to masz okazję je odrobić ! Przypominam że użytkownik który otrzyma 80-90% warna traci możliwość pisania tematów, a gdy osiągnie 100% automatycznie otrzyma bana (od miesiąca do kilku). W przypadku otrzymania bana na chatboxie użytkownik musi odrobić równowartość 100% warna, aby rozpocząć odpracowywanie bana na czacie jego poziom ostrzeżeń musi wynosić 0%. Każdego warna można odpracować, zarówno tego czasowego jak i tego wystawionego na zawsze.

Oto lista sposobów na odrobienie warnów :
-od 20% do 60% - W ciągu ostatnich 7 dni dodać poradnik dotyczący zarabiania w internecie (przykładowe tematy: "jak zarabiać na mypay.pl", "jak promować filmy na youtube", "rejestracja na alertpay")
-od 20% do 50% - W ciągu ostatnich 7 dni należy napisać temat w dziale "Boty i Programy" opisujący skuteczny program lub aplikację wspomagającą zarabianie,
-od 10% do 30% - W ciągu ostatnich 7 dni należy zamieścić 3 dowody swoich nagród lub zarobków o wartości powyżej 100 zł każdy w forumowej galerii zarabiam.com (Można skorzystać z tej formy raz na tydzień),
-od 10% do 30% - W ciągu ostatnich 7 dni napisać 20 postów bogatych merytorycznie (powyżej 200 znaków),

Zasady :
*Można zgłaszać powyższe sposoby odrobienia ostrzeżenia do 7 dni od jego wykonania, nie można zgłaszać tematów które były napisane przed otrzymaniem warna, co chyba jest dosyć logiczne i uzasadnione Smile

*Treść kopiowana słowo w słowo z innych stron nie będzie zaliczana jako odpracowany temat, jeśli już się nimi posiłkujecie to opiszcie je swoimi słowami. Tematy wrzucane na siłę, same zdjęcia z linkowaniem czy inne które nie polecają nic interesującego dla Naszej społeczności lub uczestnictwo w nich wymaga spełnienia dodatkowych warunków nie będą brane pod uwagę.

*W ciągu jednego dnia można skorzystać z wymienionych wyżej sposobów odpracowania warna tylko JEDEN raz, co oznacza że w ciągu jednego dnia można dodać maksymalnie 2 konkursów (-10%), 2 darmowych próbek (-10%) itp.

*Aby odpracowanie zostało zaliczone musisz odpracować sumę procentów równą wartości najmniejszego warna, nie ma możliwości odpracowania połowy czy części otrzymanego warna.

*Jak widać podwyższyliśmy widełki odpracowywanych warnów, dzięki czemu w zależności od wartości poradnika w oczach administracji możecie otrzymać większe procentowe odpracowanie, w przypadku poradników nawet do 60% za jeden temat!

*Aby odrobić warna należy zgłosić się do Admina (KLIK) poprzez prywatną wiadomość, przykładowy wzór z którego można skorzystać:

Kod:
Sposób odrobienia : (np. Poradnik nt wartościowych wtyczek wordpress + wartościowe narzędzia do optymalizacji  www)
Dowody odpracowania : (Linki do poradników)
Szacowana suma odpracowanych Warnów : (80%)

Przykład poprawnie odpracowanego bana na czacie :

[attachment=661]

Życzę jak najmniej warnów i pozdrawiam Smile W razie pytań zapraszam do kontaktu na PW.
Killer



RE: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - zero4 - 27-03-2014 12:03

DObrze wiedziec


RE: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - Rafiks1992 - 27-03-2014 12:24

o jak milo akurat mam 30% to sie moze za to wezme, pewnego dnia wrzuce poradnik ;d


RE: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - szufliko - 28-03-2014 20:08

Mam takie pytanie (nie to że mi to przeszkadza), ale dostałem 20% ostrzeżeń za niepotrzebne komentarze od surfera, które znikły po kilku tygodniach. Dlaczego? Nie to że chce je z powrotem, ale nie zgłaszałem żadnych prac społecznychJerk2


RE: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - daniel42na - 28-03-2014 20:13

To zależy od moderatora na ile przyznaje warna. Zazwyczaj za jakieś pojedyncze czy spontaniczne wyskoki są warny na miesiąc, dwa... Jeśli ktoś łamie notorycznie regulamin to często warn zostaje na zawsze (lub do momentu jego odrobienia).


RE: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - yazir - 28-03-2014 20:14

Zwykle ostrzeżenia mają "termin ważności"


RE: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - szufliko - 28-03-2014 21:23

ok już rozumiemIdea


RE: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - Lukines - 30-03-2014 01:18

Pytanko ;D Co prawda dostałem na miesiąć ale mi sie to nie podoba ;D Czy jeśli wrzucę jakiś program zrobiony przezemnie specjalnie dla zarabiam to odrobie x procent ;D ?


RE: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - yazir - 30-03-2014 01:19

Myślę że nie będzie przeciwwskazań o ile będzie on przydatny dla userów.


RE: Dostałeś warna lub bana na czacie? Nic straconego! Proste sposóby na odpracowanie! - lijon - 31-03-2014 01:23

Po jakim czasie ostrzeżenia wygasają??
Bo nie chce się bawić w multi konta