Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka pytań dotyczących Justbeenpaid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: Kilka pytań dotyczących Justbeenpaid (/Temat-Kilka-pytan-dotyczacych-Justbeenpaid-50674)



Kilka pytań dotyczących Justbeenpaid - sieka - 10-03-2012 15:39

Kilka pytań;
1.Czy te 2% generuje od sumy która płaciliśmy 1 dnia, czy od sumy zaktualizowanej każdego dnia?

Czyli np. Płace 100-2%=2$ Czyli za zawsze będzie dodawać 2? że za 50 dni będziemy mieć 100% zysków czyli 200.
Czy chodzi bardziej o to że wpłacamy 100 odlicza od tego 2% i daje nam 102 później od 102 2% to 104,04 później od tego 104.04 czyli 106.0808 itp?

2.Na czym polegają restarty?Co to jest?I czy przy tym restarcie tracę $ czy przelewa mi na konto.
3.Czy po osiągnięciu sumy minimalnej mogę wypłacić wszystkie nie czekając aż te pakiety się skończą?

4.Widziałem kiedyś poradnik z dobrą strategią inwestowania na tej strony, był tam taki słupek przez ile nie wypłacać, a później co 2 dni[po jakimś czasie] po 20$ itp. i nadal będzie rosło.Gdzie to mogę znaleźć ?


RE: Justbeenpaid - Hacked - 10-03-2012 15:52

1. Kupujesz pozycje. Jedna pozycja to koszt 10$ i z tej kwoty codziennie będzie dodawane 0,2$. 10 pozycji = 2$ dziennie.
Z jednej pozycji uzyskujesz max 15$ w ciągu 75 dni. Im więcej pozycji tym większy zysk.
2. Restart polega na tym, że część pozycji zamienia się w matrycę. Niektórzy mówią, że dopiero na matrycach można zarobic dobre pieniądze.
3. Minimum do wypłaty 20$, możesz wypłacić tyle ile masz uzbieranych na koncie. Jeżeli chcesz wypłacić wszystkie pieniądze jakie uzyskasz z pozycji to musisz poczekać, aż wszystkie wygasną. Aczkolwiek polecam wypłacać często, a w małych kwotach.
4. Jeżeli chcesz przykładowe strategie to wal do mnie na PW, prześlę Ci kilka ciekawych. Podałbym adres do strony, ale nie będę reklamował strony, bo nie jestem pewien czy mi wolno.


RE: Justbeenpaid - investor2012 - 18-06-2012 15:18

musisz na początku reinwestować żeby zwiekszyć zyski....


RE: Kilka pytań dotyczących Justbeenpaid - poverejay - 02-02-2013 18:33

Cytat:musisz na początku reinwestować żeby zwiekszyć zyski....

..nie tylko na początku..obecnie to jedyna opcja. Może sie to zmieni i mam nadzieje że stanie sie to jak najszybciej.