Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki to ma sens ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Jaki to ma sens ? (/Temat-Jaki-to-ma-sens-50209)



Jaki to ma sens ? - kamilos123456 - 28-02-2012 08:23

Witam, wczoraj się zarejestrowałem i postanowiłem zarabiać. Z entuzjazmem załadowałem pierwszy plik i zaraz potem chciałem go ściągnąć ale tu pojawia się zonk. Rolleyes Trzeba wypełniać ankiety, podać telefon i czekać na sms zwrotnego za którego nas kasują. Dopiero wtedy można zacząć pobierać.

Rozumiem że to sposób na zarabianie i utrzymanie strony ale czy to nie wpływa na chęci do pobierania ? Mi osobiście jak wyskakuje jakaś stronka tego typu (wygraj ipada, wycieczkę na księżyc etc.) to od razu ją zamyka.

Jeszcze tylko jedno pytanko na koniec. Czy tak jest na wszystkich stronach z uploadem ?


Z góry dziękuję i pozdrawiam.


RE: Jaki to ma sens ? - Killer - 28-02-2012 08:37

nie Smile poczytaj na forum o ppd a ppa,
w kilku słowach :
ppa, płatność za akcje (pay per action) - trzeba się trochę narobić aby pobrać plik jednak jeśli wrzucisz coś na co jest popyt to niezależnie od smsów czy ofert ludzie go ściągną
ppd, płatność za ściągnięcie (pay per download) - tu nic nie trzeba wypełniać klika się w link i plik się ściąga po paru sekundach.


Jaka różnica ? w tym pierwszym za ściągnięcie zarobisz od kilkunastu centów do kilkunastu dolarów ZA 1 POBRANIE !
w tym drugim za pobranie masz ułamek centa.

Jedno jest pewne, w tym pierwszym zarobisz więcej jeśli znajdziesz swój sposób na zaoferowanie tych plików.


RE: Jaki to ma sens ? - kamilos123456 - 28-02-2012 17:49

Czyli PPA polega na zaoferowaniu czegoś osobom na tyle zdesperowanym że są gotowe wysyłać smsy czy wypełniać jakieś ankiety ? Ciekawe, czemu by tego nie wykorzystać i zarobić pejs?

Dzięki za odpowiedź pozdrawiam.


RE: Jaki to ma sens ? - Daroslawo - 28-02-2012 18:07

Ja też zaczynam z uploadem, nie idzie mi dobrze, właściwie wcale mi nie idzie. Jeszcze nic nie zarobiłem. Powrzucałem na SC, rozreklamowałem na YT, ale nie wychodzi.


RE: Jaki to ma sens ? - Firmakrk - 28-02-2012 19:42

wiecie zeby cos zarobic to trzeba troche sie narobic wiekszosc z was mysli ze wrzuci plik doda film na youtube i gitarka tak ,
tak to nie dziala kazdy by tak chcial zeby zarobic znajdz swoja nisze pogrzeb troche w necie zainteresuj sie czego ludzie szukaja , potem czas wypromowac film nie tylko na yutube za latwo to by bylo film musi przyciagac nie odpychac jesli potrafisz wykorzystać wiedze i youtube to zarobisz i to sporo oprocz yutube robcie jeszcze co innego gdzie indziej promojcie nisze produkt . moge wam pomoc w podstawach , jak promowac , gdzie to , robic , co jest warte uwagi i tak dalej chcesz pisz na pw


RE: Jaki to ma sens ? - Fararro - 01-03-2012 00:15

Dokładnie, żeby zarobić na PPA trzeba mieć przede wszystkim chęci i pomysły. Większość ludzi zniechęca sie po 1-2 dniach bo okazuje się, że nikt nie chce ściągnąć cracka z ich filmiku który od pół roku jest już wszędzie za darmo. Nie na tym to polega, trzeba włożyć w to na początku trochę pracy, zapoznać się z paroma rzeczami i oczywiście znaleść coś czego jest mało lub nie ma wcale, wtedy możemy zarobić naprawdę dużo. Jeśli ktoś chce nauczyć się zarabiać i ma chęci zapraszam na PW lub do naszego tematu na forum w dziale dyskusja o uploadzie Wink

Pozdrawiam.