Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Test Pozycjonowania w SeoPilot.pl - Opinia Recenzja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Test Pozycjonowania w SeoPilot.pl - Opinia Recenzja (/Temat-Test-Pozycjonowania-w-SeoPilot-pl-Opinia-Recenzja-50538)



Test Pozycjonowania w SeoPilot.pl - Opinia Recenzja - Admin - 07-03-2012 13:42

Witajcie,
dosyć niedawno zgłosiłem się na testera pozycjonowania w programie seopilot.pl, zaoferował go Nam przedstawiciel serwisu SeoPilot, który jest użytkownikiem Naszego forum.
Otrzymałem budżet w wysokości 300zł do wykorzystania na pozycjonowanie wybranych przeze mnie fraz. System SeoPilot wybrał dla mnie kilkadziesiąt sugerowanych fraz, można też wybrać własną, każda fraza jest automatycznie wyceniana, na cenę składa się ilość wyszukań oraz konkurencyjność danej frazy.
Wielu testerów wybierało kilka łatwych fraz, ja natomiast wybrałem tylko dwie, za to dosyć trudne.
Pierwsza z nich (fraza A) ma aż 7,5 miliona wyników w google, druga (fraza B) około 3 milinów. Nie ukrywam że wybrałem słowa kluczowe, związane z forum (nie, nie było to zarabianie przez internet które z tego co pamiętam wymagało około 2000zł/msc). Na jednej z wybranych fraz niestety musiałem nieco zaniżyć zalecaną kwotę na pozycjonowanie, gdyż budżet miesięczny dla tej frazy był na tyle wysoki, że nie mieścił się on w przydzielonym mi przez Seopilota. Obecnie mija 8smy dzień testowania, obie frazy co pare dni nieco skaczą góra/dól (już na samym początku były dosyć wysoko), na samym końcu pozycjonowania ujawnię wyniki.

Dziękuje Seopilotowi za możliwość przetestowania ich programu.


RE: Test Pozycjonowania - SeoPilot.pl - Admin - 30-03-2012 11:56

Witajcie,
minął już miesiąc od dnia rozpoczęcia testowania pozycjonowania w Seopilot.pl, jestem naprawdę miłe zaskoczony wynikami, wybrałem dwie frazy o bardzo dużej ilości wyszukań i dużej konkurencji. Będę obiektywny, po tygodniu pozycjonowania niewiele zmieniło, pozycja skakała, jednak po dłuższym okresie "coś się dzieje" pozycjonowane frazy są coraz wyżej. Jestem pewny że stosując seopilota dłużej, można osiągnąć rewelacyjne wyniki (w końcu stron nie pozycjonuje się miesiąc, jest to bardzo żmudny i długotrwały proces, a na znaczną poprawę wyników przeważnie musimy poczekać kilka miesięcy). Efekty byłyby z pewnością jeszcze lepsze, gdybym posiadał dodatkowe środki, wybrałem naprawdę bardzo drogie i trudne frazy, zamierzam kontynuować pozycjonowanie w seopilot.

Przejdźmy do rzeczy.

FRAZA 1 : 110000 Wyników wyszukań, konkurencyjność zapytań : 4/5

Bardzo dobry rezultat, z 50tego miejsca wskoczyliśmy na 17ste, sądzę że kolejny miesiąc przyniesie top10, przypominam, że pozycjonowana fraza ma 110 tysięcy wyników !

[attachment=436]

FRAZA 2 : 135000 Wyników wyszukań, konkurencyjność zapytań : 3/5
Tutaj gołym okiem można zauważyć sukcesywny wzrost pozycji. Wzrost w górę z 15 na 11ste, może nie wydawać się jakimś dużą różnicą, jednak w rzeczywistości różnica jest wielka, fraza była naprawdę baaardzo trudna do wybicia i jestem w głębokim szoku, że udało się podskoczyć w tak krótkim czasie.

[attachment=437]

A teraz uwaga ! Wykonałem dodatkowy test, postanowiłem pozycjonować tanie frazy(10-50zł/msc), które nigdy nie były linkowane, miesięczne wyszukania to ilość rzędu 20-40 tysięcy.
Efekt ? Brak słów, uczciwie przyznam że seopilot naprawdę mnie zaskoczył, jest to jeden bardzo dobry sposób na szybkie pozycjonowanie, z czystym sumieniem polecam go każdemu pozycjonerowi.


[attachment=438]
[attachment=439]


Korzystałem z wielu systemów wymiany linków, jednak żaden nie spełnił moich oczekiwań. Rewolucyjna oferta Seopilot.pl ? Jak najbardziej Smile


PS.
Jeśli ktoś jeszcze nie zapoznał się z ofertą Seopilota, zarówno dla pozycjonerów jak i wydawców to odsyłam Was tutaj : http://zarabiam.com/Temat-SeoPilot-pl-System-sprzedazy-linkow-gwarantowane-zyski-dla-webmasterow-49601


RE: Test Pozycjonowania w SeoPilot.pl - Opinia Recenzja - LessiPL - 30-03-2012 12:02

świetne efekty, aż się dziwie że tak szybko wypozycjonowałeś się tak oblegane frazy ;o


RE: Test Pozycjonowania w SeoPilot.pl - Opinia Recenzja - ciemak666 - 30-03-2012 12:04

niezłe wyniki, jak widać seopilot nie tylko wydawców zaskakuje swoją ofertą.


RE: Test Pozycjonowania w SeoPilot.pl - Opinia Recenzja - nitram - 30-03-2012 13:10

hmmm może pora zmienić mojego pozycjonera na seopilota Tongue


RE: Test Pozycjonowania w SeoPilot.pl - Opinia Recenzja - mastaace - 30-03-2012 14:27

Jak oni to pozycjonują? Gdzie są umieszczane linki?


RE: Test Pozycjonowania w SeoPilot.pl - Opinia Recenzja - szpilmen - 30-03-2012 14:33

(30-03-2012 14:27)mastaace napisał(a):  Jak oni to pozycjonują? Gdzie są umieszczane linki?

Na stronach wydawców, którzy dostają pieniądze za umieszczenie linków.

Aby być wydawcą w seopilot musisz posiadać wysoki pagerank, wysoki alexa rank a także inne współczynniki na to wpływają.

Osobiście muszę powiedzieć że moja strona z pagerankiem 3 nie została przyjęta chodź pod wieloma frazami była wysoko w google.


RE: Test Pozycjonowania w SeoPilot.pl - Opinia Recenzja - SeoPilot.pl - 13-04-2012 10:55

Unikalna oferta SeoPilot.pl!

Zawodowo zajmujesz się pozycjonowaniem?
Masz własną firmę, która oferuje usługi SEO?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania, prosimy o kontakt na e-mail [email protected], a my zaproponujemy Ci unikalne warunki współpracy!