Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostań Poleconym - Naucz się zarabiać prawdziwe pieniądze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zostań Poleconym - Naucz się zarabiać prawdziwe pieniądze (/Temat-Zostan-Poleconym-Naucz-sie-zarabiac-prawdziwe-pieniadze-50202)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zostań Poleconym - Naucz się zarabiać prawdziwe pieniądze - Damkofr - 18-04-2012 19:00

Prosze wyślijcie PW do mnie gg mi nie działą coś Smile


RE: Zostań Poleconym - Naucz się zarabiać prawdziwe pieniądze - Deus - 19-04-2012 17:10

Jestem niezadowolony. Od wtorku ani razu nie widziałem żadnego z użytkowników. Nie dostałem także od dwóch dni żadnej odpowiedzi na moją wiadomość.
Sad


RE: Zostań Poleconym - Naucz się zarabiać prawdziwe pieniądze - Fararro - 22-04-2012 15:48

Niestety z przyczyn ode mnie niezależnych nie mogłem być przez kilka dni, dziś wieczorem wyślę wiadomości do wszystkich którzy próbowali się kontaktować przez ostatnie kilka dni. Osoby które poczuły się urażone zostaną nagrodzone jakimiś niszami. Pozdrawiam Smile


RE: Zostań Poleconym - Naucz się zarabiać prawdziwe pieniądze - Deus - 22-04-2012 16:13

Faktycznie. Anuluję swoją poprzednią wypowiedź. Dziś otrzymałem znaczną pomoc dotyczącą uploadingu. Polecam. Smile


RE: Zostań Poleconym - Naucz się zarabiać prawdziwe pieniądze - goldeniak - 22-04-2012 16:51

Tak pomoc jest, ale techniki działania w tych poradnikach są nie legalne. Tylko dzieci będą działać wg. tych poradników. Oszukuj, kradnij, spamuj, dzięki temu się wzbogacisz. Działaj wg. tych poradników, a konsekwencje poniesiesz za swoje czyny sam. Jak dla mnie za duże ryzyko.


Odp: Zostań Poleconym - Naucz się zarabiać prawdziwe pieniądze - Rzmijec - 22-04-2012 17:22

Dzieci?
Wiesz wogóle jak zarabia większość ma Ppa/Cpa? Może poklikaj sobie w buxy.

Tapnięte z PrimeHD :]


RE: Zostań Poleconym - Naucz się zarabiać prawdziwe pieniądze - Fararro - 22-04-2012 19:38

Legalne to pojęcie względne w tej sytuacji kradzieżą bym tego nie nazwał. Porady, które wam daje na początek są poradami, które dużej części z was dają możliwość w szybkim czasie zobaczyć pierwsze pieniądze, i to jest dobre ponieważ to motywuje do dalszych działań. Goldeniak - w tej 'branży' zarabia ten kto ma własny pomysł a nie kopie kopii czyjejś kopi Smile Mały offtop nam wyszedł. Ogólnie myślę, że większość z was jest zadowolona ze współpracy Wink

Wciąż aktualne zapraszamy na gg.
Fiozo: 3621959
Fararro: 3441254


RE: Zostań Poleconym - Naucz się zarabiać prawdziwe pieniądze - gangsterparty - 22-04-2012 20:38

Jestem bardzo zadowolony z współpracy z Fararrem dużo mi wytłumaczył i dał mi niszkę na której wyciągam dziennie 3$ i jestem bardzo z tego zadowolony, polecam !


RE: Zostań Poleconym - Naucz się zarabiać prawdziwe pieniądze - mireck - 23-04-2012 11:57

Jestem chętny do współpracy. Jak na razie mi nie wychodzi, może wy to zmienicie Smile


RE: Zostań Poleconym - Naucz się zarabiać prawdziwe pieniądze - Fararro - 23-04-2012 12:43

Zapraszam na gg:
Fiozo: 3621959
Fararro: 3441254
Prosiłbym abyście pisali od razu na gg do nas, ponieważ szybciej odpiszemy Wink
Pzdr.