Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] Clixsense - Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień (/Temat-PLACI-Clixsense-Wyplacalny-od-2008r-wyplaty-co-tydzien-50138)



RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Zawadson - 03-12-2015 19:43

Cytat:A ze mnie się śmieją, że w buxach siedzę, ehh...

Głównie śmieją się ci, którzy naciągają ludzi na sub smsy.

Edit: Mega przyjemna i mega szybka ankieta o firmach inwestycyjnych za 83 centy zrobiona Smile + zabawna reklama Volvo chyba za centa lub 2 centy...nie ważne.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Leos2011 - 03-12-2015 20:25

Kutamir,
Gratulacje za dzisiejszy dzień, kurde wiedziałem, że jesteś jednym z tych, co to mają dryg do ankiet Smile
Bo wiesz, niektórym wchodzi prawie wszystko a inni czekają dużo dni zanim coś zaliczą.

A u mnie po paru fajnych dniach dziś niestety lipa ale się nie przejmuje bo wiem, że jeszcze sporo ankiet przede mną do wypełnienia Smile

(03-12-2015 19:43)Zawadson napisał(a):  
Cytat:A ze mnie się śmieją, że w buxach siedzę, ehh...

Głównie śmieją się ci, którzy naciągają ludzi na sub smsy.

Edit: Mega przyjemna i mega szybka ankieta o firmach inwestycyjnych za 83 centy zrobiona Smile + zabawna reklama Volvo chyba za centa lub 2 centy...nie ważne.
Masz rację. Bardzo dobra koleżanka mojej 70 letniej teściowej, jej równolatka, zawsze wysyłała sms-y na cele charytatywne. I niestety któregoś dnia dostała takie sms-a z subskrypcją. Wiesz, kobieta kurde ma już swoje lata więc wysłała, myśląc, że komuś pomoże np chorym dzieciom. A potem okazało się, że ze swej biednej renty musi zapłacić rachunek prawie 300 zł... Po prostu żal mi się jej zrobiło i zapowiedziała, że już nigdy żadnego sms-a nie wyśle na takie cele, choćby był prawdziwy... ręce opadają czasem... a jakiś gnojek zgarnął na jej naiwności pewnie niezłą sumkę...
Ja wiem, że czasy są jakie są ale kurde bele, po prostu trochę moralności i przyzwoitości trzeba mieć, choćby dla własnego sumienia do cholery !!!

Sorry, trochę się uniosłem...


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Zawadson - 03-12-2015 20:37

Cytat:Masz rację. Bardzo dobra koleżanka mojej 70 letniej teściowej, jej równolatka, zawsze wysyłała sms-y na cele charytatywne. I niestety któregoś dnia dostała takie sms-a z subskrypcją. Wiesz, kobieta kurde ma już swoje lata więc wysłała, myśląc, że komuś pomoże np chorym dzieciom. A potem okazało się, że ze swej biednej renty musi zapłacić rachunek prawie 300 zł... Po prostu żal mi się jej zrobiło i zapowiedziała, że już nigdy żadnego sms-a nie wyśle na takie cele, choćby był prawdziwy... ręce opadają czasem... a jakiś gnojek zgarnął na jej naiwności pewnie niezłą sumkę...
Ja wiem, że czasy są jakie są ale kurde bele, po prostu trochę moralności i przyzwoitości trzeba mieć, choćby dla własnego sumienia do cholery !!!

Sorry, trochę się uniosłem...

My może zarabiamy "grosze", ale przynajmniej idziemy spać z czystym sumieniem.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Leos2011 - 03-12-2015 20:43

Dokładnie.
I ja tez przed chwila w 4 minuty zaliczyłem tę ankietę o internecie na OW za 0,85$. Lecę wyklikać clixgrid do bonusa bo te video o Volvo, całkiem fajne, też zaliczyłem.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Zawadson - 03-12-2015 22:17

Niedawno ukończyłem ankietę z Matomy za 23 centy...ale już nie pamiętam o czym była. Później spróbowałem następnych ankiet, zrobiłem je, lecz Clixsense ich nie zaliczył i nie mam z tego pieniędzy . Czyżby zalicza tylko jedną ankietę z Matomy? A może później dojdzie?


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Leos2011 - 03-12-2015 22:29

Ja w jak zawsze ukończę ankietę robię printscreena. Jeśli nie zaliczy w ciągu kilku minut to wtedy wysyłam ticket do supportu.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Leos2011 - 04-12-2015 11:29

Panowie i Panie, prosiłbym aby mnie oświecić jak to jest teraz z poleconymi? Bo jest komunikat po angielsku, że jak ma się konto premium to dostaje się za poleconego 0,30$, prawda? Ale nie wiem czy dobrze zrozumiałem, że aby to dostać to polecony musi być aktywny?
Może luke255 pomoże, on siedzi w UK to tłumaczenie mu nie straszne Smile


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - luke255 - 04-12-2015 12:55

Tak, teraz signup comission wyglada tak

0.1 $ - konta standard
0.3 $ - konta premium

1$ po za robieniu 10 $ - konta standard
2$ po zarobieniu 5 $ - konta premium

W przypadku tej nowej komisji 0.1/0.3$ kasa zostaje wyplacona przez Clixsense nie wczesniej niz 10 dni po rejestracji przy czym musza byc wykonane przez poleconego trzy akcje (?) w trzech roznych dniach. I nie tylko. Clixsense nie podaje zbyt duzo szczegolow aby zapobiec naduzyciom.


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - kutamir - 04-12-2015 13:27

A wypłacacie sobie w małych kwotach czy czekacie aż uzbiera się np. 50 dolarów?


RE: [PŁACI ]- Wypłacalny od 2008r. - wypłaty co tydzień - Leos2011 - 04-12-2015 13:45

Dzięki luke, tak myslałem
Kutamir,
Ja zlecam wypłatę od razu jak mam minimum nazbierane, zawsze tak robię.